Primeri reformskog ludila

Glas Sauronov

Primećen član
Poruka
674
Gwydion је непресушни извор инспирације. Баш су занимљиви ти реформски талибани.
Човек каже како има Срба који су паметни, поштени, добри... И себе, си кларо, како уопште посумњати у то, убраја у њих. А постоји и „шљам и олош“, где наравно спадају сви који се не слажу са сурчинским реформаторима и празилук политичарима због којих се Србији жури (у WC 2005 km/h LDF). Дакле сви они који не желе да организују манифестације типа Пола сата стида због Сребренице и остале геј параде, сви који не воле Великог Брата су наравно – генетска депонија.
Да не буде забуне каже он мени „ти си генетска депонија, паћениче“. Па наравно, БКВ, НК, ЧЈ, ВП и остали другари ми нису идоли – значи ја сам ито такође „генетска депонија“ и још паћеник и вероватно ме треба бичевати до смрти, одузети радну књижицу и бацити у руднике соли да ринтам. Да другари, то су ми говорили Gwydion-ови пајтоси, све сами велики хуманисти и „либералне демократе“.
Али то „генетска депонија“ је стручан израз, а не политички. Си кларо, Беба и није политичар. Он је у политику дошао да помогне, као прави патриота и још већи Зоранов пријатељ. Био је он и пријатељ Жељка Митровића, Цептера, Бека, Вучеле и осталих другара & батица који су се сви „поштено“ обогатили. И Беба се „поштено“ обогатио, све мучећи се за генетску депонију Србију која му после овако враћа... да, био је ту и Зоран (не Јањушевић, мада ни он није далеко и не наравно Живковић који је само одринарни тупсон). Си кларо, Зоран Ђинђић, Велики Реформатор главом и без браде, који ниједном није хапшен током 90их. Мора да му је јадном било веома тешко на канабету док сам се ЈА смрзавао на улици да би он постао градоначелник.
И то онда није расизам? Израз „генетска депонија“ може имати и позитивну и негативну конотацију. Када 55% гледалаца верује Беби Поповићу, онда су они вероватно „позитивна генетска депонија“. Само нешто ми ту није јасно – зашто онда ВП и ЧЈ не оснују своју странку па на следећим изборима (за две године, а можда и никада, са клерофашистима на власти се никада не зна...) узму апсолутну власт. АПСОЛУТНУ. Како то лепо и моћно звучи. Па онда прво да испослују наког пријатељског америчког амбасадора који ће им све аминовати, уведу ванредно стање од минимум 5, а максимум 25 ... ма најбоље вечно ... година и почисте нас „шљам и олош“, хоћу рећи генетску депонију, наравно у негативном смислу.
Но вратимо се расизму. Кажеш ниси расиста, а батице? Ако би на овој кугли земаљској било 10 људи, а по садашњој заступљености, само двојица би били Европљани или Амариканци. Чак ни толико, али ајде... па како то да 2 човека увек у свему одлучују. Но и то се мења. Ближи се свет у коме ће одлучивати оних других 8. Подржаваш ли ти такав свет у коме владају земље као што су Кина, Индија, Бразил? Кажеш ниси расиста. Па да ли ти се свидела емисија на твојој омиљеној Беее92 у коме две батице са НБГ диване како Кинези смрде као пси, никада их нису видели да једу и томе слично. Шта ли цивилизована Европа мисли о томе?
А дођосмо и до телевизија. Gwydion наравно најбоље обожава ХРТ. Уствари, Бееее92 му је ипак дражи. И на ше може бити добро, само кад је Сорошево!
Толико од мене, а ево шта је рекао Ајдук, ако се не варам:
Opet nisi shvatila Andreavk. Poenta je u tome da treba da se stidish shto pripadash ovom narodu, jer "svaki poshten chovek treba da se stidi shto je Srbin" to jest "Budimo realni, prosechan Srbin je idiot". Odmah pochni da se zalazesh za legalizaciju droge i prestani da verujesh u Boga (odnosno kreni da pljujesh po crkvi) i postacesh i ti suvremena. Ne zvuchi teshko zar ne?
Ah da, priznaj da ti je zemlja fashisoidna i suochi se sa kolektivnom krivicom za izumiranje ozonskog omotacha, kao i za sve ostale realne i izmishljene krivice tvog naroda. Bez toga ne moze, to je uslov. Naravno, ne moze ni bez povezivanja skinheada i wadiakala, kako bez toga, pa oni su jedno

Да да, тако је то другови моји. Стидите се и суочавајте и волите Великог брата.

