Abortus i tinejdzeri

Da li ste za abortus?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa znas li koliko je mala vjerovatnoca da si se ti rodio, musko, bas takav kakav si, s takvim genima itd...
Zar nije kako da kazem, bezobrazno prema precima da ti to prekines?

Hm, velika? :mrgreen:
Pa negde mora da nam bude kraj 'ebiga, sta ce ovom svetu jos jedan funny koji ku'ac...a ako bude na mene onda ce to da bidne samo jos jedan neuspeli zacetak...da sam milioner ili da imam barem plave oci, mozda bih i razmislio...

Ne, deca su lepa, a voljena osoba i seks dođu nako usput.

HahHxcH hASahahahahahahagadmv aifdva...xDDDDDDDDDDDD :hahaha:

Nigde niko nije rekao da su deca ruzna...svi smo mi lepi dok smo mali... :mrgreen:
 
Hm, velika? :mrgreen:
Pa negde mora da nam bude kraj 'ebiga, sta ce ovom svetu jos jedan funny koji ku'ac...a ako bude na mene onda ce to da bidne samo jos jedan neuspeli zacetak...da sam milioner ili da imam barem plave oci, mozda bih i razmislio...

Mala, Sniki, veoma mala :P
Pa ne mora da naslijedi tvoje gene i fizicke predispozicije xD Nebitno, tvrdoglav si xD
 
deca treba da se rađaju u sredinama u kojima su željena i planirana i gde imaju prigodnih uslova za život
zajebi ti porast nataliteta, prolife priče i sl kad vidiš porodicu sa dvanaestoro dece koje roditelji ne mogu da nahrane, obuku i obrazuju

da je pametnih žena koje koriste pogodnosti epohe u kojoj žive (prvenstveno kontracepciju, a onda, ako do toga dođe, i abortus) ne bi imali problem sa napuštenom decom koja umiru od gladi i zime po ulicama
 
Ja da napravim bambina ne bih dao abortus :lol: Imam ( familija ne ja zapravo) kesa da ga izdrzavam,u sustini 99% ljudi ima,sto bih onda ubijao naslednika.
bebe-nek-se-radjaju.jpg

( slazem se 100%)
 
Nemci rekoše da ko nema dece moraće da pruži kintu :mrgreen:
Čini mi se da opet planiraju nešto zaebano.. povećanje nataliteta, arijevska rasa ovo, ono.. treći svetski rat i novi Hitler :per:
šalu na stranu, pametan potez
http://forum.krstarica.com/showthre...uvodi-nove-zakone-Ko-nema-decu-treba-da-plati

Hahahah pametan potez...Nemaca je u Nemackoj sve manje,kod njih Turaka samo ima 3,5 miliona...Turci i Arapi se kote ko zecevi,ima da im se desi kao nama na Kosovu...
 
U ovim godinama jesam za abortus, ali mi je jos vise vazno da sebe ne dovodim u takvu situaciju. Moja mama je morala da uradi abortus( nije smela da radja) i dok jos nije bilo potpune anestezije rekla je da je to jedina stvar koja ju je bolela vise od porodjaja.
 
deca treba da se rađaju u sredinama u kojima su željena i planirana i gde imaju prigodnih uslova za život
zajebi ti porast nataliteta, prolife priče i sl kad vidiš porodicu sa dvanaestoro dece koje roditelji ne mogu da nahrane, obuku i obrazuju

da je pametnih žena koje koriste pogodnosti epohe u kojoj žive (prvenstveno kontracepciju, a onda, ako do toga dođe, i abortus) ne bi imali problem sa napuštenom decom koja umiru od gladi i zime po ulicama

Upravo.

Ja da napravim bambina ne bih dao abortus :lol: Imam ( familija ne ja zapravo) kesa da ga izdrzavam,u sustini 99% ljudi ima,sto bih onda ubijao naslednika.
bebe-nek-se-radjaju.jpg

( slazem se 100%)

Da, ali gde da se rađaju i sa kojim parama, keve ti?
 
Da, ali gde da se rađaju i sa kojim parama, keve ti?

znaš one motivacione citate
all u need is love
money can't buy happiness
...

tačno je da nije najvažnija stvar u životu
ali da se ne lažemo, novac je jedan od top 3 faktora srećnog života
mnogo je lakše urediti porodični život i misliti o ljubavi ako ne moraš da brineš kako da napraviš ručak za četvoro od 300 dinara

tako da sam protiv svakog zasnivanja porodice dok se ne utvrde finansije
 
abortus je opravdan jedino ako fetus ugrozava zivot majke i ako je zasigurno da ce dete biti degenerisano.
cista eugenika :cool:

a ostale izgovore ne prihvatam ni pod opcijom razno.

stavise, kada sam saznao da mi je drugarcica imala abortus jer joj je "bilo glupo" da rodi sa 17 ja sam prestao da se druzim sa njom.
otale ni rec nisam progovorio sa njom i zabranio da mi se ikada obrati .
 
facepalm.jpg


Ima se 300 evra za abortus,a nema se za dete ? Ima se za internet,kablovsku,letovanja,telefone itd. Ja bih radio u rudniku,ipak je to moje dete.
Jednostavno to delo je samo mrzovolja ljudi...

Besmisleniju stvar nisam cula u zadnje vreme. Abortus je od 8000-10000. Jel' ti znas koliko je novca potrebno za izdrzavanje deteta? I sto nije samo novac u pitanju, treba ogromna organizacija, ZELJA pre svega, informisanost, tesko je sam odgajati dete. I sta ako majka nije ostvarila neki svoj zivot, uvertiru za to dete, ne radjaju se deca s brda s dola?
A sta je sa ocem? Veliki broj abortusa se desi iz razloga sto se majka i otac nisu nasli.
Kakva kablovska, letovanja, telefoni. Kad se za to bude imalo, sigurna sam da ce se imati i za dete. Ovde je to verujem redak slucaj.
 
Besmisleniju stvar nisam cula u zadnje vreme. Abortus je od 8000-10000. Jel' ti znas koliko je novca potrebno za izdrzavanje deteta? I sto nije samo novac u pitanju, treba ogromna organizacija, ZELJA pre svega, informisanost, tesko je sam odgajati dete. I sta ako majka nije ostvarila neki svoj zivot, uvertiru za to dete, ne radjaju se deca s brda s dola?
A sta je sa ocem? Veliki broj abortusa se desi iz razloga sto se majka i otac nisu nasli.
Kakva kablovska, letovanja, telefoni. Kad se za to bude imalo, sigurna sam da ce se imati i za dete. Ovde je to verujem redak slucaj.

Koji apsurdi...Ubija se dete jel se majka i otac nisu "nasli" ? Jedan svestenik mi je pokazao snimak abortusa,to je bila najgroznija stvar koju sam gledao. Pomocu neke cevi ubijali su na najmonstuozniji nacin fetus. Ja se drzim onoga sto sam napisao,ja bih u pre u rudniku radio nego da dozvolim to. Ne ulazim zasto su neki drugi to radili,ali opravdavam ljude koji to cine iz medicinskih razloga ( ako je to dete tesko bolesno )...
U Srbiji se godisnje uradi 120.000 abortusa. Ejj pa ja mislim da se ne rodi toliko dece koliko se obavi abortusa. 2050 bice nas oko 5 miliona ( od toga 3 miliona u Beogradu),moracemo da uvozimo Siptare i Kineze.
 

Back
Top