0 ili daleko vise

nije losa brojka za jednog muskarca..mada treba uzeti u obzir i kakvog je karaktera i koliko zudi i ima volje da se bakce da ih ima sto vise, koliko je odlucan u tome a koliko ce samo ostati na mastarijama?
i onda procenis ..izvagas izmeris, skeniras i doneses odluku...da li te je dostojan.

ma volim da sam kao drugorazredna kao radujem se kad mi se obrate, pa dok su tu tu su ili ako me ne gnjave ili to, tako je valdja nekad bilo a odavno nije
 
i sta ako krene na svoj smerni nacin nevidljivo da te sishe za pare

Nema sanse...

Bogatija je od mene

Nije takva,pre bi sebi ruku odsekla nego zavisila od drugog,a pri tom i iskoriscavala bilo koga

Nije pijavica niti parazit,sve sto radimo to je tako da smo u neku ruku u svemu jednaki,sem sto recimo 60% racuna kod izlazaka i cascavanja ja placam,a 40% ona.Juce smo bili na veceri koju sam ja platio,ali ona je platila posle vecere tortu i sok.
 
Nema sanse...

Bogatija je od mene

Nije takva,pre bi sebi ruku odsekla nego zavisila od drugog,a pri tom i iskoriscavala bilo koga

Nije pijavica niti parazit,sve sto radimo to je tako da smo u neku ruku u svemu jednaki,sem sto recimo 60% racuna kod izlazaka i cascavanja ja placam,a 40% ona.Juce smo bili na veceri koju sam ja platio,ali ona je platila posle vecere tortu i sok.

dobro znaci imate sve petice iz veze i ona ima sve petice
 
pusti zene usresredi se na voljenog, muskarci ne vole zene koje pokazuju da misle da je svaka kokosh u okolini bolja od njih.
ti si najbolja a pitanje je trena kad ce on to shvatiti, takav stav. i to ce i shvatiti.z:)

osim ako je bas glupa cepidlaka, ali onda ti ne treba.
 
ionako kidise bas na ribe samo opake ebes mi sve, bicu ponizna, one nek budu opake, jednu sam oterala ali sledecu necu!
i posle sam se kajala sramota me malo
nego sto je zena uspela ako je upecala tipa, svi me vise cene, neek su se smirile kad su rodile decu ono posao je tu da boji mada neke su ambiciozne, uopste nemam sta da kazem
malogradj aj em. mada mozda sam ako mislim da jesma. mislim previse o sebi razmisljam nije dobro.
 
e, kad procitam sta vi ovde pishete, vishe nije ni ono pitanje posrnulog drustva, vec pitanje lichnog stava. gde vi upoznajete te ljude/zene i kojim se stvarima bavite i kako gledate na zivot...neverovatno. zakljucujete kao ovce, bez ikakve ideje da se izdignete iz neke maglovite camotinje. ja znam brdo normalnih i devojaka i mladica koji ne tupe po diskotekama, koji umeju da vode zivot, suocavaju se sa problemima, ne idu linijama manjeg otpora i ne traze samo sponzore/sponzorushe. sve vishe uvidjam tu filozofiju domacih zivotinja kod ljudi koji tako lako skliznu u klishe, pakujuci svoje slabosti, i sada vec trajnu bezvoljnost i bezdusnost u negaciju svega onog sto zivot i sto isti moze biti, a to je i zivotna radost, izmedjuostalo..a verujem da je teze sa godinama.
 
Sad bez zayebancije, ljudi kakve vi cure gledate? Ja recimo sam ceo zivot se borio ze sebe i trudio sam se da opstanem i recimo takvu zensku trazim, znaci fuckin me ne zanimaju neradnice koje su mladost potrosile po diskotekama i skakajuci po raznim kurrcima, nego di je bila i sta je radila. Ne mora nista postici, ali mora imati neku pricu iza sebe inace za mene je obicna 0.

Da, da... meni je dovoljno da ispricam 5% zivotne price i muskarci popadaju lol. Ostalih 95% ne smem.
 

Back
Top