kuda na more

mi smo odlucili.azurna obala(blizu sen tropea)
stan u kojem moze da spava 5 osoba(nas ce biti troje) kosta 410€ nedeljno i 390€ ako uzmes na dve nedelje.je l to skupo?
za hranu i ostalo-snadji se sam
 
Istina, prokopali su kanal na pocetku Halkidikia (mislim kod Nea Poitidea), ali to i dalje nije ostrvo. Daklem, nemam nista protiv Pefkohorija, ali NIJE na ostrvu, barem zasad.

Krf je zaista sjajan, mnogo razlicitih plaža, svaka lepa na svoj način. Hmm, mozda ne bas za decu...

Moj predlog je KRIT. Ajmo sada nešto sasvim dugačije.
(Pajtonovci). Malo dalje, ali ako vec idemo avionom, svejedno je, isti trošak kao i Krf. I onda se vraćam na ono-sasvim drugačije.Bio sam u Grckoj tridesetak puta pre nego što sam video Krit. A onda... vraćam se samo tamo.

Dodatni saveti, kontakti... tu sam !
 
suncica73:
Za one koji vole zabavu-Mikonos.
Za vas i decu moze biti i Rodos zanimljiv
E za Rodos bas nisam siguran :(
Kad god sam bio, smucio mi se zivot od pijanih engleza i svaba :evil: Prosle godine, sam navrat nanos napustio Rodos, jer je postalo nepodnosljivo. Drogirani, pijani, vriste, padaju, spavaju/padaju na sred ulice, klubovi postaju prepuni ludaka.. haos... Nikad me nije milicija u grckoj, osim tada kad su pokusavali da zavedu red i mir, pa i mene legitimisali..
I to nije jedini puta da je tamo tako.. Dakle, sto se mene tice, Rodos, samo pre ili posle glavne sezone, tada je stvarno fantasticno...
 
B U D V A


budva.jpg
 
Ovo je novost za mene ! Znači Francuzi izumeli način da ponesu dovoljnu količinu vode i struje za svoje potrebe kad putuju negde. S J A J N O !!! To je već onda pravi doživljaj.

Ili si ti možda fakir, pa voliš da mučiš samog sebe ?

Pa u Antibu bi obesili gradonačelnika kad bi jutarnje novine kasnile 10 minuta, a kamoli da debelo platiš i da nemaš vodu da piješ, a za kupanje smatraju da nema potrebe, pa ionako si došao na more !

A slika... lepa je, ali samo za desktop ili da je ukucam na zid.

ALI TO JE SAMO SLIKA, ALI NE I UGODAN ODMOR !!!!!!
 
sto se rodosa tice...
super je,ali stalno pici vetar,mene je to izludjivalo.vecito pesak na licu...
a i pomenutih pijanaca...kolko oces...i prilicno je skupo,mislim na klopu u restoranima,i pitjence za drustvo :D
a krf...samo severni deo je ok za decu.ili da se uzme auto pa...ima puno skrivenih plaza...da se uziva!
moja omiljena ima staru kucicu u kojoj je zapravo restorancic...ali na meniju je ono sto je deda taj dan upecao!
nema 2 ista tanjira...i totalno je domaca atmosvera!
po mom misljenju jedno od najlepsih ostrva u eladi
:wink:
 
sch:
Ovo je novost za mene ! Znači Francuzi izumeli način da ponesu dovoljnu količinu vode i struje za svoje potrebe kad putuju negde. S J A J N O !!! To je već onda pravi doživljaj.

Ili si ti možda fakir, pa voliš da mučiš samog sebe ?

Pa u Antibu bi obesili gradonačelnika kad bi jutarnje novine kasnile 10 minuta, a kamoli da debelo platiš i da nemaš vodu da piješ, a za kupanje smatraju da nema potrebe, pa ionako si došao na more !

A slika... lepa je, ali samo za desktop ili da je ukucam na zid.

ALI TO JE SAMO SLIKA, ALI NE I UGODAN ODMOR !!!!!!

sto moras da pijes vodu bas...pij NIKSICKO PIVO
images
 
elleni1980:
I ZA DECU I ZA ODRASLE DEFINITIVO ALI DEFINITIVNO KRIT!!
PUN POGODAK!!
E SAD SAMO VALJA ODLUCITI U KOJE MESTO...
E za Krit si potpuno u pravu. Marta sam bio i na Kritu, dogovarao izradu nekih kopjutrskih programa. Nisam nesto mogao da se setam ali stvarno verdi vbideti! :) Jedne godine su me vodali po celo ostvru, na jugu bre rastu banane! :) Stvarno mislim da nema lepseg mesta na kom sam ikada bio... Tamo bih mogao ostati celog zivota.
 
codemaker:
elleni1980:
I ZA DECU I ZA ODRASLE DEFINITIVO ALI DEFINITIVNO KRIT!!
PUN POGODAK!!
E SAD SAMO VALJA ODLUCITI U KOJE MESTO...
E za Krit si potpuno u pravu. Marta sam bio i na Kritu, dogovarao izradu nekih kopjutrskih programa. Nisam nesto mogao da se setam ali stvarno verdi vbideti! :) Jedne godine su me vodali po celo ostvru, na jugu bre rastu banane! :) Stvarno mislim da nema lepseg mesta na kom sam ikada bio... Tamo bih mogao ostati celog zivota.
jao bre,i ja bih takodje mogla da provedem ceo zivot na kritu!!
 

Back
Top