СРПСКО - ЈЕВРЕЈСКО ПРИЈАТЕЉСТВО

Poruka
22.423
ЗАБЛУДЕ АНТИСЕМИТА ДА НАС ЈЕВРЕЈИ НЕВОЛЕ СУ НАМ УБАЦИЛЕ ДЕМОНОКРАТЕ И ИСЛАМИСТИ.
ВЕЛИКИ БРОЈ ЈЕВРЕЈСКИХ ОФИЦИРА И ВОЈНИКА ЈЕ ПОМАГАЛО СРПСКОЈ ВОЈСЦИ У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ,ТАКОЂЕ СУ БИЛИ И У ЧЕТНИЧКИМ ОДРЕДИМА У 2 СВЕТСКОМ РАТУ.
НАРАВНО ИМА ШАБАНА КАО И МЕЂУ СРБИМА АЛИ ВЕЛИКИ БРОЈ НЕМА НИКАКВИХ ПРОБЛЕМА СА НАМА.
ПАПА И ЛАТИНСКА ЈЕРЕС СУ ВЕЋИ ПРОБЛЕМ
 
andrei:
Antisemitske price sire oni koji imaju zle namere prema nama.
Jevreji su u slicnoj situaciji kao mi i mislim da nas bas gotive. U stvari znam posto zivim u jevrejskom kvartu i gotivim ih.
Mislim da ih trebamo podrzati u svakom smislu.[/quote]
sa ovim se ne slazem.
bila sam dugo na Bliskom istoku i njihovo ponasanje prema Arapima je po meni za svaku osudu.
 
vecavestica:
andrei:
Antisemitske price sire oni koji imaju zle namere prema nama.
Jevreji su u slicnoj situaciji kao mi i mislim da nas bas gotive. U stvari znam posto zivim u jevrejskom kvartu i gotivim ih.
Mislim da ih trebamo podrzati u svakom smislu.[/quote]
sa ovim se ne slazem.
bila sam dugo na Bliskom istoku i njihovo ponasanje prema Arapima je po meni za svaku osudu.
ЈЕС ПРЕМА БАЛИЈАМА. ПРЕМА ХРИШЋАНИМА НИСУ СВИ ЛОШИ. ДОСКОРАШЊИ САВЕТНИК ЈЕРУСАЛИММСКОГ ГРАДОНАЧЕЛНИКА ЗА ХРИШЋАНСКА ПИТАЊА. ЈЕ БИО ПРО СРБСКИ ОРЕНТИСАН. ДОКТОРИРАО ЈЕ НА СРБСКОМ УСТАНКУ ПОД ТУРЦИМА.
 
vecavestica:
andrei:
Antisemitske price sire oni koji imaju zle namere prema nama.
Jevreji su u slicnoj situaciji kao mi i mislim da nas bas gotive. U stvari znam posto zivim u jevrejskom kvartu i gotivim ih.
Mislim da ih trebamo podrzati u svakom smislu.[/quote]
sa ovim se ne slazem.
bila sam dugo na Bliskom istoku i njihovo ponasanje prema Arapima je po meni za svaku osudu.

Ma nemoj, a kako bi se ti ponasala prema siptarima da zivis na Kosovu?
Jos Arapi su gori hiljadu puta od siptara!
 
andrei:
vecavestica:
andrei:
Antisemitske price sire oni koji imaju zle namere prema nama.
Jevreji su u slicnoj situaciji kao mi i mislim da nas bas gotive. U stvari znam posto zivim u jevrejskom kvartu i gotivim ih.
Mislim da ih trebamo podrzati u svakom smislu.[/quote]
sa ovim se ne slazem.
bila sam dugo na Bliskom istoku i njihovo ponasanje prema Arapima je po meni za svaku osudu.

Ma nemoj, a kako bi se ti ponasala prema siptarima da zivis na Kosovu?
Jos Arapi su gori hiljadu puta od siptara!
pricas gluposti.
nije tacno da su Arapi gori od siptara.
poredjenje ti nije u redu.
nekada se drzava u kojoj zive jevreji zvala Palestina-sto znaci da su ziveli zajedno.
sada jevreji imaju podrsku Amerike i ponasaju se kao policajci.
gospodo tu nema price cuo i video na televiziji
TO TREBA VIDETI RODJENIM OCIMA
 
vecavestica:
Mihajlo,ne pricam o muslimanima iz Bosne vec o Arapima sa Bliskog istoka???
ne kazem da vi niste u pravu-ali to su pojedinacni slucajevi.
sta je sa njihovom drzavnom politikom???

