0 ili daleko vise

Verovatno...za sad,ali to se nikad ne zna,ako se promeni,poludi,naravno da ne,ali ako bude ovakva(a znam da hoce),onda DA i to me ponekad uplasi,prodje mi kroz glavu koliko prelepih devojaka ima na ovom svetu,ali posle toga isto mi prodje kroz glavu da nikad ne bi mogao postici da budem sa svim tim lepim devojkama i da zbog zivotinjskog nagona ne vredi upropastiti nesto sto vredi i sto je daleko iznad trenutnog nagona,jer nas "nagon" traje godinama i sve je bolje i bolje. ;) :)

divno je l i ona ima nalog ovde
 
35. Progress

Progress.
The Marquis of Kang made use of given horses.
They multiplied to a great number.
Every day they mated three times during the daytime.

Progressing by making effective use of opportunities.
(The Marquis let the horses he was given mate as often as possible, in order to have a lot of offspring.)

ma mislila sam da umes ovo da rastumacis
je l treba da kuvam nesto od onog sto imam, kako ti razumes ovo
 
inace i muskarac koji nije pravio pitanje sa kim ce biti, izaziva neko gadjenje...ja odmah pomislim da je hodajuca bolestina...
treba imati mere nevezano za pol.. mene nervira postavljanje pitanja oko zeninog broja partnera a ni rec nikad o muskarcima,
ali kakav je to muskarac koga je mogla skoro svaka da ima? :aha:
 
Poslednja izmena:
ti neki presretaci su nekako preosetljivi, znas da ce da te bez zezanja sutnu ako ih nerviras, ali to je dobro, odma znaju da ih nerviras, a ne posle par godina
mada sta znam, moras da budes neka haj cica da bi te uvazili ili da si solidan profi
meni su ti ljudi teski mnogo su savrseni u zahtevima mogu da im skinem kapu mozda i da se sklonim
 
inace i muskarac koji nije pravio pitanje sa kim ce biti, izaziva neko gadjenje...ja odmah pomislim da je hodajuca bolestina...
treba imati mere nevezano za pol.. mene nervira postavljanje pitanja oko zeninog broja partnera, i ni rec nikad o muskarcima,
ali kakav je to muskarac koga je mogla skoro svaka da ima? :aha:

velikodusan :I
ali ti presretaci su mislim izbirljivi, neki se igraju kao pa isprobavaju, a kazanove ono da usrece svaku zenu to...
 
inace i muskarac koji nije pravio pitanje sa kim ce biti, izaziva neko gadjenje...ja odmah pomislim da je hodajuca bolestina...
treba imati mere nevezano za pol.. mene nervira postavljanje pitanja oko zeninog broja partnera, i ni rec nikad o muskarcima,
ali kakav je to muskarac koga je mogla skoro svaka da ima? :aha:

99% muskaraca bi spavalo sa svakom deojkom koja je uredna i pristojno izgleda,jer na to gledaju kao na seks.Kao Samanta iz serije Seks i Grad.
 
inace i muskarac koji nije pravio pitanje sa kim ce biti, izaziva neko gadjenje...ja odmah pomislim da je hodajuca bolestina...
treba imati mere nevezano za pol.. mene nervira postavljanje pitanja oko zeninog broja partnera, i ni rec nikad o muskarcima,
ali kakav je to muskarac koga je mogla skoro svaka da ima? :aha:

Zaebancia zeno ,makar sa moje strane ;)99% ogd na temu je zezanje :)
 
ajd 7, znaci da je neki serijski monogamista, takav je sumnjiviji meni od presretaca

ali nemam pojma lupam

nije losa brojka za jednog muskarca..mada treba uzeti u obzir i kakvog je karaktera i koliko zudi i ima volje da se bakce da ih ima sto vise, koliko je odlucan u tome a koliko ce samo ostati na mastarijama?
i onda procenis ..izvagas izmeris, skeniras i doneses odluku...da li te je dostojan.ili je bludnik..obican.
 

Back
Top