da li da se razvedem

akica77:
ne znam kako..ali moj zivot je poceo da lici na spansku seriju..imam 27 godina i prosle godine udala sam se za momka kojeg nisam voljela ali koji je mene obozavao.jos uvijek ne zivim sa njim,jer je on u inostranstvu,ja cekam vizu.oduvijek sam primjecivala da sam ja u stvari ljubazna prema njemu i nista vise.i dok je on tamo.."srecan ceka da mu njegova zena dodje i zapocnu zivot,ja sam u medjuvremenu upoznala drugog momka.on me voli,a i ja njega.muza nisam prevarila fizicki,ali u mislima i srcem znam da njemu ne pripadam.moj "ljubavnik" hoce da pobjegnem od svega sa njim da se razvedem i da se vjencamo.ja to zelim,ali znam da me toliko problema ceka..za moju porodicu,to bi bila velika bruka..poslije onolike svadbe i sta ti ja znam,nisam ni otisla iz svog doma,a vec bi da se razvodim.osjecam da nervno popustam ali kako ne poci sa nekim koga volis .znam da cete reci sto si se uopste i udavala ali sa 27 godina pomislila sam vrijeme je a i svi su mi govorili da to sto ja trazim nikad necu naci.

Tvoj zivot je samo tvoj. Odluci onako kako ti srce govori, inace ces se kajati citavog zivota. Nije fora u parama, misljenju tvoje porodice, eventualnoj bruci, zanemari sve to. Ne mozes nikada biti sretna pored nekog koga ne volis.
 
draga moja Gazdarice tu si u pravu.valjda cu smoci snage da uradim to sto zelim..tako me strah..ne mogu da vam opisem koliko se bojim..jednom davno sam imala sansu da budem srecna.rijetkima se pruzaju dvije sanse..sramota me zbog svega..placem i smijem se u isto vrijeme.ogromna je moja ljubav.velika je moja sramota..bojim se da ce me svi osujetiti u tome..
 
:lol: dakle sad vidim da sam pukla ko sljiva u avgustu..a jel mogu ja nekako da imam dva muza..?jel ima neko aparat za kloniranje?a ono "LJUBAV BRZO PROLAZI" jel to tacno?obojica su dobra za mene to znam,,pitanje je kome li bi ja bila bolja?
 
Akice, zar ne misliš da je to ipak kurvanjski poduhvat i da bi bilo najbolje kad bi sačekala da se on lepo vrati iz inozemstva, pa da ljudski i onako natenane popričate o svemu?
Od mene nemaš podršku... ***** si i yebi se... do daljnjeg!

Što opet ne znači da kod mene ne mož da napreduješ... :roll:
 
Sve pokusavam ali nikako ne mogu da se postavim u tvoju situaciju.

Nisam mogla ni da se zabavljam sa nekim koga ne volim a kamoli da sklopim brak tek tako.

U svakom slucaju... bolje se sada razvedi ako si sigurna da se neces zbog toga kajati. Kasnije ce vise boleti i tebe i njega a mozda i necete biti sami.

Ne bih da zvucim grubo... ali mozda bi trebala i da porazgovaras sa nekim psihologom ...
 
Tomaxe naravno da mislim da je sve ovo kurvinski poduhvat.znam da je jako ruzno voljeti nekog drugog.znam da je plemenito zrtvovati svoje zelje radih moralnih okova koje stezu sve nas.znam i da nije ljudski grijesiti..to je kurvinjska osobina jel da Tomaxe? :?:
 
Bas zanimljivo!
Razumem sto znas da ovaj prvi, tj. muz nije onaj pravi, ali kako znas da ovaj drugi jeste?
Treba da se razvedes zato sto si se udala iz ljubaznosti. To nije dobar razlog za udaju. A sta bi bio dobar razlog za razvod? Taj novi ili to sto ne zelis vise da se pretvaras?
Hm?
 
akica77:
Tomaxe naravno da mislim da je sve ovo kurvinski poduhvat.znam da je jako ruzno voljeti nekog drugog.znam da je plemenito zrtvovati svoje zelje radih moralnih okova koje stezu sve nas.znam i da nije ljudski grijesiti..to je kurvinjska osobina jel da Tomaxe? :?:
Ne! Plemenita osobina je ovo tvoje kenjanje na forumu! Šta ti je trebalo da odvališ onakvu glupost da muža nisi prevarila "fizički", a imaš ljubavnika??
Svaka budala zna da je tako nešto nemoguće!
Ljubavnici zato i postoje, da te ubodu, pa odu... pa zato i jesu ljubazni yebote patak...
i ljudski je grešiti... i možda jedno par puta...

ali mislim... ovo povlačenje za tuđe nosove stvarno nije čovečanski od tebe...
baš si brezveze...
ali stvarno! :?
 
Ma jok, opusteno se razvedi. Udaj se za ovog novog, al' kad se budes udavala trazi maticaru neki blanko formular(vencanicu) u slucaju da se kroz neko vreme opet predomislis, pa da se ne cimas, ti samo prezvrljas ovo ime i dopises novo. Naravno da je ljudski gresiti, bas zato trazi neki takav formular, ili ako ne moze to, ti zamoli da sve sto se popunjava - popuni grafitnom olovkom. Pa i deca na pismenom tako pogrese, pa prebrisu i onda posle potvrde kad su sigurni, al ti ipak nemoj da potvrdjujes.
 
Tomaxe moram a da ti se nasmijem "ljubavnik je pod znacima navoda" ja se nisam yebala kako to slatko kazes.mozda svaka budala ne misli da je to nemoguce..mozda si ti usamljen u tome..jesam li ja bezveze ili nisam ne znam.I nije lova u pitanju,kad sam spomenula pare,pomislila sam na pare koje je moj otac ulozio u svadbu,u pripreme za moj "novi zivot".Ne znam otkud toliki tvoj bijes prema meni.Ja za sad nisam uradila nista lose,osim sto sam rekla nekome da ga volim.
 
Možda nju muž loše... kh, kh... ne znam, samo nagađam... :roll:

Alo breee... ko to kaže da te ne volem!? :x
Nemoj da me ljutiš! :x

Samo nismo na istim frekvencijama... tj. meša nam se UHF (UKT-FM) i VHF. :?
 
pa nisam se kresnula ali ga poznajem..saznanje o tome kakav je ko ne dolazi preko k* ,U svakom slucaju drago mi je sto sam ovo pitanje postavila kao temu.pa zato sam je i postavila,da mi odobrite,da mi zamijerite i na kraju da me ismijete.Znam da ste svi u pravu,ima tu dosta kurvinskog,dosta lucidnog..Zar u vama nema?zar ste svi sveci.Tomaxa stvarno od srca pozdravljam ,on mi je zamijenio pola rodbine :lol: pokazao se kao cvrsta ruka.A one ruzne rijeci od njega,pa on u svakom postu ima po jedno ye.....Mozda je bolje da me sto vise osudjujete..I ja bi sigurno osudila.
 

Back
Top