Abortus i tinejdzeri

Da li ste za abortus?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
i evo ga, idiot koga smo svi cekali

vazi,ako ides u crkvu svake nedelje, postis svaki post i crveno slovo,ispovedas se posle svake gresne misli, ne psujes, ne konzumiras alkohol u ogromnim kolicinama niti bilo kakva opojna sredstva, ne praktikujes seks pre braka,onda mozes da nam okacis link mile nam pravoslavne crkve,ako ne ne seri
drugo, spermic jeste tvoj ali ti od tog spermica mozes da odsetas kad hoces, uhvatis se za uvo, malo zazvizdis i skrenes desno dok ja sa stomacinom nastavljam pravo ka usranim pelenama

EDIT-posto vidim da ti je jos neko ukazao na puteve tvoje zablude, crkva ocigledno zabranjuje abortus jer je i stvar nataliteta i stvar javnog zanimanja oko kojeg se polemise sa aspekta morala itd dok nije da se na tv-u vode rasprave o drkanju i njegovom uticaju, to u stvari koje ti nadam se radis iza zatvorenih vrata, znaci nikom nista

Koji kreten...
Ja sam napisao gore da nisam neki vernik...
Jesu te to ucile Zene u crnom ili tako neke debilske organizacije ?
Zbog takvih bolida kao sto si ti ovde je vise nego usrano za zivot...
 
Koji kreten...
Ja sam napisao gore da nisam neki vernik...
Jesu te to ucile Zene u crnom ili tako neke debilske organizacije ?
Zbog takvih bolida kao sto si ti ovde je vise nego usrano za zivot...
pa tim gore sto nisi neki vernici, ti koji @nisu neki vernici@ su najgori od sve bagre licemera, pozivaju se na religiju kad im to odgovara, u svrhu osudjivanja drugog , naravno, a inace kad pojebu maloletnicu napuseni kao stoke, oncda ******,, i Isus je sigurno ***** onu Mariju
da, samo se na te neke judine zene palim.
da, naravno, zbog takvih kao sto sam ja koji bi pre da abortiraju nego da rodi dete koje ce imati dva roditelja sa srednjim skolama, koji nemaju gde da zive i koji su jos u pubertetu i samo gledaju kako da se spice necimi koje ce, iz svega navedeno imati mnogo lep zivot, sta da ti pricam.
i zbog bas takvih kao ja u ovoj srbiji narod nema posla, nema alternativu i socijalnu i bilo kakvu drugu vrstu sigurnosti.

nemoj da seres mentolu
 
pa tim gore sto nisi neki vernici, ti koji @nisu neki vernici@ su najgori od sve bagre licemera, pozivaju se na religiju kad im to odgovara, u svrhu osudjivanja drugog , naravno, a inace kad pojebu maloletnicu napuseni kao stoke, oncda ******,, i Isus je sigurno ***** onu Mariju
da, samo se na te neke judine zene palim.
da, naravno, zbog takvih kao sto sam ja koji bi pre da abortiraju nego da rodi dete koje ce imati dva roditelja sa srednjim skolama, koji nemaju gde da zive i koji su jos u pubertetu i samo gledaju kako da se spice necimi koje ce, iz svega navedeno imati mnogo lep zivot, sta da ti pricam.
i zbog bas takvih kao ja u ovoj srbiji narod nema posla, nema alternativu i socijalnu i bilo kakvu drugu vrstu sigurnosti.

nemoj da seres mentolu

Jesi citala ono sto sam okacio uopste ? Bolje da se rodi dete i ostavi u porodilistu nego da se ubije. U svakom slucaju bolje da zivi nego da je mrtvo. A u Srbiji ni 10% ljudi nema fakultet. Kojih 10,5%. Ko hoce da radi moze,lako je reci nema posla ...
 
Jesi citala ono sto sam okacio uopste ? Bolje da se rodi dete i ostavi u porodilistu nego da se ubije. U svakom slucaju bolje da zivi nego da je mrtvo. A u Srbiji ni 10% ljudi nema fakultet. Kojih 10,5%. Ko hoce da radi moze,lako je reci nema posla ...
a ovo tek kad cujem. deca u domovima zive izuzetno tuzno. hraniteljskih porodica je puno, ali one uglavnom gledaju kako sto vise para da izvuku. ljudi koji zele da usvoje moraju da cekaju na to milion godina, osim ako nemaju da podmazu za to.
a ne vidim ni koliko je vise ljudski da ti dete, svoje dete, koje si 9 meseci teglila u stomaku i koje je vec ljudsko bice, sto se ne moze reci za fetus do 3 meseca starosti ostavis i vise se nikad ne osvrnes za njim, ostavljajuci ga najverovatnije da zivi u bedi i bude na margini drustva do kraja zivota.
ne vidim kako je to bolje
 
E, znate ono kad kao vidite trudnici morate da ustinete nekog pored sebe i on/a mora da kaze "A"?
Hahaha, ja znam, al niko te ne tera da kažeš "a", zapravo moji samo odbruse "šta se štipaš mentolčino". :mrgreen:
I ako vidiš odžačara, uhvatiš se za dugme i zamisliš želju, samo ja nisam videla odžačara već oko 15 godina. :lol:
Ako vidiš vojnika, bićeš srećan taj dan, ako vidiš zvezdu padalicu, neko će umreti sutra, idt. :lol:
 
@Funny, nikad cuo za taj obicaj xD
A ni za ove sto Slipi kaze, odzacara u zivotu nisam vidio xD
A za zvijezdu padalicu znam samo da zamislis zelju, ne da neko umire :lol:
Ali imamo tako divna sujeverja. <333
Pfffft, to su ti američka sujeverja. -.- Aj objasni ti meni, po kom sistemu će zvezda padalica da ti ispuni želju, valjda naše verovanje ima više smisla. :mrgreen:
Mislim, što se konkretno zvezde tiče. xD

Samo cu za kraj reci ,pomislite da su se vasi roditelji opredelili za taj cin ;) ( mozda zbog finansijske situacije,mozda zbog mladosti ili neceg treceg) ...
Moja mama se dvoumila malo, al tata je ubedio da me ne eliminiše. :D Načula sam slučajno jednom. :S
I zamisli, nisam se potresla puno. :lol:
 

Back
Top