Sta, imala si decka Araba? Sto ih branis?
To su uzasni ljudi, oni sve nas smrtno mrze, i to svi! Crnce i Cigane ne mrzim, ali Arape strasno mrzim. Poznajem ih i vidjam svakodnevno, to je strasno kakvi su to olosi. I ne poznajem coveka koji ih gotivi osim nekih groznih riba koji ne mogu da nadju K pa se "druze" bas s njima.
 
vecavestica:
andrei:
vecavestica:
andrei:
Antisemitske price sire oni koji imaju zle namere prema nama.
Jevreji su u slicnoj situaciji kao mi i mislim da nas bas gotive. U stvari znam posto zivim u jevrejskom kvartu i gotivim ih.
Mislim da ih trebamo podrzati u svakom smislu.[/quote]
sa ovim se ne slazem.
bila sam dugo na Bliskom istoku i njihovo ponasanje prema Arapima je po meni za svaku osudu.

Ma nemoj, a kako bi se ti ponasala prema siptarima da zivis na Kosovu?
Jos Arapi su gori hiljadu puta od siptara!
pricas gluposti.
nije tacno da su Arapi gori od siptara.
poredjenje ti nije u redu.
nekada se drzava u kojoj zive jevreji zvala Palestina-sto znaci da su ziveli zajedno.
sada jevreji imaju podrsku Amerike i ponasaju se kao policajci.
gospodo tu nema price cuo i video na televiziji
TO TREBA VIDETI RODJENIM OCIMA

Sta, imala si decka Araba? Sto ih branis?
Pre nego se zvala Palestina bila je Izrael.
S Arapima nije moguc nikakav zajednicki zivot, osim za zene, znas.
Jevreji imaju i moju podrsku, mogu sve Arape.... da im rade sta hoce.
PS. Video sam RODJENIM OCIMA sta rade Arapi kad su nadmocni! Kako bi se oni ponasali da su im Jevreji neka manjina? Kako bi se ponasali prema njima uhapsenima i slicno? U stvari zasto nema neArapa medju Arapima? Sta ih bre zalis kad oni nikog ne zale i ne vole, kad misle da sve zene nemuslimanke su ***** i da svi nemuslimani su njihove potencijalne zrtve...
Onda, lako ces naci Arapa znam, oni j... sve sto mrda, ne biraju, ali hajde ribo nadji decka ili makar drugara Jevreja, a?
 
vecavestica:
Mihajlo,ne pricam o muslimanima iz Bosne vec o Arapima sa Bliskog istoka???
ne kazem da vi niste u pravu-ali to su pojedinacni slucajevi.
sta je sa njihovom drzavnom politikom???

ЗНАМ О КОМЕ ПРИЧАШ.
БАЛИЈА КО БАЛИЈА ГДЕ ГОД БИО. ИМАШ МНОГО ПРАВОСЛАВНИХ АРАПА.
ДОК ИМАШ СРБА НЕПРАВОСЛАВНИХ КАО ОВЕ ДЕМОКРАТЕ.
 
vecavestica:
Pitao bih te da zivis ne u Palestini nego u Parizu ili Bruxelles u muslimanskom kvartu, gde ne bi mogla da prodjes ulicom nezamotana, gde nema vise nemuslimana, gde nema vise ni nemuslimanskih prodavnica, gde bacaju djubre kroz prozor i pale aute na prakingu iz dosade, gde gadjaju police auto kamenjem kad prolazi, gde bi bukvalno u stvari bila maltretirana u sred dana i na sred ulice sto si bela *****... Pitao bih te onda da li bi branila Arabe.
 
andrei:
vecavestica:
Najvise ne podnosim ribe koje satro nisu anti-semiti a kao sazaljevaju Arape. Zbog takvih zenskih politicara oni se neprestano doseljavaju u Europu i vec ih ima vise u Evropi nego Srba na primer, vise nego Slovenaca, Slovaka, Danaca, Iraca, itd, eto. Cekam samo i kod nas da se pojave i sve ce da vas j...

ЧОВЕЧЕ БАТАЛИ АРАПЕ ИМА ИХ ВЕЋИХ ПРАВОСЛАВАЦА ОД МЕНЕ И ТЕБЕ. АЛИ КАЖЕМ ДА ЈЕВРЕЈИ НЕ ТАМАНЕ ПРАВОСЛАВНЕ АРАПЕ, ВЕЋ БАЛИЈЕ АРАПЕ.А ТО ИМ ЈЕ ПОЗИТИВНО. ДАНАС РЕТКО КО ИМА ПЕТЉУ ДА СЕ СУПРОСТАВИ БАЛИЈАМА.
 
Михајло:
ЧОВЕЧЕ БАТАЛИ АРАПЕ ИМА ИХ ВЕЋИХ ПРАВОСЛАВАЦА ОД МЕНЕ И ТЕБЕ. АЛИ КАЖЕМ ДА ЈЕВРЕЈИ НЕ ТАМАНЕ ПРАВОСЛАВНЕ АРАПЕ, ВЕЋ БАЛИЈЕ АРАПЕ.А ТО ИМ ЈЕ ПОЗИТИВНО. ДАНАС РЕТКО КО ИМА ПЕТЉУ ДА СЕ СУПРОСТАВИ БАЛИЈАМА.

