Vas recept za dobar i strastven poljubac.

Heheheehe...odmah se setim jednog saveta na tu temu to sam procitao kad sam bio klinac. Ako se dobro secam, ide ovako: uzmes ciniju sa vodom (!), unutra sipas grasak (!!) i onda usnama lovis zrna graska sto plivaju po vodi (!!!). Ajd probaj pa mi reci jel valja! Bio sam negde 7. razred kad sam to procitao.
 
lolla:
Guardian:
Heheheehe...odmah se setim jednog saveta na tu temu to sam procitao kad sam bio klinac. Ako se dobro secam, ide ovako: uzmes ciniju sa vodom (!), unutra sipas grasak (!!) i onda usnama lovis zrna graska sto plivaju po vodi (!!!). Ajd probaj pa mi reci jel valja! Bio sam negde 7. razred kad sam to procitao.

O boze, ovo zvuci kao vudu magija:)...
STAVI KLIKER U SOLJI ZA KAFU I ONDA GA JEZIKOM HVATAJ
 
Guardian:
Heheheehe...odmah se setim jednog saveta na tu temu to sam procitao kad sam bio klinac. Ako se dobro secam, ide ovako: uzmes ciniju sa vodom (!), unutra sipas grasak (!!) i onda usnama lovis zrna graska sto plivaju po vodi (!!!). Ajd probaj pa mi reci jel valja! Bio sam negde 7. razred kad sam to procitao.

dakle zaj****ate mladje
ja jesam 7 razred ali nisam budala da to radim
 
Poljubac je nesto najlicnije, najotvorenije i najiskrenije sto neko moze da pruzi. Poljubac tesko moze lagati i prevariti, on je kao cist beli papir koji prezire svaku mrljicu na svojoj povrsini.

Tehnicki, fenomenalan poljubac je izvanredan balans koji kombinuje tehniku pokretanja jezika, kontrole pritiska i lucenja tecnosti. Strastan poljubac ukljucuje i spajanje usana, ljubljenje dela oko usta, cak i grickanje. Sve znamo kako privlacno izgledaju muskarci sa velikim i debelim usnama, koje izgledaju kao da ceznu da budu poljubljene. Postoje tipovi koji su prave ljubilice i sa kojima je prosto steta raditi nesto drugo.Ljubljenje je dobro za vase srce, ono izaziva proizvodnju adrenalina, koji se siri krvotokom i za posledicu ima jace i brze pumpanje srca.
adrenaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnn:P:))))
 

Back
Top