Ezel

Aj neka mi neko ko je gledao bachi u spojler ili na pp sta je to sto bi Ramiz trebalo da kaze Ezelu a sto Tefo vec zna?
Hvala
ne stizem da gledam sve, i ocu da se roknem
 
Kada je krimi drama uspela da me rasplače, onda sam i ja slučaj za ispitivanje.

Radnja uopšte nije jednostavna, ne odgledam tri dana i posle se teško uključujem.
Takođe, treba mnogo da se zadubim da bih pronikla u sistem razmišljanja glavnih junaka.
Karakterizacija je urađena perfektno, makar po mom mišljenju.
 
A kao trajace do jeseni, taman dok ne pocne nova sezona Sulje.. Kako da ne, mozda nam i mazu oci i budu prikazali Ezela do ko zna kada..

Sto se serije tice, sama po sebi mi je preteska.. Dovede me i do suza, pogotovu scene sa Bahar ... :(
 
Ma neće sigurno da počne baš 1. septembra.
Mažu oči. Kako su onda najavljivali Ezela i na kraju ništa dok nisu završili sa Suljom. :roll:

Bahar je najpozitivniji lik u celoj seriji. Ali mi je veoma zanimljiv. Po pravilu, trebalo bi da bude negativac, ali dosta
toga nas odvlači od te asocijacije. Prvenstveno, ljubav prema Bahar i Tefiku.
 
I meni je Ali super
nije onaj negativac kog mrzis,
nego je nekako pozitivno negativan :)

nesrecna Bahar, smatra sebe krivcem, mukica...

nervira me sad sto su poceli da skracuju epizode, i ono malo sto sam gledala kad namirim klinca, sad nema :besna::besna:
 
Dobro je da je Ali i vama simpatičan, pošto sam već počela da mislim jesam li normalna da mi je krminalac simpatičan. :)
Ali ima nešto dobro u sebi, ne znam, ubija ljude, vara prijatelja ali stalno u sebi oseća kajanje koje kod Džengiza nijednom nisam primetila.
Ove sad epizode što idu imate na yt, samo ukucajte Ezel epizoda 27,28,29 te tri su iz ne znam kog razloga ostale.
 
Po mom mišljenju, najbolji kraj bi bio kada bi se Ezel u potpunosti osvetio ovim troma, a oženio Bahar.
Doduše, volela bih kada bi Ali malo manje patio u toj osveti jer se nekako baš izdvaja od Džengiza i Ejšan.
Ejšan samo glumi neko tamo nevinašce, ali baš je pokvarena.

Šebnem i Tefo su mi zanimljivi.
 
Ja ne mogu nista vise da stignem da gledam
hbg
sacekacu da se pojave sve epizode na netu, pa cu onda, kad budem imala vremena
i ono sto sam skinula, nemam vremena da odgledam :(
 
Odgledala prvu epizodu i oduševljena sam...

Težinom priče.

Ja gledam Ezela. I oduševljena sam serijom. Produkcijom, izborom glumaca. A, najviše pričom. Ja sam neko analitična, i volim takve serije, koje imaju neku duboku pozadinu svega, rasčlanjivanje svega na deliće, sklpapanje pazl - a. I jako, jako je poučna. Jako. Do čega zaprravo dovede osveta, u šta se ljudi pretvore, šta postanu. Koliko zapravo ne mozes da shvatiš dalekosežne posledice, i da ih sagledaš kada si zaslepljen osvetom, mržnjom, naplatom dugova. Jedna sjajna saga o neprelaznoj ljubavi, koja će trajati do smrti, koje menja svoje oblike i pojavne niti, ali koja naprosto teče u njihovim venama, i koja pokrece sve lavine, kad god se sretnu. Moram reći, da seriju volim iz jako mnogo elemenata, o kojima necu pisati, bas zbog cega, ali me neke scene duboko zamisle, neke baš onako nasmeju, neke rečenice mogu baš da pruže utehu. Jedna jako , jako dobro osmišljena serija, sa tezinom price, koja koliko je potresna, toliko je u nekim momentima ogoljena, koliko ponekad kostamo i sebe, a i druge, i koliko zapravo nevinih strada, kada um ne vidi i ne zeli da visi, ono kako srce oseca. Sjajna serija, i topla preporuka svima, da je gledaju. ♥
 
Ja pokusavam da stignem da gledam, ali mi nesto ne ide :( Svidja mi se sto mi sve vreme drzi paznju i bas je napeta...
Aj mi kazete sta se dogodilo sa Bahar?
I do kada ce trajati serija?
 

Back
Top