Opa bato - Albanci hoće deo Makedonije !

A ti bi tog dana trebao sa tvojom bracom koji nose bele kapice( posto ih ima dosta u Kumanovu) da slavis.
Kakav si ti licemer, na drugom forumu si za evropske tokove i EU a ovde se pravis nacionalistom!!!

Ne sekiraj se ti za nase Albance ( bas me zanima da mi pojasnis koliko ih ima ) ......gde si ti video na ovom forumu da sam protiv EU .To je realnost i to ce tako da bude .......zavrsni udarac bjrm-ovcima zadace im VMRO.Pre 15 dana Grujevski primio je sve bugarase iz partije Georgijevskog i potvrdio svoju bugarastinu .
 
Proces stvaranje Republike Iliride na teritoriji BJRM nije Albanski to je Americki projekat on je zapoceo 1999 godine na Kosovu a nastavljen je 2001 godine u BJRM.To je i sustina americke doktrine ......"izabranog" na Balkanu ta uloga pripala je Albancima ( na pocetku bili su u igri i Poturice da dobiju tu ulogu) preko Albanaca USA drzi pravoslavce na Balkanu preko Tajvana kontrolise Kinu a preko Izraela drzi Arape .Srbija,Crna Gora,Bugarska koja je jad i beda ( 2 000 000 cigana ) i Grcka ne samo sto ne pomisljaju da se mesaju u eventulnom sukobu nego su i svesni da ce da ih NATO demolira ako samo pomisle da ucine nesto .
 
Poslednja izmena:
5% nas ima , verujem da ti je lakshe sada z:mrgreen:
Поранешниот македонски премиер Љупчо Георгиевски смета дека бројот на Албанците во Македонија изнесува 30 отсто http://daily.mk/cluster3/9fb333ea6e...bancite-se-30-otsto-smeta-ljupcho-georgievski

Љупчо?...Ех са ким си нашао да береш кукуруз...Боље овог куманова да си узео...барем ћеш га научити Српски...
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Nemoj se ljutis vidim da ih poznajes, mora da je to bilo sa fakulteta....
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ма де иду људи од 40 и кусур година на факултет? Таквих нема,барем ја не знам...


Matejkooooooooooooooooooooo

Пријава зато што ово није на Српском језику...Шиптарски се не толерише...
 

Back
Top