Muski strelac?

_brankica_:
Pozdrav svima!!!Interesuju me vasa iskustva i misljenja o muskim strelcevima!
Mogu samo da kazem da je blago onoj koja za momka ili supruga ima strelca...moje misljenje je da su to najrealniji i najbolji ljudi...nek me ostali ne shvate pogresno...ali strelac ima osobine koje su potrebne jednoj normalnoj zenskoj osobi da stvori porodicu da bude mirna zasticena i sigurna...Moja sestra je 16 god u srecnom braku sa strelcem i ja tog coveka izuzetno cenim i postujem jer nikada nista uradio nije da bi se ona osecala povredjenom napustenom ili nesrecnom kako kod hocete...Sposoban da zaradi sposoban da potrosi na prave stvari radoznao voli putovanja i iznad svega postuje zenu kao licnost...Dakle sve najbolje... :wink:
 
Potpisujem, draga ariela, ali...
Dok ne nadju TAKVU zenu, koju ce da cene i vole, nevidjeno mnogo srdaca slome.
Meni je jedan Strelac slomio srce, uzasno sam se osecala, da bi mi kasnije plakao kako je pogresio, i to cenim zato sto je bio iskren, ali nije ulagao i kasno je video da me je tako nonsalantno se ponasajuci - izgubio. Drugi Strelac mu nije po tome ni prineti jer je suvise kratko trajalo, iako sam mozda s njim vise stvari prosla nego s ovim prvim za tako kratko vreme, ali svejedno, razocarao me je kao licnost, i to me je iznenadilo jer sam mislila da ispred sebe imam coveka a ne deriste, ali sta ces... Svejedno, s prvim Strelcem sam sad u izuzetno dobrim prijateljskim odnosima, a i sa drugim sam, mada ne bas u toj meri. Sreca, pa smo i ja i oni takvi da nismo u stanju da mrzimo nekoga koga smo voleli i nastavljamo prijateljstvo.
 
Nestasna Ameba:
Potpisujem, draga ariela, ali...
Dok ne nadju TAKVU zenu, koju ce da cene i vole, nevidjeno mnogo srdaca slome.
Meni je jedan Strelac slomio srce, uzasno sam se osecala, da bi mi kasnije plakao kako je pogresio, i to cenim zato sto je bio iskren, ali nije ulagao i kasno je video da me je tako nonsalantno se ponasajuci - izgubio. Drugi Strelac mu nije po tome ni prineti jer je suvise kratko trajalo, iako sam mozda s njim vise stvari prosla nego s ovim prvim za tako kratko vreme, ali svejedno, razocarao me je kao licnost, i to me je iznenadilo jer sam mislila da ispred sebe imam coveka a ne deriste, ali sta ces... Svejedno, s prvim Strelcem sam sad u izuzetno dobrim prijateljskim odnosima, a i sa drugim sam, mada ne bas u toj meri. Sreca, pa smo i ja i oni takvi da nismo u stanju da mrzimo nekoga koga smo voleli i nastavljamo prijateljstvo.

:shock: :shock: Stvarno bez komentara :shock: :shock:
 
Izvinjavam se ako je vec bilo ovakvih tema,ali nisam mogla bas sve da pretrazim... :oops: Inace ja se trenutno zabavljam sa jednim Strelcem i mogu reci da me dosada nije razocarao,ali videcemo sta ce dalje biti...
 
Strelac je najgori znak ubedljivo.Jedan koga dobro poznajem je i alkoholicar i kockar, prvu zenu je bukvalno opljackao i doveo do ludila, ostavio je sa detetom bez dinara, onda se vratio u rodni kraj gde su ga roditelji podrzali materijalno, kupio stancic, ozenio se devojkom i tera po starom, kocka se, pije itd.
Drugi koga poznajem je jedna tako isfrustrirana osoba, puna kompleksa, vredja, nestalna, lazljiva, jednom reci prevarant u svakom pogledu.Zaista su muski strelci samo za izbegavanje u SVAKOM pogledu.
Obojica gore navedenih strelaca su toliko fizicki ruzni da ih je muka i gledati.
 
DevicaZ:
Strelac je najgori znak ubedljivo.Jedan koga dobro poznajem je i alkoholicar i kockar, prvu zenu je bukvalno opljackao i doveo do ludila, ostavio je sa detetom bez dinara, onda se vratio u rodni kraj gde su ga roditelji podrzali materijalno, kupio stancic, ozenio se devojkom i tera po starom, kocka se, pije itd.
Drugi koga poznajem je jedna tako isfrustrirana osoba, puna kompleksa, vredja, nestalna, lazljiva, jednom reci prevarant u svakom pogledu.Zaista su muski strelci samo za izbegavanje u SVAKOM pogledu.
Obojica gore navedenih strelaca su toliko fizicki ruzni da ih je muka i gledati.

Device, ne možeš tako generalizovati ljude...to nije realno jer svačija iskustva si drugačija i niko nije isti...to bi bilo kao kad bih ja rekla da su sve device ovakve ili onakve a to nije istina...
Moj sin je strelac...izuzetni je inteligentan, tvrdoglav, nežan, to je moj mali zaštitnik...živog je duha...voli slobodu, ne voli okove i samo tako može biti sretan...
Muškarac kojeg sam jako volela je bio strelac...i za sada imam samo reči hvale za sve strelce koje poznajem....pozdrav svima...
 
Ah da, zaboravih da ti kažem device..i moj sin i taj strelac su prelepe osobe...ako bi neko rekao da nisam objektivna u vezi svog sina, vara se ali hajde...moj bivši-strelac je muškarac za kojim bi se svaka okrenula...oni su dobri sportisti zbog energije koju poseduju i dosta ulažu u svoj izgled...eto, samo toliko...
 
Nestasna Ameba:
Jashta, generalizacija je glupa stvar.

Ja, recimo, poznajem nekoliko porocnih Strelaca, ali poznajem i jednog idealnog muskarca koji je igrom slucaja (ili mozda ne?) Strelac.

Kako sad da generalizujem?

Pa u pravu si, ne može to tako jer život nije podeljen na dve boje...malo sklonosti,malo genetika, malo horoskop...i još mnogo sitnica i eto ti mix...
 
_brankica_:
Pozdrav svima!!!Interesuju me vasa iskustva i misljenja o muskim strelcevima!
najbitnije karakteristike nas strelaca su:
AMBICIOZNOST(sanjamo najvece snove i stremimo najvisim ciljevima)
OPTIMISTICNOST(odbijamo da prihvatimo ozbiljnost zivota)
ROMANTICNOST(iako smo topli i divni u ljubavi,malo smo vragolasti kada nas treba uhvatiti)
...nas moto je:
UVEK VERUJEMO DA CE SUTRA SIGURNO BITI BOLJE OD JUCE, A I DANAS JE PRILICNO INTERESANTNO.
 

Back
Top