Centar za prirodnjacke studije

IgnjatijeZaporoški

Poznat
Banovan
Poruka
9.023
Ovu organizaciju vodi izvesni Miroljub Petrovic po zanimanju geolog. Bavi se propagiranjem kreacionizma vise od 10 godina na ovim prostorima. Serije njegovih predavanja emitovane su na raznim lokalnim televizijama. U pocetku mi se cinio bezazlen i dobronameran ali kako je vreme prolazilo sve vise sam uvidjao da je sklon manipulisanju. Pored toga ispostavilo se da je materijal za svoja predavanje preuzeo od drugih autora. Ozbiljnih, manje ozbiljnih i totalnih ludaka tipa the prophecy club.
Ne znam mnogo o njegovoj proslosti ali negde sam procitao da je bio clan adventisticke crkve (nacin na koji deluje i materijal koji je u pocetku distribuirao je iz protestantskih sekti).
Na svojoj internet stranici cesto iznosi kontradiktorne stavove kao da je rec o podvojenoj licnosti. Banuje svakog ko pokaze tracak kritickog razmisljanja uz izgovor da se on ne bavi glupostima.
Sve mi izgleda kao da je religiju pretvorio u biznis od kojeg zivi.
Zna li neko nesto vise o ovom coveku, njegovoj proslosti i organizaciji?
 
Ovu organizaciju vodi izvesni Miroljub Petrovic po zanimanju geolog. Bavi se propagiranjem kreacionizma vise od 10 godina na ovim prostorima. Serije njegovih predavanja emitovane su na raznim lokalnim televizijama. U pocetku mi se cinio bezazlen i dobronameran ali kako je vreme prolazilo sve vise sam uvidjao da je sklon manipulisanju. Pored toga ispostavilo se da je materijal za svoja predavanje preuzeo od drugih autora. Ozbiljnih, manje ozbiljnih i totalnih ludaka tipa the prophecy club.
Ne znam mnogo o njegovoj proslosti ali negde sam procitao da je bio clan adventisticke crkve (nacin na koji deluje i materijal koji je u pocetku distribuirao je iz protestantskih sekti).
Na svojoj internet stranici cesto iznosi kontradiktorne stavove kao da je rec o podvojenoj licnosti. Banuje svakog ko pokaze tracak kritickog razmisljanja uz izgovor da se on ne bavi glupostima.
Sve mi izgleda kao da je religiju pretvorio u biznis od kojeg zivi.
Zna li neko nesto vise o ovom coveku, njegovoj proslosti i organizaciji?

Obična budaletina, blavan i imbecil.

90ih je bio mlad lud i poasan, pripadnik klase novopečenih vernika te je malo upadao kod raznoraznih "sektaša" (pripadnika raznoraznih sitnih verskih grupica) i iživljavao se nad njima. Ondak se negde u nekoj od protestantskih crkvi krstio i "otkrio" kreacionizam. Pošto ga niko nije zarezivo 5% za to što je pričao, a on je jako uporan čovek, upisao je i završio rudarsko geološki fakultet samo da bi mogao dalje da mlati praznu slamu sada sa autoritetom geologa. Agresivnost ga nikad nije napustila pa i sada povremeno preti i vređa, a u međuvremenu je postao radikal Šešeljevac i zagovornik Velike Srbije. I nešto što bih nazvao "neojevrejin" pošto se obrezao pre par godina....
 
Vrbovali su ga adventisti nakon povratka iz rata (kontam da je u ratu malo prolupao :lol:). Dali su mu sredstva i priliku da trabunja na nekoliko lokalnih televizija, poput Palme. Upisao je i završio geologiju. Pokušao je da magistrira i upiše doktorske studije, što mu nije bilo dozvoljeno upravo zbog toga što je javno propagirao tzv. 'naucni' kreacionizam i javno se deklarisao kao protivnik svih važećih i temeljnih naučnih postulata u geologiji. Pohađao je International Institute of Original Medicine u SAD, kvazimedicinsku šarlatansku adventističku organizaciju... tamo je završio neke kurseve. Često se izdaje za doktora, što nije. Nakon što su ga adventisti isključili iz svojih redova, priključio se pravoslavcima. Navodno je blizak je sa Dverima, mada se čepi i Jevrejima. Pored Instituta za prirodnu medicinu, osnovao je i Centar za lečenje homoseksualizma kao i Institut za nacionalnu istoriju, gde sarađuje sa Deretićem. Materijal uglavnom uzima od američkih autora, pa verovatno zbog toga njegovi stavovi deluju kontradiktorno. Uzme od svakog po nešto, šta njemu odgovara, pa tako sklepa neku celinu.
Šta reći osim KILL IT BEFORE IT LAYS EGGS!!! :lol:
 
Obična budaletina, blavan i imbecil.

