Ezel

E propašće ovaj svet kad si se ti navukla na Turske serije......

Nije valjda da toliko voliš Turke, da i gde mu nije mesto, ono što je turski pišeš velikim slovom? :)
Ili je u pitanju klasična nepismenost. ;)


Neće svet da propadne ako se ja navučem na turske, španske, grčke, eskimske i kakve god serije...
Propašće ako ti napišeš nešto normalno. :D
 
Jbt, na celom internetu smaraju sa tim.
Ne verujem ja u to dok ne vidim snimak na kom je to izjavio.
S obzirom da nema ni jednog turskog članka, a kamoli video klipa o tome... sigurna sam da nije tačno.
Inače, kako su naši mediji krenuli, od Turaka napraviše gej naciju. Svašta! :roll:
 
Jbt, na celom internetu smaraju sa tim.
Ne verujem ja u to dok ne vidim snimak na kom je to izjavio.
S obzirom da nema ni jednog turskog članka, a kamoli video klipa o tome... sigurna sam da nije tačno.
Inače, kako su naši mediji krenuli, od Turaka napraviše gej naciju. Svašta! :roll:

Šta to?

Imam drugaricu u Turskoj, producent je, dajte da pitamo. :D
 

Ajoj...Sve same izmišljotine. Istina, prvo Kenan nije skoro ostavio Zejnep, već nisu zajedno 3 godine. U vezi je sa manekenkom Ozge Akbulut, već 2 godine.
Glasine o njegovoj orijentaciji su krenule nakon filma koji je Kurir podmetnuo kao dokaz i na pitanje zgranute voditeljke, da li je gej, obzirom da je za konzervativnu Tursku poljubio na tvu muškarca rekao nešto u stilu, da, jesam, koliko i vi lezbejka. Venčali smo se u Rimu, a sad me ostavite na miru.

Kao što reče Bonžita, nigde nije potvrđeno u nijednim njihovim novinama da je gej, kao što ni Halit nije opljačkan u Sloveniji, jer nije bio tamo.
Njegova seks.orijentacija negova stvar ali mi nije jasno kako ove naše nije sramota da lažu a da se pritom pozivaju na nepostijeće izvore. Nek je i dvoglava aždaja, briga me, al nek napišu istinu a ne laž i svi koji ne prate veruju u napisano.

Ps I vesti o Agi su izmisljene, ali dobro, svako ima pravo da se naziva novinarom i veruje u šta hoće.
 
A Bali beg . . . Ja sam čitao u novinama kako je ta devojka, sa kojom je bio, da ga je jako gušila, zivkala, smarala na svakom ćošku jer je sa Burakom bilasamo iz koristi, Džejlan je želela da igra u SV, mislila da je vara sa Merjem, Filiz... I sad da vas ne davim, ali po mom mišljenju, ja mislim da je on nju nogirao verovatno zbog svega toga što sam naveo i našao drugu, pa je ta mala snobovka onda izmislila da je gey.
 
A Bali beg . . . Ja sam čitao u novinama kako je ta devojka, sa kojom je bio, da ga je jako gušila, zivkala, smarala na svakom ćošku jer je sa Burakom bilasamo iz koristi, Džejlan je želela da igra u SV, mislila da je vara sa Merjem, Filiz... I sad da vas ne davim, ali po mom mišljenju, ja mislim da je on nju nogirao verovatno zbog svega toga što sam naveo i našao drugu, pa je ta mala snobovka onda izmislila da je gey.

Nemoj da čitas naše novosti o njihovim glumcima. Idi na njihove sajtove i tu proveri. Većina je laž, kao i ove dve. Srbima otkrio da se "rve sa muškarcem" a Turci pojma nemaju. Srbi koriste insert iz filma, pa tako znaju da mu devojka place jer je otkrio da je gej, a devojka koju pominju je odavno bivsa i nije ona pomenuta već druga sa kojom letuje, izlazi...Al naravno koga to briga? Narod veruje u servirane priče koje nikakvu potrdu nemaju.

Sa malom snobovkom kako je nazivaš Burak je pre neko veče bio na žurci, ali ok, kako bi ti to znao kad veruješ srpskim novinama?
 

Back
Top