Tacno, retko ko ima petlju da se suprotstavi balijama.
Jevreji se bore i za nas u stvari, treba ih podrzati, ako oni izgube i mi cemo naiebati.
 
andrei:
vecavestica:
andrei:
vecavestica:
andrei:
Antisemitske price sire oni koji imaju zle namere prema nama.
Jevreji su u slicnoj situaciji kao mi i mislim da nas bas gotive. U stvari znam posto zivim u jevrejskom kvartu i gotivim ih.
Mislim da ih trebamo podrzati u svakom smislu.[/quote]
sa ovim se ne slazem.
bila sam dugo na Bliskom istoku i njihovo ponasanje prema Arapima je po meni za svaku osudu.

Ma nemoj, a kako bi se ti ponasala prema siptarima da zivis na Kosovu?
Jos Arapi su gori hiljadu puta od siptara!
pricas gluposti.
nije tacno da su Arapi gori od siptara.
poredjenje ti nije u redu.
nekada se drzava u kojoj zive jevreji zvala Palestina-sto znaci da su ziveli zajedno.
sada jevreji imaju podrsku Amerike i ponasaju se kao policajci.
gospodo tu nema price cuo i video na televiziji
TO TREBA VIDETI RODJENIM OCIMA

Sta, imala si decka Araba? Sto ih branis?
Pre nego se zvala Palestina bila je Izrael.
S Arapima nije moguc nikakav zajednicki zivot, osim za zene, znas.
Jevreji imaju i moju podrsku, mogu sve Arape.... da im rade sta hoce.
PS. Video sam RODJENIM OCIMA sta rade Arapi kad su nadmocni! Kako bi se oni ponasali da su im Jevreji neka manjina? Kako bi se ponasali prema njima uhapsenima i slicno? U stvari zasto nema neArapa medju Arapima? Sta ih bre zalis kad oni nikog ne zale i ne vole, kad misle da sve zene nemuslimanke su ***** i da svi nemuslimani su njihove potencijalne zrtve...
Onda, lako ces naci Arapa znam, oni j... sve sto mrda, ne biraju, ali hajde ribo nadji decka ili makar drugara Jevreja, a?
ti nisi normalan ili ako si zena nisi normalna.
videla sam i ja rodjenim ocima sta rade Jevreji ali ti nisam rekla neka te oni Yebu.
necu da diskutujem sa tobom zato sto si nenormalno celjade.
nemam nista protiv sto se ti druzis sa njima-tebi odgovara.
ja ne poznajem ni jednog jevrejina i nesto bas i nemam zelju da ih upoznam.
dodji kod mene u preduzece koje broji oko 5000 ljudi,gde su svi bili na Bliskom istoku da rade i svi ce ti reci ovo sto i ja.
pozdrav i ubuduce me zaobidji.
ne diskutujem sa ljudima (zenama) koji KADA NEMAJU STA DA KAZU postaju bezobrani.
za tebe nije demokratija ti si za feudalizam :cry:
 
andrei:
vecavestica:
Takve ribe kao ti su, ne poznavajuci situaciju na Kosovu, prihvatile siptare kao zrtve, sazalile se, branile ih i odobravale bombardovanje Srbije.
sada si vec preterao (PRETERALA)?
nije cudo sto je nam se sve desava kada imamo ovakvih debila kao ti.
ti si veci katolik od pape.
ponavljam-ti si bolesno celjade.
 
andrei:
vecavestica:
Najvise ne podnosim ribe koje satro nisu anti-semiti a kao sazaljevaju Arape. Zbog takvih zenskih politicara oni se neprestano doseljavaju u Europu i vec ih ima vise u Evropi nego Srba na primer, vise nego Slovenaca, Slovaka, Danaca, Iraca, itd, eto. Cekam samo i kod nas da se pojave i sve ce da vas j...
prvo ce j... takve kao ti.
 
andrei:
vecavestica:
Pitao bih te da zivis ne u Palestini nego u Parizu ili Bruxelles u muslimanskom kvartu, gde ne bi mogla da prodjes ulicom nezamotana, gde nema vise nemuslimana, gde nema vise ni nemuslimanskih prodavnica, gde bacaju djubre kroz prozor i pale aute na prakingu iz dosade, gde gadjaju police auto kamenjem kad prolazi, gde bi bukvalno u stvari bila maltretirana u sred dana i na sred ulice sto si bela *****... Pitao bih te onda da li bi branila Arabe.
ti si musko???
mora da ti je neki Arapin debelo zavalio pa bi jos?
zivela sam na B i.
3 godine i nikada nisam dozivela ono o cemu ti pricas.
evo takvu gadost sam dozivela ovde od tebe.
sisaj mali i uzivaj
 

Back
Top