90ih je bio mlad lud i poasan, pripadnik klase novopečenih vernika te je malo upadao kod raznoraznih "sektaša" (pripadnika raznoraznih sitnih verskih grupica) i iživljavao se nad njima. Ondak se negde u nekoj od protestantskih crkvi krstio i "otkrio" kreacionizam. Pošto ga niko nije zarezivo 5% za to što je pričao, a on je jako uporan čovek, upisao je i završio rudarsko geološki fakultet samo da bi mogao dalje da mlati praznu slamu sada sa autoritetom geologa. Agresivnost ga nikad nije napustila pa i sada povremeno preti i vređa, a u međuvremenu je postao radikal Šešeljevac i zagovornik Velike Srbije. I nešto što bih nazvao "neojevrejin" pošto se obrezao pre par godina....
Vidiš, jedino nisam znao da se obrezao pre par godina.Hahahahaaaa....Odakle ti ta informacija? :D Sve ostalo što si napisao stoji.
Najveći problem koji sam ja uočio jeste ne tako mali broj zaludnih neznalica koje g-din dipl. geolog okuplja u poslednje vreme baš kao što to radi veoma uspešno istoričar, prof.(samo ne znam gde je i šta doktorirao)dr Jovan Deretić, akademik (samo ne znam koje akademije) :D Postoji nekoliko ljudi iz mog okruženja koji slepo veruju M.P. Problem tog čoveka je što misli da kao geolog ima pravo da priča i o medicini (vodi pseudo centar za "Prirodnu medicinu", tumači Sveto Pismo(bude teolog) i što je najgore bude kritičar morala.
Čovek ima svoj forum tako da ukoliko posetite njegov sajt možete videti ne mali broj ljudi koji g-dina Petrovića doživljavaju kao izvesnog Gurua.
Čovek je na Fruškoj Gori otvorio klinuku za lečenje gej populacije.Kaže, da je osnovni metod u lečenju fizički rad oko imanja i okućnice :D a ja mislim da mu oni samo obrađuju zemlju za dž. :D
Inače, da upotpunim ono što je Paganko napisao.G-din M.P. je prema mojim saznanjima od ljudi koji ga slepo slušaju oterao svoju prvu ženu jer je kako on to kaže "Počela da izigrava muško u kući".Ne znam da li je to istina ali sam tako čuo.
Toliko od mene.
 
Vrbovali su ga adventisti nakon povratka iz rata (kontam da je u ratu malo prolupao :lol:). Dali su mu sredstva i priliku da trabunja na nekoliko lokalnih televizija, poput Palme. Upisao je i završio geologiju. Pokušao je da magistrira i upiše doktorske studije, što mu nije bilo dozvoljeno upravo zbog toga što je javno propagirao tzv. 'naucni' kreacionizam i javno se deklarisao kao protivnik svih važećih i temeljnih naučnih postulata u geologiji. Pohađao je International Institute of Original Medicine u SAD, kvazimedicinsku šarlatansku adventističku organizaciju... tamo je završio neke kurseve. Često se izdaje za doktora, što nije. Nakon što su ga adventisti isključili iz svojih redova, priključio se pravoslavcima. Navodno je blizak je sa Dverima, mada se čepi i Jevrejima. Pored Instituta za prirodnu medicinu, osnovao je i Centar za lečenje homoseksualizma kao i Institut za nacionalnu istoriju, gde sarađuje sa Deretićem. Materijal uglavnom uzima od američkih autora, pa verovatno zbog toga njegovi stavovi deluju kontradiktorno. Uzme od svakog po nešto, šta njemu odgovara, pa tako sklepa neku celinu.
Šta reći osim KILL IT BEFORE IT LAYS EGGS!!! :lol:
Upravo tako. Pouzdano znam da jeste blizak Dverima. Čak i na njegovom sajtu imate link do njihove stranice. Taj lik me toliko nervira.Ali ono što ga održava do sad jeste velika doza samouverenosti.
 
Evo nađoh ne nekom forumu nešto o dotičnom, koliko tu ima istine, ne znam, ali možda će neko moći da potvrdi ili opovrgne nešto...

