I sta sad?

lav607:
guda:
lav607:
Bas zato te i volim sto uvek ides na nevidjeno...kiss

Pa daaaaa.... To je zato sto si ti NEVIDJEN lik :lol: ...ma vazno je da se mi volemo, a dusmani neka crknu hehehehehehe :lol: :lol: :lol:

...Nemo' neka cica da mi dira Lavica - 'este cule :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Nemoj dusice da se stidis.... i ja cu da se postidim... juuuuuuuuuuu..... pocrvenela sam..... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
Otpevasmo jedno drugom pesmu:

Nikada neces znati ko sam,
srecan put piso moja mala.

Dobila si sve sto si htela
u jeftinoj sobi provincijskog hotela. /x2

Ti putujes ovih dana
vec nestajes u daljini
ostaje ti jedna slika
i dve fleke
na haljini

SRECAN PUT!
 
macanns2005:
Pre nekog vremena upoznah jednu devojku, svidela mi se, svideo sam joj se. :D Upustili smo se u kres semu. :oops:
Pametna je, deluje normalno, a u krevetu fantasticna na kvadrat. :D Nevidjeno dobro se kontamo, u svemu. Jako mi se svidela. Ona pocinje pricu da oce da mi bude devojka.
Ali non stop flertuje sa drugim likovima. Sto me u pocetku uopste nije zanimalo, ni pogadjalo...recimo prvih 5 flertova.
Jedan dan kaze ide uvece bivsem da vrati neke CD-ove. :? Taj isti dan me pita da se smuvam sa njom, da joj budem tip??!!??
Flertovi se nastavljaju i ja joj polako skrecem paznju na to da mi to ipak pocinje ici na zivac i da nemam poverenja u nju, ali sve to onako izokola i blago da ne bi ja ispao kao neki ljubomorni manijak, jedan od onih sto devojke kazu da ne smeju ni da pogledaju nikog zbog njih.
Usput nisam napomenuo da se ta devojka ladno i sa ribama muvala. Mislim razumem ja da je ona strastvena, da voli te stvari, da bas uziva u njima, ali mi je sve to saranje malo preterano....ma malo vise preterano.
Flert broj 10, ja prvi put popiizdim :evil: i kazem joj u lice sve sto mislim.
Ona pocinje svoju pricu "ja sam dobra devojka", "ti si to pogresno shvatio", "jel ti imas neki problem u glavi", "nemoj moje recenice dvosmisleno da shvatas", "ja to nisam rekla zbog muvanja, nego zbog ovog onog", "ma nemam pojma sto je on to rekao, vidis da je neki bolid". :roll:
Ajd ja kao opet ucutim. :?
Flert 11
Flert 12
Flert 13
Flert 14
Sve to mene polako ubija. :( Osecam se nesrecno. Jedina svetla tacka mi je to sto mi nije devojka. Pokusavam da kuliram, kao nebitno, ali ipak te proklete emocije rade u meni. Postajem mracan. :x
Flert 15
Najgluplji flert, rekla joj je neka drugarica da je neki lik dobar tip, i ona je iste sekunde krenula da ga muva...i to na moje oci. :shock: Nudila mu se otvoreno, jest da je koristila dvosmislene recenice, ali je stvar vise nego jasna. Cak se skoro popicckala sa njegovom nekom drugom koja ga je isto muvala. Ja sve to gledam. :shock:
Posle joj nasamo kazem, koja si ti curka, pa sta je sad ovo bilo. Ona ladno opet meni "ma ti si to pogresno shvatio" "sto moje recenice svatas dvosmisleno".
A ja mislim u sebi "Jeebote za kakvog ona mene morona i debila smatra, tako me ladno u oci gleda i laze". Al ja opet iskuliram, zao mi da je oteram u 3 PM. Ona shvata da smo u krizi i kaze mi "reci sta treba da ucinim da opstanemo".

Eto zadnja 3 dana se nisam video sa njom, ali svaki dan i svaku noc mi je sve to u mislima, skoro da ni ne spavam. Prevrteo sam sve njene gestove i recenice u svojoj glavi. Nasao sam par njenih recenica koje su sigurno lazi. Sa jedne strane bi je tako rado oterao u PM, a sa druge strane mi zao da ostanem bez nje jer je u principu dobra, i davno se tako dobro nisam slagao ni sa jednom, a imao sam ih prilicno.

I sta sad :?:
Gde je ta devojka da joj pruzim ruku!Svaka joj cast!
Neces da ti bude devojka...e pa sada trpi sto flertuje na tvoje oci.
Evo dokaza kako navuci "kres kombinaciju" na vezu :lol:
Macane nemoj se ljutiti,ali moras priznati da si ti kriv.Moras shvatiti da ako ti neces ima ko hoce.Ako ti se svidja ONDA JOJ TO I RECI!Nemoj glumiti baju :wink: Sve najbolje! :wink:
 
Usamljena mala:
Gde je ta devojka da joj pruzim ruku!Svaka joj cast!
Neces da ti bude devojka...e pa sada trpi sto flertuje na tvoje oci.
Evo dokaza kako navuci "kres kombinaciju" na vezu :lol:
Macane nemoj se ljutiti,ali moras priznati da si ti kriv.Moras shvatiti da ako ti neces ima ko hoce.Ako ti se svidja ONDA JOJ TO I RECI!Nemoj glumiti baju :wink: Sve najbolje! :wink:
Heh, ako si ti zakljucila da se ona meni sada svidja.
Svidjala mi se dok je nisam upoznao...dok nisam otkrio kakva je ustvari...a sada... :x
 
macanns2005:
Usamljena mala:
Gde je ta devojka da joj pruzim ruku!Svaka joj cast!
Neces da ti bude devojka...e pa sada trpi sto flertuje na tvoje oci.
Evo dokaza kako navuci "kres kombinaciju" na vezu :lol:
Macane nemoj se ljutiti,ali moras priznati da si ti kriv.Moras shvatiti da ako ti neces ima ko hoce.Ako ti se svidja ONDA JOJ TO I RECI!Nemoj glumiti baju :wink: Sve najbolje! :wink:
Heh, ako si ti zakljucila da se ona meni sada svidja.
Svidjala mi se dok je nisam upoznao...dok nisam otkrio kakva je ustvari...a sada... :x
5.gif
 
Bas si nasao u koga ces da se zaljubis! :) No, dobro, kazu pametniji i iskusniji da ne bira razum, vec srce(sto je meni potpuno nebulozno,ali dobro). Sta raditi? Muvaj i ti druge na njene oci, pa da vidis kako ce ona reagovati. Ali, molim te, sluzi se dvosmislemnm recenicama! ;) Jos bolje, startuj njenu najbolju drugaricu. Znam, okrutna sam, ali... Zar ona nije?
 
Anchika011:
Bas si nasao u koga ces da se zaljubis! :) No, dobro, kazu pametniji i iskusniji da ne bira razum, vec srce(sto je meni potpuno nebulozno,ali dobro). Sta raditi? Muvaj i ti druge na njene oci, pa da vidis kako ce ona reagovati. Ali, molim te, sluzi se dvosmislemnm recenicama! ;) Jos bolje, startuj njenu najbolju drugaricu. Znam, okrutna sam, ali... Zar ona nije?
Ma da zaljubljivali smo se u razne. U koga cemo se sledece zaljubiti i kakva je ona to nikad ne mozemo znati unapred. Ali treba pruziti sansu, fer sansu, pa kako se ko pokaze. :idea: A ja verujem da ima dobrih, mozda jednom ocepim i takvu. :lol: Zivot ide napred kao oluja...pa tako i ja. :wink:
 

Back
Top