Дух Секире, директор Центра за модерну деталибанизацију
(ето, имам и ја своју невладину организацију)

п.с. Gwydion-е срећна ти годишњица рада на форуму и срећна ти годишњица „Милосрдног анђела“
 
Jesi li ti procitao tekst ili si odustao cim si video da je o drugom forumasu?

BTW, mislim da je "strani placenik" otvorio jednu temu gde prica o likovima na forumu - o meni i Abduli i jos ponekome.
Dakle, ako Admin ovo cita - ta tema nije brisana.
 
Onda si mogao da vidis da je on poceo sa time kako sebe ubraja u postene, pametne, etc Srbe, a mi ostali smo olos i sljam. I da je veci deo teksta tome posvecen i ostalim nebulozama tipa @genetska deponija". Eto ko se busa, a ne:
Nexus 6:
slazemo se...ali, nemojte onda da se busate u grudi kako ste vi "najposteniji"...i slicne gluposti...

Prema tome, kada drugovi osnuju svoju stranku, izadju na izbore i rangiraju glas dat njihovoj opciji jednako kao i svaki drugi, cak i radikalski (jer to je sustina parlamentaren demokratije) - odnosno kada prestanu da dele Srbe na civilizovanu manjinu i vecinske tupsone i tako pravdaju to sto ne mogu da ubede narod u svoje zamisli.

E tada mozemo civilizovano razgopvarati.
Dotle - od genetske deponije mopgu da ocekuju samo glogov kolac. Za vampire bolje i nije :twisted: :lol: 8)
 
cudno kako mozes da razumes kada je neko ko nije DSovac "rezignitran" stanjem u drzavi pa tolerises ispade "ostrascenosti"

a, ne mozes da razumes kada neko od Cedista ne moze da smisli DSS zbog izdaje 5. oktobra...pa njihove ispade "ostrascenosti" ne tolerises...
 
Glas Sauronov:
Onda si mogao da vidis da je on poceo sa time kako sebe ubraja u postene, pametne, etc Srbe, a mi ostali smo olos i sljam. I da je veci deo teksta tome posvecen i ostalim nebulozama tipa @genetska deponija". Eto ko se busa, a ne:
Nexus 6:
slazemo se...ali, nemojte onda da se busate u grudi kako ste vi "najposteniji"...i slicne gluposti...

Prema tome, kada drugovi osnuju svoju stranku, izadju na izbore i rangiraju glas dat njihovoj opciji jednako kao i svaki drugi, cak i radikalski (jer to je sustina parlamentaren demokratije) - odnosno kada prestanu da dele Srbe na civilizovanu manjinu i vecinske tupsone i tako pravdaju to sto ne mogu da ubede narod u svoje zamisli.

E tada mozemo civilizovano razgopvarati.
Dotle - od genetske deponije mopgu da ocekuju samo glogov kolac. Za vampire bolje i nije :twisted: :lol: 8)

Ако ме сећање не вара Чедомора Јовановића је иѕ политике НАЈУРИО ЛИЧНО СОЛАНА! А зашто,
не знамо, можда може то да објасни З.Живковић.
 
Najurio Solana, sprecio ga da ima maksimalnu vlast Montgomeri ... zanimljive prijatelje Cedica ima.

Nexus 6:
cudno kako mozes da razumes kada je neko ko nije DSovac "rezignitran" stanjem u drzavi pa tolerises ispade "ostrascenosti"

a, ne mozes da razumes kada neko od Cedista ne moze da smisli DSS zbog izdaje 5. oktobra...pa njihove ispade "ostrascenosti" ne tolerises...

Da bih odgovorio na tvoje pitanje moram odgovoriti na dva skupa pitanja koji zahtevaju bas siroko obrazlaganje:
1. Zasto je Srbija 5. Oktobra srusila Milosevica, za sta su tada Srbi bili, tacnije protiv cega :?:
2. Pitanje odnosa snaga i sta je opasnije.

Prvo pitanje je bas siroko i odgovor bi se u mnogo cemu svodio na SBB KBB posto stranke tadasnjeg DOS-a se nisu sporazumele da su svi njihovi stavovi ravnopravni i da treba organizovati izbore 18 meseci po obaranju crvenih.

