Da ili ne

maliPrinc:
Kako li bi reagovao da tebi neko hoce da mazne devojku :?:
:lol:
Ovo me podesti na jednu svirku sa mojom bivsom...
Konobara sam znao iz vidjenja i on se stalno motao oko nas, ja sam mislio da je razlog sto smo svakih 15-20 min narucivali po pice. Sve vreme smo djuskali i bio sam Ok sa njim, malo se zezao dok nas je usluzivao itd.
Spremamo se mi da krenemo, odem ja do toaleta i kad se vracam on nesto prica sa mojom bivsom okrece se i odlazi, a ona se valja od smeha...
Ja pitam sta je bilo, ona rece da je ovaj lik pitao jel moze da je poljubi :shock:
Ona mu okrenula obraz, a on se okrenuo i otisao :lol:
Stvarno ima cudnih likova... :roll:
 
narovno da trebas da pokusas.Ako licis na nesto imas sanse posto svaka bez obzira ima li momka zeli jos.Pa nisu ni one napravljene da se stede.Najaci su mi likovi koji "stede" ribe...Pa se onda pita sto ga ostavi... :roll:
 
POP Mare:
del boy:
Ej hosenfefer "...jel si nindža ili ******...."?? Pokušaj, naravno....
Il si MUSKO il si Bosko :D

Imam ortaka koji isključivo odvaja devojke koje su zauzete. Može neka da bude fenomenalna, ali sve to je dž. ako nema dečka :lol:
Istomišljenik sam mojih predhodnika. Startuj da se oprobaš. Ako im je veza jaka, nećeš moći ništa. Nemoj da je startuješ ako si baš dobar sa njenim dečkom, ipak je trulo :wink:
 
introitus:
maliPrinc:
Kako li bi reagovao da tebi neko hoce da mazne devojku :?:
:lol:
Ovo me podesti na jednu svirku sa mojom bivsom...
Konobara sam znao iz vidjenja i on se stalno motao oko nas, ja sam mislio da je razlog sto smo svakih 15-20 min narucivali po pice. Sve vreme smo djuskali i bio sam Ok sa njim, malo se zezao dok nas je usluzivao itd.
Spremamo se mi da krenemo, odem ja do toaleta i kad se vracam on nesto prica sa mojom bivsom okrece se i odlazi, a ona se valja od smeha...
Ja pitam sta je bilo, ona rece da je ovaj lik pitao jel moze da je poljubi :shock:
Ona mu okrenula obraz, a on se okrenuo i otisao :lol:
Stvarno ima cudnih likova... :roll:

esi ga bar osamario...pogledom :lol: :lol: :lol:
 
Tobruk:
introitus:
maliPrinc:
Kako li bi reagovao da tebi neko hoce da mazne devojku :?:
:lol:
Ovo me podesti na jednu svirku sa mojom bivsom...
Konobara sam znao iz vidjenja i on se stalno motao oko nas, ja sam mislio da je razlog sto smo svakih 15-20 min narucivali po pice. Sve vreme smo djuskali i bio sam Ok sa njim, malo se zezao dok nas je usluzivao itd.
Spremamo se mi da krenemo, odem ja do toaleta i kad se vracam on nesto prica sa mojom bivsom okrece se i odlazi, a ona se valja od smeha...
Ja pitam sta je bilo, ona rece da je ovaj lik pitao jel moze da je poljubi :shock:
Ona mu okrenula obraz, a on se okrenuo i otisao :lol:
Stvarno ima cudnih likova... :roll:

esi ga bar osamario...pogledom :lol: :lol: :lol:

cekaj cekaj, devojku ili bivsu devojku?
 
introitus:
maliPrinc:
Kako li bi reagovao da tebi neko hoce da mazne devojku :?:
:lol:
Ovo me podesti na jednu svirku sa mojom bivsom...
Konobara sam znao iz vidjenja i on se stalno motao oko nas, ja sam mislio da je razlog sto smo svakih 15-20 min narucivali po pice. Sve vreme smo djuskali i bio sam Ok sa njim, malo se zezao dok nas je usluzivao itd.
Spremamo se mi da krenemo, odem ja do toaleta i kad se vracam on nesto prica sa mojom bivsom okrece se i odlazi, a ona se valja od smeha...
Ja pitam sta je bilo, ona rece da je ovaj lik pitao jel moze da je poljubi :shock:
Ona mu okrenula obraz, a on se okrenuo i otisao :lol:
Stvarno ima cudnih likova... :roll:
takav ti je to posao...uvek imas razlog da pridjes svakoj curi koja je u kaficu...pa taman i ako ima decka...samo da ti kazem po licnom iskustvu...ona je sigurno malo flertovala s njim...inace ne verujem da bi prisao tek tako...to se bas cesto desava...dodje devojka sa deckom i snima konobara...valjda hoce malo da ubije vreme i dosadu...da ostane u formi...a mi se onda zalecemo...i u 90 posto popijemo korpu...tezak je ovaj nas konobarski posao
 
AllPacino:
takav ti je to posao...uvek imas razlog da pridjes svakoj curi koja je u kaficu...pa taman i ako ima decka...samo da ti kazem po licnom iskustvu...ona je sigurno malo flertovala s njim...
Moguce je :-)
inace ne verujem da bi prisao tek tako...to se bas cesto desava...dodje devojka sa deckom i snima konobara...valjda hoce malo da ubije vreme i dosadu...da ostane u formi...a mi se onda zalecemo...i u 90 posto popijemo korpu...tezak je ovaj nas konobarski posao

'ebi ga, morate i vi da ostanete u formi :lol:
 
Tebi treba dobra strategija! Naravno, terba da pokušaš, ako si bolji od njega što ne bi bila sa tobom?! Kako to misliš da dokažeš? E to je bitno... :)
Inače,valjda je naučno dokazano da se tipovi lepe za zauzete devojke. Čim nadješ dečka saletaće te još trojica. Skoro da izvukoh pouku iz ove priče-ako hoćeš da smuvaš nekog tipa skontaj se sa drugim pa će ovaj da te juri. :) :) :)
 
jeca ns:
Inače,valjda je naučno dokazano da se tipovi lepe za zauzete devojke. Čim nadješ dečka saletaće te još trojica. :) :) :)

Pazi, ta teorija se moze preneti i na devojke.
Uvek mi se pojavi vise "kombinacija" dok sam u vezi nego kada sam solo.
Pa i sa novcem je tako- kad imas "ukenja" te s neke strane jos vise kinte.
 

Back
Top