******

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Suarez

Početnik
Poruka
19
mali-veliki
debeli-taanki
obrezani-neobrezani
crni-beli
i jos mnogi drugi.
Kada kazem njegovo velicanstvo ku_urac sta vam prvo kao aocijacija padne na pamet.
Ja ga volim sta vise obozavam.i kada kazem kura_c pomislim na ovaj svoj pa onda i na mnoge druge.
 
OVAJ "SUAREZ" ŠTRČI KO ***** IZ VODE! :evil:
JEL DA GAZDARICE? :evil:

GAZDARICE, JEL TREBA DA ***** MATER OVOM PEDERU ILI ĆEŠ IPAK REAGOVATI NA ADEKVATAN NAČIN? :evil:

YEBOTE, ****** MENE TRPE?? DA NE POVERUJEŠ...
 
I ti strcis mnogo vise nego sto mozes da razumes pa te tolerisemo.
A sukija mi nediraj.On je ona moja strane ekscentricnosti koju kao bustura nikada nemogu da iskazem.
A k u r a c je nas fetis.a tebi tvoj ako nije nije ti ga oseci.
 
kada pomislim na ****...ili kada kazem ****...
moze,ali **** :wink:
**** si mi ti pametan...
**** ces ti to uraditi... :wink:
 
Obozavate Busturu, a kada se pojavi novajlija sa 17 postova, okomite se na njega... Zamislite da je ovu temu postavio Bustura, kao sto i jeste, pa odgovarajte ili ignorisite.
 
Julian_Duranona:
Obozavate Busturu, a kada se pojavi novajlija sa 17 postova, okomite se na njega... Zamislite da je ovu temu postavio Bustura, kao sto i jeste, pa odgovarajte ili ignorisite.
a ko je busutra?i ko ga obozava?ja sam nova :oops: pa mi oprostite neznanje :wink:
 
Julian_Duranona:
@xpmx
Nije bitno... Bitno je da ne bi tako reagovali da je temu postavio neko koga poznajete. Mozda i gresim... Gresim, verovatno.
ja bi,veruj mi.tako mi je tema digla pritisak!a nisam ni provalila ko je napisao! :wink:
 
razlog postoji zasto umesto reci ***** stoji zvezdica sto se jasno vidi u ovoj recenici...

a sto se tice teme, posto ne ide nigde... lock
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top