Ezel

Je l' to ono ''ay yapim'' na početku što piše?

Videćeš kad budeš gledao da nije samo krimi stil, ima i neku, da tako kažem, književnu dimenziju koja joj daje dodatni kvalitet.

Aha, to "Ay Yapim", iz nje su potekle i Ezel, Kad lisce pada, Zabranjeno voce, Menekse i Halil, Plac violine i jos mnoge druge (naravno sa tragicnim zavrsecima). :/

Ja bas poceo na tabanu da gledam, videcu dokle ce mi se dopasti :)

Hvala Sokolice ;)z:)
 
Pocela sam na netu da gledam ovu seriju,stigla do 7 epizode,i odusevljena sam...mnogo dobra prica...Ma prikazivace i nju na tv prva,garant,cim se zavrsi Asi ili neka druga
 
Sinoc zavrsih sa gledanjem ove serije...odusevljena sam...prosto me ostavila bez daha...onaj ko je pisao scenario,svaka mu cast...Malo me nervira kraj sto je tuzan,ali...Vredi pogledati
 
Sinoc zavrsih sa gledanjem ove serije...odusevljena sam...prosto me ostavila bez daha...onaj ko je pisao scenario,svaka mu cast...Malo me nervira kraj sto je tuzan,ali...Vredi pogledati

Po mom mišljenju ima malo patetike u poslednjoj epizodi, mada je, sa druge strane, ona potpuno uklopljena u poruku.
Kao skoro sve turske serije, i ova serija ima jaku psihološku opravdanost za svaki detalj.
 
Ne znam na kojim drogama su ovi sa Prve. Prvo reklamiraju na televiziji da Ezel krece 02.04.2012 u 22:20, u veoma dobrom terminu za seriju takvog zanra, kada onda pustise promo USKORO. Pa da li je to u redu? A toliko sam se radovao seriji. :(
 
S obzirom koliko serija vec prikazuju,a koliko su najavili,ja stvarno ne znam kako ce to da uklope...Asi se ne zavrsava jos,Bandini da,ali najavljuju jos jednu indijsku,tako da su na drogama,garant
 
Ma Bandini mi je dobra serija, pratim je, ali Ezel nije za termin od 17:00.......

Sad ovu novu indijsku Odbacenu koju reklamiraju, bas me interesuje hoce li je prikazati do samog finisa, buduci da sam procitao da Odbacena ima 800 i jos Boga pitaj koliko epizoda.
Valjda zele da pariraju Pinku koji emituje Malu Nevestu koja se nece zavrsiti pa kad se i ja budem ozenio.. :roll:

Prva samo zeli da bude sto bolja od Pinka...
 
:hahaha: pa ako je gledas,taman ces sa svojom decom da komentarises :hahaha: ne razumem sto Indijci snimaju po toliko epizoda,jos ovi nasi seckaju pa ce imati oko 2000 :per:

Ni ja, a jedna njihova epizoda serije traje 20 minuta.:roll:

U pravu si, imacu vec veliku decu kada se Mala nevesta bude privela kraju... :hahaha:
 
ali Ezel nije za termin od 17:00.......

Tačno, serija Ezel nije za termin od 17h. Upravo sam završio online gledanje i mogu reći da sam oduševljen pričom.
Razočarali su me scenaristi u scenama pucnjave koje ima na sve strane. Zamislite kad lik vozi potpuno nov Maserati quattroporte i dešava se pucnjava u kojoj pomenuto vozilo biva zasuto kišom metaka i iz iste izlazi potpuno neoštećeno. Ali to su sitnice. Serija ima dobru poruku i dosta može da se nauči iz nje.
 
Ezel umesto Sulejmana!!!

Kod Sulje će se odigrati neverovatan zaplet, čiji nastavak sledi već od jeseni.

Letnja hit serija!
Kraj prve sezone serije „Sulejman Veličanstveni“, koja obara sve rekorde gledanosti, biće u nedelju 17. juna u 20.10
sati, a zameniće je nova hit serija „Ezel“, koja je, uz „Sulejmana“, osvojila najveći broj glasova publike prilikom izbora
novog serijskog sadržaja na Prvoj!
Kod „Sulje“ će se odigrati neverovatan zaplet, čiji nastavak sledi već od jeseni! Prema rečima čelnika produkcije ove
serije, glumci i cela ekipa nakon višemesečnog rada idu na odmor, a snimanje novih epizoda očekuje ih krajem
avgusta. U međuvremenu gledaoci će uživati u dramatičnoj i napetoj priči o čoveku koji je preživeo izdaju svojih najbližih
prijatelja i ljubavi. On je Ezel, junak čija je sudbina privukla milionski auditorijum širom sveta. Prva epizoda kod nas
biće emitovana 17. juna u 21.55, a ostalim danima u redovnom terminu u 20.20 sati.

Izvor: Kurir
 
Poslednja izmena od moderatora:
Gledam na Prvoj i predobra je.

Pored priče, najviše mi se sviđa kompozicija. Prebacivanje iz doba Ezela u doba Omera, sam izbor događaja iz prošlosti koji se povezuju sa sadašnjim.
Narator me, takođe, oduševljava. Ima neku književnu dimenziju, da se tako izrazim. Osećam se baš kao da čitam neku knjigu. Mnogo dobro odrađeno.
Videćemo kako će biti kasnije. Nadam se da se neću razočarati. Prvi utisak je savršen! :D
 

Back
Top