U prometnoj nesreći koju je skrivio (zato više ne vozi od onda) poginula je jedna osoba, a on odlazi u zatvor, pa na ratište. U tim teškim trenutcima vrbuju ga advetisti, krstio se kod njih, počeo sa predavanjima… Kada je dobio emisiju na televiziji nije imao hrabrosti da se deklarira kao adventist i tu počinje njegov sukob sa adventističkom “crkvom“ koja ga je nedavno i službeno isključila. Po televiziji je hvalio neke pravoslavne svece (iako ništa njihovo nije čitao). Naučavao je adventističku nauku, pod firmom "istinskog pravoslavlja". O Ellen White je govorio uvijeno kao “najmanje loš protestanski autor“ a 99 posto onog što priča pokupio je iz njezinih knjiga.


I dalje vjeruje u sve adventističke "istine" (28 po novom) plus što su mu puna usta Židova (a nema pojma o judaizmu), pa se uvlači u dupe beogradskim Židovima koji ga ne fermaju, ali ga puštaju da dođe u sinagogu. Valjda da od Židova dobije nešto para, jer su adventistički fondovi presušili (osim neki adventisti iz Amerike koji još ne znaju da je isključen u Srbiji iz sekte).


Zalaže se za život izvan gardova i laže da živi na selu, a živi u neboderu na Banovom brdu kod okretnice pedesettrojke. Priča o jakoj porodici, a živi sa sinom svoje žene (upoznao je u adventističkoj sekti) iz prvog braka i zajedničkom kćerkom, ali bez te iste žene koju je tukao i otjerao kod njezinih (povremeno ima seksualne odnose sa njom). Priča da ne treba upisivati fakultete, a sam je upisao i završio geologiju, već kao adventist. To je ujedno i jedino što je završio. Nije nikakav doktor ili čak prof.dr kako se predstavlja, dipolomirao je geologiju, a sa medicinom nema veze. Bio je na nekakvim adventističkim tečajevima nutricionizma u Americi, sve skupa mjesec dana, pa laže da je tamo završio fakultet (koji to fakultet traje mjesec dana?).


Dok priča se grči, stalno ponavlja isto (“prvostepena ishrana”)... Adventističke knjige prevodi, i izdaje ali kao pravoslavne, npr. “Proročanstva govore“ on je preveo pod nazivom “Biblijska proročanstva“, a glavni junak te knjige nije adventist, nego u Petrovićevoj verziji ruski pravoslavac Medvedev. Komentare Biblije Ellen White malo je promjenio i dila ih kao svoje (kaže razni autori9.


Za sve knjige koje prevodi i izdaje nema autorska prava i da je Srbija malo uređenija država bio bi u zatvoru. Te knjige su ili hrpa kreacionističkog smeća ili laži fanatičnih antikatolika, protestanskih fundamentalista i šarlatana ( npr. ''''''''Babilonsku religiju'''''''' autor R. Woodrow osobno je povukao iz prodaje nakon što je otkrio niz pogrešaka. Rivera je zbog prevara bio osuđen, a protestanske organizacije su se od njega ogradile).


Laž je i da ima Centar za prirodnjačke studije. Ne postoji nikakav Centar za prirodnjačke studije, to je obična soba u kojoj spava u stanu koji je unajmio u neboderu na Banovom brdu. Svoj fiktivni Centar registrirao je i Sacramentu, gdje je odlazio po donacije adventista, veza mu je bio Joca Ilijev.


Kako je došao u javnost? Preko nekih njegovih poznanika došao na Palmu. Ispočetka su ga gurali i adventisti koji su puni para. Kasnije se povezao i sa nekim pravoslavnim organizacijama koje su mu pomagale (jer ima ubjedljiv nastup i dobro laže) dok ga nisu provalile i ogradile se od njega. U Bosni mu je ulaz adventist Brane Mihailović, dr. med koji ima malo zdravstveno savjetovalište u Banja Luci i neke veze na Vikomu i drugim manjim televizijam u RS-u. U Hrvatsko je ušao opet preko adventista, Damira Gala koji je bezveznjak, ali je igrom slučaja prijatelj sa voditeljem emisije na hrt-u "Na rubu znanosti" Krešimirom Mišakom koji ga je četri puta zvao u emisiju (i svi ostali gosti su bili sa njimu tim emisijama su adventisti).


Kako sve to znam?


Petrovića je moj stari poznanik iz vremena kada je pomalo napuštao adventizam (baš su mu bili zabranili predavanje u Beogradu u njihovoj "crkvi"), on je u adventističku sektu doveo bar deset ljudi. Jedno vrijeme sam često bio kod njega, čak me konzultirao za neke svoje knjige, ali sam ga nakon par mjeseci provalio.
 
