0 ili daleko vise

to glupaci, ali ima mudrih koji ce da joj prebroje krvna zrnca i svaku tacku na telu i svaku misao koju je ikad imala pa ce onda da vide

Svaku misao koju je imala?Ne bi rekao da je to izvodljivo...Mozes da provalis kad je neko folirant i kad ti prodaje pricu,ali ako je neka devojka bila laka,a ja to ne znam,sa mnom se ponasa onako kako treba,tj. bude svoja a meni se svidi,kako mogu znati sta je radila proslog leta?
 
Braniš žene tako što u isti koš trpaš i neku finu curu i prostitutku ?

a ti si nekako prevrnuo njegov post i doveo do price o nekoj zescoj kuchki koja nije birala sa kim ce, tako navodis pricu, ja njegov post nisam tako shvatila drasticno kao da prica o nekoj ludoj ulicarki..
konkretizuj sta je za tebe prostitutka i koliko je to muskaraca/
 
Svaku misao koju je imala?Ne bi rekao da je to izvodljivo...Mozes da provalis kad je neko folirant i kad ti prodaje pricu,ali ako je neka devojka bila laka,a ja to ne znam,sa mnom se ponasa onako kako treba,tj. bude svoja a meni se svidi,kako mogu znati sta je radila proslog leta?
ja sam bila ironicna, ne na tvoj racun nego na racun tih sto broje krvna zrnca z:)
 
Nisam učinio ništa slično tome.

pa koristis izraze prostitutka poredis sa filomovima o prostitutkama...zato je bolje odrediti gde prestaje fina zena a pocinje kuchka jer onda i diskusija postaje jasnija.
evo, gde je tebi granica, kako ti to odredjujes, jel posmatras zenu kako se ponasa, jel istrazujes broj partnera, kako ti to odredjujes koja je dovoljno fina za tebe?
 
pa koristis izraze prostitutka poredis sa filomovima o prostitutkama...zato je bolje odrediti gde prestaje fina zena a pocinje kuchka jer onda i diskusija postaje nejasna.
evo gde je tebi granica, kako vi to odredjujete/ jel posmatras zenu kako se ponasa, jel istrazujes broj partnera, kako ti to odredjujes koja je dovoljno fina za tebe?

Pričam uopšteno ,nisam ja taj koji određuje koja žena je ovakva ili onakva.
 
pa udala se ova glavna i sad prva bracna noc i muz krene i oho, nije nevina *a on crnogorac
i skandal, trazio razvod :I
a ona imala letnju avanturu a taj momak je ostavio presao je :(
a namestili da taj crnogorac bude vojin cetkovic a sloboda micalovic je glavna (realno su muz i zena, posteno za cerkama)
njoj namestaju da se muva sa drugim glumcem. eto ti zlobe. a ona postena pa joj svi smestaju.
 

Back
Top