DA LI STE NEKOG UPOZNALI???

Jesam... Upoznao sam jednu jedinu osobu... A iskustva... :D pa bilo je odlicno... bas odlicno... jedan od lepsih dana u mom zivotu :D

Sta vise, jos uvek smo u svakodnevnom kontaktu i radimo (hm
34.gif
) na tome da se vidjamo sve cesce...

Sve u svemu, strasno mi je drago zbog toga sto sam imao priliku da upoznam i sto jos uvek poznajem takvu osobu...
:wink:
 
Dosta ljudi...I vecina njih mi je bas draga....A sa Tishom,Milenom,Sonjicom se i povremeno vidjam....Kao i sa jednom Kacom i Jelenom sa drugog foruma :D
Sacekajte da izbrojim :) Cini mi se 8-9 ljudi...S ovog foruma konkretno-Mortisha,Bleach,Flame,Crazy_Creature..... :D
Danas je trebalo da se upoznam s jednim deckom s kojim chatujem vec duze vreme al to je propao pokusaj :roll: i taaako... :wink:
 
pazite vi ovo...chatujuci na krstarici naletim na bivshu devojku mog ortaka iz bg-a......naravno, upoznao sam se sa njom... :)
zanimljivo je i to shto ona ima rodjake u crushewtzu (cale joj je csha), a ja imam rodjake u bg-u (keva mi je iz bga).... :)
zanimljivo nema shta...
 
Ja sad ceo dan imam osecaj krivice zbog onog decka juce! :( Ja sam sve zabrljala....Mogla sam bar nesto da uradim,a ne ovako.... :( Znate kolko mi je bedak...
Ali doci ce on opet nekom prilikom u BG valjda :cry:

A najsmesnije mi je bilo kad sam se upoznala s jednim likom za kog se ispostavi da je prvi komsija mog tadasnjeg decka :lol: a smaaaaaaara li smaaaara...jedva sam cekala da ga se otarasim :twisted:
a jednom me je jedan lik 2Xispalio :evil:
 
Crazy_creature:
Bliz prvu :mrgreen: S njom se redovno vidjam.. yippy :)
Hmm, onda... Moon child... :D
I... moju dragu i najdrazhu koju cu nadam se videti kroz 2 nedelje... anyway... nju :mrgreen:


Ја сам прво упознала Courtny,па онда моју малу луду креатурицу :D ,peleplay-а,d4chu...и тако.Надам се да ћу имати прилике да упознам и остале :)
Како би било добро да се оствари бар један планирани скуп форумаша :P
 
DJ_MaRe:
Kekeke... :P Pa ne smem da kazhem,javna tajna :twisted: :mrgreen:
Bliznakinja:
Ја сам прво упознала Courtny,па онда моју малу луду креатурицу :D ,peleplay-а,d4chu...и тако.Надам се да ћу имати прилике да упознам и остале :)
Како би било добро да се оствари бар један планирани скуп форумаша :P
A, da, kako zaboravih peleta.. :D Inache, stvarno bi bilo lepo da se odrzhi jedan SKUP, na kom god forumuuuu :P Zashto samo oni Tolkien-ovci redovno imaju skupove? :? :(

mslav:
Jes` kad ste maltene svi iz Beograda.:mrgreen:
:evil:
Ja nisam iz Bg-a... :? :roll:
 

Back
Top