Vidiš, jedino nisam znao da se obrezao pre par godina.Hahahahaaaa....Odakle ti ta informacija? :D Sve ostalo što si napisao stoji.
Najveći problem koji sam ja uočio jeste ne tako mali broj zaludnih neznalica koje g-din dipl. geolog okuplja u poslednje vreme baš kao što to radi veoma uspešno istoričar, prof.(samo ne znam gde je i šta doktorirao)dr Jovan Deretić, akademik (samo ne znam koje akademije) :D Postoji nekoliko ljudi iz mog okruženja koji slepo veruju M.P. Problem tog čoveka je što misli da kao geolog ima pravo da priča i o medicini (vodi pseudo centar za "Prirodnu medicinu", tumači Sveto Pismo(bude teolog) i što je najgore bude kritičar morala.
Čovek ima svoj forum tako da ukoliko posetite njegov sajt možete videti ne mali broj ljudi koji g-dina Petrovića doživljavaju kao izvesnog Gurua.
Čovek je na Fruškoj Gori otvorio klinuku za lečenje gej populacije.Kaže, da je osnovni metod u lečenju fizički rad oko imanja i okućnice :D a ja mislim da mu oni samo obrađuju zemlju za dž. :D
Inače, da upotpunim ono što je Paganko napisao.G-din M.P. je prema mojim saznanjima od ljudi koji ga slepo slušaju oterao svoju prvu ženu jer je kako on to kaže "Počela da izigrava muško u kući".Ne znam da li je to istina ali sam tako čuo.
Toliko od mene.

Pisao je na forumu da se obrezao.
Jedan od clanova je pisao da ga je napustila verenica jer kako je rekla "M. P. je opcinio buduceg mladozenju" :D
Doticni mu je odgovorio da se raduje i veseli jer je oterao Hananejku :D. Kasnije mu je navodno taj isti slao poruke hvale na mail i kako mu je sad krenulo.
 
Evo nađoh ne nekom forumu nešto o dotičnom, koliko tu ima istine, ne znam, ali možda će neko moći da potvrdi ili opovrgne nešto...
Ovo za fakultete je 100% tačno.Jedan moj drugar iz doma, inače '84-to godište, je totalno zabatalio fakultet (ali ne zbog M.P.) a priča o ne studiranju i povratku na selo ga je toliko obuzela da je postala loš "alibi" za njegovo učenje.Kaže:"Prema M.P. studiranjem se čovek zaglupljuje".On nenormalno veruje u sve što čovek kaže a inače se taj dečko nije setio da popriča sa nekim učenim teologom ili da ode u crkvu.Njemu je dovoljan guru M.P.
P.S.Pre neki dan sam pogledao crtani film koji je Petrović preveo i sinhronizovao na srpski :D Ima čovek dara i za glumu:)
 
Poslednja izmena:
Zar nije to onaj za koga su profesori sa Geoloskog rekli da su zazalili sto su mu dali diplomu? Da, otprilike tako nesto. Ovaj zapisnik govori dovoljno o “naucnim” ostvarenjima doticnog gospodina:


Zapisnik
sa sednice Nastavnog veca Smera za paleontologiju, odrzane 20. juna 2000. god., sa početkom u 11.00 casova.

Prisutni:
Dr Marko Ercegovac, red. prof. (sef smera za paleontologiju i katedre za mikropaleontologiju)
Dr Djordje Mihajlović, red. prof. (sef katedre za paleobotaniku)
Dr Milan Sudar, red. prof. (sef katedre za paleozoologiju)
Dr Vladan Radulovic, vanr. prof.
Dr Vesna Dimitrijevic, docent
Dr Sasa Mitrovic, docent
Zorica Lazarevic, asistent
Nevenka Djeric, asistent
Jelena Milivojevic, asistent

Dnevni red

1. Zauzimanje stava o opravdanosti nastavka magistarskih studija Miroljuba Petrovica, dipl. inz. geologije, na Smeru za paleozoologiju, Rudarsko-geoloskog fakulteta u Beogradu, zbog javnih istupa koji negiraju naucnost geoloskih disciplina.

