RAT KOJI SE MOGAO IZBEĆI

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Pod ovim naslovom ide dokumentarni program CNN ili BBC na ART televiziji....

Ono što je karakteristično i razlika u odnosu na neke druge emisije tog tipa je lične izjave svih poznatih političkih i vojnih lidera NATO i drugih stranih činilaca o ratu u Bosni....

Ne volim rasprave ko je kriv, naročito ne u bosni gde znam da su jadno prošli i muslimanska i srpska raja....
Ali , kad pogledam kako je maksimalno planirano radjeno da se pripremi teren za Kosovo i USA ulazak... uostalom , pogledajte bar treći deo 4.4.2005 u 20.30 na artu...

Trebalo bi ovakvu seriju reprizirati, ne zbog traženja krivca , nego da današnja javnost shvati koliko su isprazne reči naših političara....
A videćete to već uskoro....
 
Tuzni_patak:
Pod ovim naslovom ide dokumentarni program CNN ili BBC na ART televiziji....

Ono što je karakteristično i razlika u odnosu na neke druge emisije tog tipa je lične izjave svih poznatih političkih i vojnih lidera NATO i drugih stranih činilaca o ratu u Bosni....

Ne volim rasprave ko je kriv, naročito ne u bosni gde znam da su jadno prošli i muslimanska i srpska raja....
Ali , kad pogledam kako je maksimalno planirano radjeno da se pripremi teren za Kosovo i USA ulazak... uostalom , pogledajte bar treći deo 4.4.2005 u 20.30 na artu...

Trebalo bi ovakvu seriju reprizirati, ne zbog traženja krivca , nego da današnja javnost shvati koliko su isprazne reči naših političara....
A videćete to već uskoro....
"Tuni_patak"Hi,Sve sam to video,nema ko na ovom svetu,da kaze rat u Jugoslavensi,nije mogo da se zaustavi,a narocito u Bosnu i Kosovo.
Kao sto svi znamo da u (svako Zito kukulj ima),ali da nije Zapadna industrija zeljna "prodaje" svog oruzje,nebi bilo rata nit u bivsu Jugoslaviju nit,kao sto vidimo u drugim zemalja.
Hasko sudjenje biveseg predsenika Srbije,ne ide u korist:nit Srbima nit onima koji "misle" da su su se oslobodili Srbije,vec u korist (onima)koji su taj (narod) "zavadili" sa namerom da okupiraju Bakanso polu-ostrvo.
Steta je nasih (mladi) ali sila se boga ne boji,pa cemo uskoro imati 2 prilike svi...ili niko!!!.
 
Ha, pronasla sam delimicno odgovor na moje pitanje.
Cula sam se tatom pre neka 2 meseca i on mi spomene ovaj dokumentarac. Dobio je par CD-ova sa ovim filmom i poslao ih meni u USA. I ja lepo upalim tv, ubacim cd i sednem da ga pazljivo odgledam kad, djavola, nece da mi ucita cd. Dobijem poruku na na ekranu da je gledanje ovog cd-a zabranjeno u ovoj regiji (Florida). DVD mi je konektovan na tv preko kablovske. A ja sam lenstina pa nikako da ga povezem direktno na tv.
Bila sam zabezeknuta: znam da je SAD sarena laza, ali ovo je vec fora teorija zavere- molder- tu-du-du-du-du-du....
 

Back
Top