Ezel

Свака турска серија ми је оставила посебан утисак, али ова, ова је НАЈБОЉА!

Свима препоручујем да почну да је гледају. Или књигу у руке па читајте Грофа Монте Криста...
 
kenan_imirzalioglu_by_msrealalisa-d5c07x7.jpg
 
Uspevam da nadoknadim subotom i nedeljom deo onoga sto propustim ali mi se ne svidja pravac u kome ide radnja
i mnogo ga bre komplikuju
i nerviraju me sa onim vracanjem u '71. pa '73, kazi sta je bilo i cao...
I Ali mi je ubedljivo najbolji lik
 
O, da, izgleda nisam jedina koga mnogo nervira ono vraćanje u '71. i '73.
Između ostalog, mnogo me nervira i to što traje 2 sata, pa jedva izdržim da odgledam celu epizodu.
Ali je i dalje za mene najjači lik, a msm da će se možda on i Azad smuvati. xD
 
Mene ništa ne nervira. Serija je odlična! Epizode ne traju dva sata, ali sa našim reklamama traju. Original traje 1.35 a naši umesto jedne cele daju dve. Danas nema serije, pa je zato duže trajala.
 
Ne daju dve, nego su se izjehali ranije kad su sekli na pola
pa im sada duzinu jedne epizode popunjavanju polovine od dve
vidi se u svakoj gde je presek (slova od najavne spice)
 
Ma kreteni
prvo su davali cele epizode, lepo pocetak-kraj, skoro dva sata
pa su poceli da seckaju sa sve "gledali ste" "gledacete" momentom
a sad opet popunjavaju dva sata
al zbog seckanja pocnu sa jednom, pa u sred epizode koju gledas, zatamni se ekran i u sledecoj sceni vidis imena glumaca, scenarista...
zavrse sa drugom...:roll:
 
Potrebna su mi neka objašnjenja od onih koji su redovnije od mene pratili seriju.
Prva, kako je došlo do toga da opet sarađuje Ezel sa Alijem i Džengizom?
Drugo, kakvu igru Džengiz igra?
Treće, odakle on i Ejšan kod Kenana?
 
Potrebna su mi neka objašnjenja od onih koji su redovnije od mene pratili seriju.
Prva, kako je došlo do toga da opet sarađuje Ezel sa Alijem i Džengizom?
Drugo, kakvu igru Džengiz igra?
Treće, odakle on i Ejšan kod Kenana?

Pa sad, nisam ni ja najredovniji pratilac ali otprilike
Ejsan je kod Kenana jer joj je Kenan rekao da je Ezel u stvari Omer i da je on ubio Bahar da bi joj se osvetio "posto si ti ubila Omera da bi Bahar zivela"
sad se ona sveti Ezelu, valjda
Dzengiz se okrece onako kako vetar duva, tj.kako je njegovom doopetu najbolje. Kad je saznao da je Ezel Omer, prvo je bio uz njega da bi kao zastitili Ujaka od Kenana, al posle mu je Kenan ponudio svasta nesto, kucu, pare..a ovaj kao veliki materijalista, naravno pristane i opet proda Ezela/Omera, a i da bi bio blizu Ejsan i tako je uzeo od Kenana, koji Ejsan blago simpatishe...i sad on kao gleda da shebe Kenana i Ezela i pokupi sav kajmak, tj.Ejsan..

Ali je uz Ezela cim je saznao da je ovaj Omer, a i kad je saznao posle je bila neka pucnjava i Ezel mi spasi zivot, i tako otprilike

Molim onog ko redovnije gleda da me ispravi/dopuni
Hvala
 

Back
Top