GODINE

tanja_cudo

Zainteresovan član
Poruka
222
Treba mi pomoc? Muva me tip koji je 7 god. stariji od mene!!!!!! svidja mi se ali me razlika u godinama nervira!!! sta da radim???
Da li bi ste se smuvali sa neki tolkiko starijim od vas??????
 
tanja_cudo:
Treba mi pomoc? Muva me tip koji je 7 god. stariji od mene!!!!!! svidja mi se ali me razlika u godinama nervira!!! sta da radim???
Da li bi ste se smuvali sa neki tolkiko starijim od vas??????

sta reci ja,koji sam bio sa devojkom 6 godina starijom.Cekaj,bio sam cak i sa 8 godina.doduse 3 dana i jedna noc
 
tanja_cudo:
Treba mi pomoc? Muva me tip koji je 7 god. stariji od mene!!!!!! svidja mi se ali me razlika u godinama nervira!!! sta da radim???
Da li bi ste se smuvali sa neki tolkiko starijim od vas??????

aha,...ja mrzim mladje pituse a starije.... :twisted:
iako se vec dugo nisam raspitivala :wink:
 
Pa ovako:
Ti još uvek mamoletna, on nije i razlika je celih 7 godina trebala bi doobro da razmisliš zašto se sviđate jedno dugom...
Ti njega simpatišeš verovatno zato što je zreliji od tvojih vršnjaja i baš zato što je stariji...a zašto je on bacio oko na tebe? razmisli....
____ _ _ _ __
Kako vreme prolazi, razlika u godinama je sve beznačajnija...moj deda je od moje babe srariji 8 godina, ali se ta razlika, posle toliko vremena ne primećuje...
međutim i ti i ja smo maloletne (pominjem i sebe, često sam bila u sličnoj situaciji) tako da je najbolje da malo sačekamo...
Razumem da je on preslatki starji tip...ali neka ga nekoj njegovih godina, za nas dve ima toliko drugih! :D
pozdrav
 
A da to nije za devojku od 15-16 godina malo velika razlika?Ja sam bila sa 4 godine starijim tipom,pa je on trpeo svakakva prozivanja...Mada...pokusaj,ali razmisli da li mozes da mu pruzis ono sto se u njegovim godinama podrazumeva,da li bi mogla da se naviknes na njegovo drustvo,a on na tvoje...
 
tanja_cudo:
Treba mi pomoc? Muva me tip koji je 7 god. stariji od mene!!!!!! svidja mi se ali me razlika u godinama nervira!!! sta da radim???
Da li bi ste se smuvali sa neki tolkiko starijim od vas??????


jaaaa da sam na tvom mestu nebi' se smuvao sa tim dechkom.
:)
 
chokolada:
Godine nisu bitne. :)

Нису битне ако гледаш особе од 40 и 47 година, али када гледаш некога од 16 и 13 година разлика је огромна. Пази, тај тип још коју годину и трееба да оснује, а њој живот тек почиње- Шта мислиш, каква би била будућност те везе?!!!
 
tanja_cudo:
Treba mi pomoc? Muva me tip koji je 7 god. stariji od mene!!!!!! svidja mi se ali me razlika u godinama nervira!!! sta da radim???
Da li bi ste se smuvali sa neki tolkiko starijim od vas??????

Shta mislish kako biste se vas dvoje uklopili :?:
Da li cesh moci da odgovorish na njegove potrebe?
Koliko ce njemu biti zanimljivo da slusha kako je tebi u shkolici?Mislim, tip je mozda stvarno dobar ali koliko bi to trajalo?Smatram da je u ovom trenutku ta razlika zaista znachajna.
 
Drigarica iz odeljenja je sa nekim 82 ili 83 godiste. Zajedno su vec dugo,ali je ona spavala sa njim.Ona je 90 godiste.Dakle,on je stariji 7 godina od nje. On ce verovatno ocekivati nesto vise od tebe,a ne samo poljubac...
 
LJUBAV . Sta vise reci, u ljubavi godine nisu vazneee zapamti .............





Na slikama isto i sa nase pored mene nasmijana ti si stare slike a pitanje isto da li si me voljela ili nisi ??????????????????? :)
 
ljudi mnogo erete! 8) dobro sedam god. jeste razlika ali jedno 4-5 8) ajde tanja cudo,ako ima taj 1 sladak decko nacicesh josh gomilu mladjih :wink: :wink:
 
prava ljubav ne pita za godine, to ti govorim iz iskustva. kad sam upoznala svog sadasnjeg decka imala sam 16 god a on je bio 22. 6 godina je stariju od mene ali nama to ne smeta, sto znaci da nije pedofil, jednostavno volimo se, i razlika u godina nije uopste bitna :)
 

Back
Top