SAT TAMO - SAT 'VAMO

Kale72:
Carrie_011:
Jao daaaa... :shock: Na ovom forumu je sve moguce! Sad ga vidis - sad ga ne vidis! :? Drze nas u pripravnosti, da se ne opustimo mnogo! :wink: Inace - odma' maznjavaju poruke :P

vidi, molim te, vodi za 3 poruke :P :)

:D Ali moracu da se povucem, UZASNO mi je nesto spor internet i pukla mi je veza 100 puta, poludeh... :x Odoh da lalam... Pozdrav! :wink: Nadam se da ce ujutru sve biti kako treba... :P
 
Carrie_011:
Kale72:
Carrie_011:
Jao daaaa... :shock: Na ovom forumu je sve moguce! Sad ga vidis - sad ga ne vidis! :? Drze nas u pripravnosti, da se ne opustimo mnogo! :wink: Inace - odma' maznjavaju poruke :P

vidi, molim te, vodi za 3 poruke :P :)

:D Ali moracu da se povucem, UZASNO mi je nesto spor internet i pukla mi je veza 100 puta, poludeh... :x Odoh da lalam... Pozdrav! :wink: Nadam se da ce ujutru sve biti kako treba... :P

Kao što vidiš, ni ponedeljak nije inspiracija za promenu... A što bi i menjali, ovako je super, samo ne znam što sam ovako rano došla na posao??? :wink: :wink:
 
2 dana pre nego sto trebao da se pomera sat meni drugarica kaze: pa tek je 9!,a ja:Ne,tek je 8...
Uvek je zbrka dan-dva pre i posle nego sto se pomeri sat. Kad treba nesto da gledas,ne gde da ides (a da ne kasnis...)
 

Back
Top