Optical Illusion

Buntovnik_Bez_Razloga:
Evo, nesto za one koji su ljubitelji 3D animacija i optickih iluzija.

Krenite od ove slike:

http://www.eyetricks.com/scary_optical_illusion2.htm


Buntovnice...ma, j ebi se, bre, kad nisam umrla
e080.gif
 
nema sanse da otvaram ove linkove,a posebno ne da palim zvucnike

KUKAVICE!!!
3.gif

Ajde bre ljudi, pa niste od pamuka!?! Samo hrabro, pa koliko strasno moze da bude?!
6.gif
Nemojte da vas hrabri jedna "krhka plavusica", sram vas bilo! Najgore sto moze da vam se desi je:
1.gif
 
neka hvala...ovaj drugi link sam jednom otvarala,tako da...
inace,pre jedno dve godine sam videla nesto slicno,samo je bilo jos gore od navedenog,jer prvo ide neka muzika i neke reci na nekom indijskom jeziku ili tako nesto,i ti se sav udubis slusajuci i citajuci,a onda iskoci neka nakaza sa ogromnim zubima i svetlecim ocima i krene da urla na tebe...bila sam toliko zabezeknuta,da nisam cak ni vrisnula,skocila itd. nego sam narednih pet minuta sedela ispred kompjutera potpuno sokirana i nema :shock:
 
Banshee:
neka hvala...ovaj drugi link sam jednom otvarala,tako da...
inace,pre jedno dve godine sam videla nesto slicno,samo je bilo jos gore od navedenog,jer prvo ide neka muzika i neke reci na nekom indijskom jeziku ili tako nesto,i ti se sav udubis slusajuci i citajuci,a onda iskoci neka nakaza sa ogromnim zubima i svetlecim ocima i krene da urla na tebe...bila sam toliko zabezeknuta,da nisam cak ni vrisnula,skocila itd. nego sam narednih pet minuta sedela ispred kompjutera potpuno sokirana i nema :shock:
7.gif
Pa dobro, ali ne znas sta propustas... :wink: :twisted: Salim se, posle takve reakcije bolje uzmi gledaj Bambija da dodjes sebi... :wink: NEMOJ, on je tuzan!! Uzmi... Uspavanu lepoticu! Ma svuda ima neka vestica, kad bolje razmislim... :?
E nemoj da se ljutis, meni je ovo jako simpaticno, pozdrav! :D
 
Banshee:
neka hvala...ovaj drugi link sam jednom otvarala,tako da...
inace,pre jedno dve godine sam videla nesto slicno,samo je bilo jos gore od navedenog,jer prvo ide neka muzika i neke reci na nekom indijskom jeziku ili tako nesto,i ti se sav udubis slusajuci i citajuci,a onda iskoci neka nakaza sa ogromnim zubima i svetlecim ocima i krene da urla na tebe...bila sam toliko zabezeknuta,da nisam cak ni vrisnula,skocila itd. nego sam narednih pet minuta sedela ispred kompjutera potpuno sokirana i nema :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ja sad kad sam gledala Buntovnikov scary link,ostavila zvucnike na maximum jer sam pre toga slusala muziku.....nije mi bilo dobro kad je ono cudo vrisnulo..... :cry:
 
wild_child:
Carrie_011:
E Banshee, evo ti nesto da se oraspolozis, nije strasno majke mi, mnogo je slatko! :D http://www.scrolllock.nl/home.cfm Opet "kradem ideje" i ovo sam videla negde na forumu, ali nece skoditi da vide oni koji nisu... I naravno - ZVUK!

kme netje da mi otvori ovoo

Vidi stvarno nesto kilavi, otvara mi ga 10 min i jos nije... Inace radi normalno, pokusaj ponovo... :roll:
 

Back
Top