trazim djevojku u novom sadu

Decky_Nis:
Ti ili si slep ili si nesposoban. Ako u novom sadu ne mozes da nadjes devojku onda se zamonasi mlad si taman ces se dobro uklopiti. Pored toliko dobrih riba ti je trazis preko maila. C C C
Hmm... zensko razmisljanje.
A nisi li i ti onaj sto je vijao neke na chatu?
Decky, mozda i nije tesko naci neku (mozda)(neku), ali naci dobru to je vec u NS-u teze i od same Odiseje.
 
Pera_Zdera:
Decky_Nis:
Ti ili si slep ili si nesposoban. Ako u novom sadu ne mozes da nadjes devojku onda se zamonasi mlad si taman ces se dobro uklopiti. Pored toliko dobrih riba ti je trazis preko maila. C C C
Hmm... zensko razmisljanje.
A nisi li i ti onaj sto je vijao neke na chatu?
Decky, mozda i nije tesko naci neku (mozda)(neku), ali naci dobru to je vec u NS-u teze i od same Odiseje.

Da ja sam ali nisam vijao nisi razumeo dobro. I da slazem se da je tesko naci dobru a svi mi trazimo neku ribu koja izgleda pa najmanje kao Natasa Bekvalac dobro ne bas kao ona ali priblizne lepote zbog toga je valjda i tesko naci istu jer im je cena podignuta do besvesti a za to samo krivi samo mi muskarci. Poz za tebe
 
ikodinovic.jpg


DANILO IKODINOVIC, vaterpolista:

- Normalno je da me opsedaju devojke, jer atraktivna devojka nece da se zabavlja sa zidarom. Kad to kazem ne zelim nikoga da uvredim - posto sam ja automehanicar.

:lol: :lol: :lol:
 
storm cloud:
ikodinovic.jpg


DANILO IKODINOVIC, vaterpolista:

- Normalno je da me opsedaju devojke, jer atraktivna devojka nece da se zabavlja sa zidarom. Kad to kazem ne zelim nikoga da uvredim - posto sam ja automehanicar.

:lol: :lol: :lol:

:? Kako volim kada neko pocne da lupeta ovako...

Normalno je da njega automehanicara opsedaju atraktivne devojke, ali te atraktivne devojke ne zele da se zabavljaju sa zidarom? Gde je tu logika?


Apropo djevojke do 17....danas u gradu trojca na ledjima nose...
 
Da li si ti normalan????
Znas li u sta se upustas i sta trazis?
U redu!
Na greskama se uci...ne moj samo da bidne nisam kazo...to ti je prijateljski savet...iz iskustva...niko ne valja u Novom Sadu...mozda kao prijatelj!!!
Batali ti to!!!
 

Back
Top