Sto se tice drugog pitanja - Srbija je u evropskom okruzenju i svaki ekstremizam koji se poziva na Evropu, "evroatlanske integracije", je opasniji pod jednim uslovom - da medjunarodna birokratija podrzi takav ekstremizam. A toj birokratiji ni iz dzepa ni u dzep.
Medjunarodni sluzbenici jesu okoncali vanredno stanje i srusili vladu Zivkovic-Jovanovic, ali da li ce i u buducnosti tako reagovati, ako bude moralo :?:
A radikali? Danas je godisnjica NATO agresije, pa zapitajmo se: Ima li iko u Srbiji muda da ratuje ponovo sa Amerima :?:
Ja mislim da nema. Dakle nece biti bombardovanja niti novih opstih sankcija, cak je i rat sa susedima skoro nemoguc. U situaciji mira o svemu odlucuje narod na politickom trzistu - demokratskim izborima.

I najzad, malo emotivno.
Da, ja mrzim Amere. Mrzi ih pola sveta. Ako sam jednom, ili vise puta (5. Oktobra i ranije) mogao da tolerisem, pa cak se i nadam njihovoj pomoci "demokratskim snagama", tadasnjoj opoziciji, ta vremena su prosla.
Vracam se ranijem neprijateljstvu. A posto se i dalje mora taktizirati (citaj: saradjivati, saginjati, cepiti se njima) onda mi kao neprijatelji ostaju domaci "Amerikanci" koji sve sto nam serviraju prihvataju zdravo za gotovo.
Neka Tadic i klekne u Srebrenici i izvini se ako se tako mora. I vlada RS je kao nesto "priznala". Ali nemojte mi ono sto je iznudjeno uzimati kao dokaz. I ako on mora da se ponizava, ja kao gradjanin ne moram. Zato i placam upravu.
 
Glas Sauronov:
Ne citas me dobro.
Bicemo legalisti kad nam to odgovara.
Mi smo na vlasti, a vi nam ne mozete nista.

e, ja upravo o tome pricam...ja podrzavam takav odgovor 100%...

najvise mrzim licemerje...i zato me nervira kada neko iz DSS servira pricu kako je DSS najposteniji, i ne znam sta...

a, na ono prethodno pitanje nisam bas shvatio odgovor...mozes ti to i bolje...
 
Glas Sauronov:
Ne citas me dobro.
Bicemo legalisti kad nam to odgovara.
Mi smo na vlasti, a vi nam ne mozete nista.
he he
smrad
znao sam

e a znash na shta lichi ovaj tvoj odgovor
na onu chuvenu narodnu "ko gubi ima pravo da se ljuti"

chudi me da si i ti postao svestan da iduci izbori su za vas i zadnji, jer kad tad ne budete ushli u skupshtinu, tako ce te brzo da budete zaboravljeni, na opshtu radost nas normalnih
 
Gwydion:
Naravno, ali posto Srbiju definitivno upropastite cela ta DSS - SRS - crkvena kvazi-patriotska stetocinska ideja ce zauvek biti stvar proslosti.

Glas Sauronov:
Crow za koga to nas?
Dobro razmisli pre nego sto mi odgovoris.
Hint: Nije u pitanju samo DSS.

Gwydione, pa mogao si da procitas kako je zapoceta tema posvecena pre svega tebi, pa da onda izvikujes parole.

crow:
Glas Sauronov:
Crow za koga to nas?
Dobro razmisli pre nego sto mi odgovoris.
Hint: Nije u pitanju samo DSS.
pa znam da nije u pitanju samo DSS
pre je bio SPS
posle ce da bude DS

zivi bili pa videli...

Upravo tako crow, ucis lekcije.

Mi smo vecni!!!
 
Glas Sauronov:
Gwydion:
Naravno, ali posto Srbiju definitivno upropastite cela ta DSS - SRS - crkvena kvazi-patriotska stetocinska ideja ce zauvek biti stvar proslosti.

Glas Sauronov:
Crow za koga to nas?
Dobro razmisli pre nego sto mi odgovoris.
Hint: Nije u pitanju samo DSS.

Gwydione, pa mogao si da procitas kako je zapoceta tema posvecena pre svega tebi, pa da onda izvikujes parole.

crow:
Glas Sauronov:
Crow za koga to nas?
Dobro razmisli pre nego sto mi odgovoris.
Hint: Nije u pitanju samo DSS.
pa znam da nije u pitanju samo DSS
pre je bio SPS
posle ce da bude DS

zivi bili pa videli...

Upravo tako crow, ucis lekcije.

Mi smo vecni!!!

i smrad vam je vechan :wink:
 

Back
Top