0 ili daleko vise

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sad bez zayebancije, ljudi kakve vi cure gledate? Ja recimo sam ceo zivot se borio ze sebe i trudio sam se da opstanem i recimo takvu zensku trazim, znaci fuckin me ne zanimaju neradnice koje su mladost potrosile po diskotekama i skakajuci po raznim kurrcima, nego di je bila i sta je radila. Ne mora nista postici, ali mora imati neku pricu iza sebe inace za mene je obicna 0.
 
Haveru, ovo je bas filozofsko pitanje. Sve danas idu po diskotekama, sve skacu po nekim kurcima, neke su vredne, a neke su lenje, neke su dobre, a neke su lose. Valjda treba pronaci neku koja tebi pashe. Da li cemo naci idealno, pa ne verujem. Treba naci neku sa kojom ces moci da zivis i to je velika nagrada...
 
Moje selo je prepuno lepih i dobrih devojaka. Neke su podivljale i malo skakale po diskotekama, ali brzo su vraćene gde im je mesto. I sve devojke nešto rade. Neke čuvaju kokoške i skupljaju jaja. Neke idu u fabriku i šiju džakove, neke su kasirke, kelnerice, jedna je učiteljica, jedna psihologinja, a ima i dve sekretarice. Čak i one školovanije, uglavnom su se vratile nazad. I lepo. Nije to sve Sodoma i Gomora.:zbanana:
 
Sad bez zayebancije, ljudi kakve vi cure gledate? Ja recimo sam ceo zivot se borio ze sebe i trudio sam se da opstanem i recimo takvu zensku trazim, znaci fuckin me ne zanimaju neradnice koje su mladost potrosile po diskotekama i skakajuci po raznim kurrcima, nego di je bila i sta je radila. Ne mora nista postici, ali mora imati neku pricu iza sebe inace za mene je obicna 0.

Meni ne smetaju toliko lenje žene jer sam i sam lenj pa bi bilo nezahvalno tražiti od žene da bude vredna,koliko žene koje naginju preljubi ,nemoralu i ne slušaju muža nego pričaju o ženskim pravima.
 
Jedna jedina je bila vredna sve ostalo ne zna noz opere..mozes do besvesti traziti normalnu nema sanse da se pojavi i prepozna u moru retarda..na selu samo jos ponesto sto nije otislo u grad

Brate ali si ti razocaran...A sta ako ti kazem da ja imam devojku vec 5 godina i da je za mene i po meni ona to sto sam oduvek zeleo i da ima drugaricu koja je takodje normalna,umerena,a skroz dobra devojka koja jedva da je i imala dva decka a ima 22 godine?! :D Normalnih devojaka ima,samo ih treba prepoznati i dobro potraziti.
 

Back
Top