DAJTE SAVET NEVINOJ

mimi/

Početnik
Poruka
7
Ako vam je naslov privukao paznju procitajte ovo kad ste vec tu i dajte mi vas savet.Imam 18 godina i bila sam tajnoj vezi sa starijim muskarcem koji imma devojku;bilo je kratko ali PRELEPO ali i to je puklo jer ne zelim da budem druga.NENORMALNO sam se zaljubila u njega i zivot mi se pretvorio u ubedjivanje sebe da idem dalje i da cu preboleti. MALO SUTRA! Ludim!Javila mi se zelja da izgubim nevinost sa njim jer mi je po mnogo cemu poseban,ali ne znam kako da mu to kazem ili dam do znanja a da se ne srozam u njegovim ocima ili totalno ne izblamiram i sl.A i tu je ona... Znam kucka sam sto to uopste pomisljam ali tako je kako je,ne mogu da suzbijam.
Pomozite mi i dajte mi neki savet,kazite vase misljenje jer bi mi mnogo znacilo. Hvala vam unapred.
 
mimi/:
PLESsitnihDEMONA:
Ne trazi savet,nego napred i navali,posle ces da se kajes. :D Pa nisi mu valjda tek druga? :lol:
Bolje druga,nego treca.
:lol: I to sto kazes. :lol: Ja sam od onih koji se ne kaju zbog onog sto su uradili,nego zbog neceg sto nisu.Sta ces...
Pa eto, resen problem!
Ja sam bre mislio da taj tvoj ima 40 godina,a on ima 25,maaaa iiiidi bre....Stvarno ne znam sta cekas.Odmah ga zovi i zavrsi sa tim.Neces valjda i sutra ujutru da budes nevina? :D
 
Ok,nisam savrsena,smatrajte me debilom,kretenom kako god.Ipak hvala na iskrenim recima kakve god bile. Sto se tice pitanja da li pokazuje ikakve znake zaljubljenosti, da, pokazuje,ali je mnogo zbunjen zbog svega sto nam se desilo i ne zna sta da radi.
 
Ipak probaj da mu kazes ili na neki nacin pokazes svoja osecanja prema njemu. Nece te to srozati u njegovim ocima.

Ima devojku, to ti je problem veliki. Razmisli kako ce to izgledati u buducnosti i da li zelis to.

Sledi svoje srce.

@Devilezbigirl
Znamo da navijas da se ne kresnu nego da ona predje u lezbejke. Dosadna si sa tim fazonima.
 
mimi/:
Ok,nisam savrsena,smatrajte me debilom,kretenom kako god.Ipak hvala na iskrenim recima kakve god bile. Sto se tice pitanja da li pokazuje ikakve znake zaljubljenosti, da, pokazuje,ali je mnogo zbunjen zbog svega sto nam se desilo i ne zna sta da radi.

Probaj prvo sa pusangijom,pa vidi kako ce da reaguje.

Napravi neki uvod,budi romanticna
 

Back
Top