Izlasci do ponoci

joGooOOD:
Da znash Tinar da ti malo zavidim ;) ali zaitsa ne znam...(mora da nisam vaspitana na taj nacin),znaci moje misljenje je da je naravno fenomenalno sto ono mozesh da idesh po gradu,ali majke mi govorkalo se da je najsladje da tako neke slobodice iskusish na faxu,da se osetish slobodnom da idesh kad hocesh i da se vratish.Evo recimo ja najkasnije ostajem do 12(i da ti kazem,ne smeta mi)extra se provedem svake subote :pPPPp ne znam...cini mi se da je u pitanju "magicna brojka" i hvalisanje(generalno0 ono kao ja ostajem do 10 ujutru
Vidi, ja bih poludela kad bi mi neko govorio kad moram da se vratim kuci, ne zbog toga shto ja hocu do kasno da ostajem nego shto mi neko odredjuje kad moram da se vratim i onda stalno gledam na sat, pa cimam ljude oko sebe... Kakve veze ima kad osetish slobodu? Ja sam slobodna stalno, i shto to znachi da se necu dobro provoditi na faxu? Rekoh ja, ne zloupotrebljavam ja njeno poverenje. Zato ne pushim, ne pijem, ne drogiram se, uvek se javljam kad cu doci i gde sam, s'kim sam...
 
Master_Chief:
Ja maximum sat ipo u diskoteci jer je 98% ona muzika koju ja ne volim ili je puno naroda ili pijanih ili racija,tako da se ja pokupim dosta puta posle sat vremena,mada ne bih ni toliko nego iz postovanja prema mojim drugovima...oni bi da piju i da stoje u zadimljenoj i zagusljivoj diskoteci do ujutru,ja nisam takav tip i dzaba...pre sam da sednem u kola i da se vozikam unaokolo...
Yup, i ja retko kad ostanem u diskoteci vise od 2h (sta vise veoma retko i upadam tamo).
Tinar:
Nema tu nikakve fore, jednostavno ostanem. Koliko puta sam ostala do 5h? Jednom na privatnoj zurci u jendom klubu (rodjendan), jednom kod druga kuci, i za novu godinu, kao i u Budva na dva rejva. Eto... Ja obozavam da igram i zato mi nije dosadno u diskotekama (logicno). A ako mi je dosadno, jednostavno odem kuci. Samo kazem da svako treba da ostaje onoliko koliko mu se ostaje i to je sve. Shta me napadoste? Ma znam ja shta je... Vama zakidaju na vremenu, a meni ne, pa me sada linchujete... Eh, ala ste ljudi...
Nije da ne volimd a djuskam, a uz to imam i solidnu kondiciju, ali da skakucem u diskoteci preko 5h to jos ni jednom nisam uspeo.
Rodjendani i sl. su OK, zbog toga sto je tu uglavnom probrano drustvo i oni sa kojima se druzis.
A u diskotekama posle 2-3 jednostavno svi su pijani i svi samo traze razlog za tucu i normalno je da ce svaki normalan covek tada otici negde.
I da, nisam ljubomoran jer mi niko ne odredjuje kad cu i gde izaci ni radnim danima, a kamoli vikendom.
I ja se cesto vracam kuci izmedju 3-5, a nekda i u 9-10 narednog dana, jer diskoteka nije ni jedino ni obavezno mesto za dobar provod.

I jos da dodam da nije bas sjajno biti punoletan. Vise slobode, vise odgovornosti. Mnogo je lepse biti naivno dete koje veruje svakome nego matora drtina.
Eeeeda mi je sad 10 godina, pa kad se posvadjam s drugom samo viknem: "Kupi svoje igracke i bezi iz mog peska". :lol:
 
Master_Chief:
LPhoklica:
Jeste bolje biti dete.
Neki matori se ovde hvale što su punoletni, kao da ne znaju šta punoletstvo nosi sa sobom....
idite vi napolje posle 12 neka, meni ovako sasvim odgovara...
I meni odgovara sto imam vozacku u dzepu i ne moram da se vozim kolektivnim saobracajem gde god da krenem... 8)
Jesto i to. I ja sam penio za vozackom, cim sam napunio 18. sam polagao.
Ali nije ni to tako divno. Moras i o autu voditi brigu...kad nece drugi umesto tebe.
A ima tu jos toga, no ovo ipak nije rasprava koje je najbolje zivotno doba, pa cu se uzdrzati.
 
LPhoklica:
Dovla:
Moon Child:
ehhh imamo i mi bajseve... (koji doduse i nisu bas uvek tako korisni, al nema veze) :wink:

Kako nisu korisni??? Malo ekologija... zdravlje... ovo ono...
E, a moji planiraju da kupe kućni bajs :lol: :wink:
Moja keva hoce da kupi steper i traku. Tj, htela je dok je bila zima a sad je vec odustala (nadam se). Trim staza nam je tu na 5 min. Tamo ja trchim, pa moze i ona. :lol:
 
Кулиража:
Master_Chief:
LPhoklica:
Jeste bolje biti dete.
Neki matori se ovde hvale što su punoletni, kao da ne znaju šta punoletstvo nosi sa sobom....
idite vi napolje posle 12 neka, meni ovako sasvim odgovara...
I meni odgovara sto imam vozacku u dzepu i ne moram da se vozim kolektivnim saobracajem gde god da krenem... 8)
Jesto i to. I ja sam penio za vozackom, cim sam napunio 18. sam polagao.
Ali nije ni to tako divno. Moras i o autu voditi brigu...kad nece drugi umesto tebe.
A ima tu jos toga, no ovo ipak nije rasprava koje je najbolje zivotno doba, pa cu se uzdrzati.
Sve je to istina,ali se drugacije osecas kad sedis u autu ZA volanom a ne u guzvi umesto volana drzis sipku dok ti neko iza ledja duva u potiljak... :)
@Kad-Lupim-Lupim
eve im ga jos jedan : Prc... :lol: :lol: :lol:
 
Moon Child:
Dovla:
Moon Child:
ehhh imamo i mi bajseve... (koji doduse i nisu bas uvek tako korisni, al nema veze) :wink:

Kako nisu korisni??? Malo ekologija... zdravlje... ovo ono...
to da
ali ima situacija kad bas i nisu od pomoci
uostalom, gde da ga zavezes ili ostavis ako nemas katanac?

Isto ti je i sa autom. Nije bezbedan bez lavlje kandze ili alarma...tako da odes i kupis bajs sa full opremom. :wink:
 
vaspitanje i kultura lepog ponasanja se u detinjstvu sticu kucnim i skolskim vaspitanjem. a kada vlast primeti da nesto ne valja, nikakva drasticna ocajnicka mera ne moze doneti bilo sta dobro. problem tuca i narkomanije je mnogo dublje prirode, pa se stoga mora suptilnije i resavati. edukacijom naravno. ovaj zakon je krsenje osnovnog decijeg prava - prava na slobodu. ko ce meni da zabrani da se slobodno setam ulicom? mogu da pokusaju. ali oni koji su pravili probleme, oni ce to i dalje ciniti, a sve sto ce policija raditi jeste da ce smarati decu koja iovako imaju dozvolu za izlazak od roditelja, a koliko sam shvatio, posto imam 17 godina, ako necu da se povlacim iz grada sa pticama, moracu godinu dana da vodim tatu sa sobom cak i ako se fino BODEM. sto se mene tice, ovaj zakon ne vazi i Ponocna Skitnica ce nastaviti da luta sve dok nekoliko puta ne plati kaznu.
 

Back
Top