Da li je moguce voleti dve osobe istovremeno?

Imala sam period u zivotu kad sam se vidjala s dvojicom muskaraca, od kojih me je jedan odusevljavao pricom, a drugi sexom... I, sta da kazem osim da mi je sjajno bilo u to vrijeme...
Naravno, nije moglo da potraje, jer da bi funkcionisalo na duze staze, sve to ipak treba spojiti u jednoj osobi... A, koliko je tesko ili lako naci takvu osobu, vec je druga prica...

Da zakljucim, ne vjerujem da je moguce podjednako voljeti dvije osobe... Prije ce biti da u svakom od njih, volis one osobine koje ti odgovaraju...
 
...Naravno da je moguce. Cinjenica je, da se Njeno Velicanstvo Priroda pobrinula da svakome od nas sacuva autenticnost, ali Ljubav...neko je pomesao Ljubav i altruizam?!
Sto da ne.
Altruizam, itekako, ima veze s' Ljubavlju. Samo u Njoj i moze da nastane.. ali o tome nekom drugom prilikom...
Dok neverovatni ALTRUISU svoju majku, oca...devojke, zenice...ja ih VOLIM. Ne kojotiram se!
8)
 
Ama ljudi! Ne sakupljam delove i ne pravim jednog od dvojice. Obojica su apsolutno kompletne osobe. I nista mi ne nedostaje kod nekog od njih. Obojica imaju sve sto mi je potrebno. I sa jednim i sa drugim imam 100% dozivljaj. I jednog i drugog volim svim svojim bicem. Kao dva paralelna zivota. Dokle cu izdrzati, ne znam. Do skoro sam i ja mislila da je to nemoguce. I dalje nisam potpuno ubedjena da jeste.
 

Back
Top