Zakljucak

Posle rasprave u kojoj je ucestvovala vecina clanova Naucnog veca Smera za paleontologiju, zakljuceno je sledeće:

1. Miroljub Petrovic, dipl. inz. geologije, koji se nalazi na magistarskim studijama na Smeru za paleozoologiju, Rudarsko-geoloskog fakulteta u Beogradu, poslednjih nekoliko meseci u toku 2000. godine, svojim javnim istupima u vidu serijala na TV 'Palma' negira sve naučne postulate u geologiji. U ime Centra za prirodnjacka istrazivanja, kako navodi, tako i u svoje lično ime, M. Petrovic nenaučno, a najcesce naivno i konfuzno, propagira stavove, tzv. 'naucnog' kreacionizma, koji u svetu danas ima i svojih pristalica. U osnovi kreacionizam, zasnovan na religijskim ucenjima, negira evolucionizam kao opste prihvaceni naucni pogled za tumacenje razvoja organskog sveta i Zemlje u celini. Javna istupanja M. Petrovica stete ugledu geologije, ali i skole u celini. To potvrdjuju i brojna negativna reagovanja naših strucnjaka.

2. Nastavnicima Smera za paleontologiju poznato je da je M. Petrovic još na osnovnim studijama bio pristalica kreacionizma, ali to nije proizvelo nikakve posledice jer se prihvatalo kao pravo na drugacije mišljenje. Međutim, od trenutka kada je M. Petrovic pred milionskim auditorijumom poceo da propagira tzv. 'naucni' kreacionizam, on se javno deklarisao kao istinski protivnik svih vazecih i temeljnih naučnih postulata u geologiji. Zbog toga clanovi Smera za paleontologiju ne mogu da prihvate ovakvu 'naučnu' dvolicnost i ogradjuju se od njegovih javnih istupanja. Najveci broj prisutnih clanova Nastavnog veca (8), sa jednim uzdrzanim, iz opravdanih etickih i moralnih razloga, kao i zastite ugleda Fakulteta, ne žele da svojim ucescem omoguće g. Miroljubu Petrovicu sticanje zvanja magistra geologije.

3. Pošto se radi o specificnom slučaju bez presedana na Beogradskom univerzitetu, dogovoreno je da se o svemu ovome upozna Naučno-nastavno vece geoloskog odseka, kao i uprava Rudarsko-geoloskog fakulteta, a da ovaj problem svakako treba da se razmatra i na Sudu casti Srpskog geoloskog drustva.

Beograd, 10. jul 2000.

Sef Smera za paleontologiju
Dr Marko Ercegovac

Da li je potrebna bilo kakav komentar? I to nije sve, u sledecem postu nesto i o njegovom delovanju u BiH.
 
Kopiran tekst,

CVIJEĆE KREACIONIZMA


http://3.***************/_sv9sCjyKssE/RyBwqpgS-5I/AAAAAAAAAE4/OHsMQoFkJgQ/s1600-h/visibaba.jpgUpustivši se mazohistički ponovno u jedno detaljnije iščitavanje najnovijeg priloga piramidiotizmu iz pera Farisa Ličine – da mi ne bi promakli i drugi urnebesni detalji poput citata „drevnih legendi“ iz naučnofantastičnih romana – odlučih se zaputiti na web stranicu koju autor navodi u sljedećem ulomku:

„Zamislimo planetu Zemlju oko koje se iznad atmosfere/stratosfere nalazi još jedan: - Vodeni omotač. Ovo je kreacionistički koncept. (cps.org.yu)“
Tu otkrijete da je izvor informacija Farisa Ličine, suradnika Osmanagićeve Fondacije, web stranica izvjesnog Centra za prirodnjačke studije, koji je, što shvatite vrlo brzo, prirodnjačkog karaktera taman onliko koliko je i Osmanagićeva Fondacija posvećena arheologiji:

„Centar za prirodnjacke studije je neprofitna organizacija koja je osnovana sa ciljem naucne afirmacije i popularisanja koncepta biblijskog stvaranja, kao i principa zdravog zivota. Osnivac i predsednik Centra je Miroljub Petrovic, geolog.“
Aferim.

Međutim, prav strava i užas tek slede. Ubrzo shvatite da gospodin Petrović u Srbiji već godinama vodi krstaski rat protiv Darvinove teorije evolucije, te da je – nešto poput Osmanagićevog 'kulturološkog' doktorata o Majama s Plejada prijavljenog na Fakultetu političkih nauka u Sarajevu – imao poteškoća sa svojim magistarskim radom iz biblijske 'paleontologije' na Rudarsko-geološkom fakultetu u Beogradu.

Svakako je interesantno dalje pratiti da je gospodin Petrović, baš kao i Semir Osmanagić, blizak prijatelj gospodina Krešimira Mišaka, urednika HRT-ove emisije Na rubu znanosti, a koji je Bosancima poznatiji kao autor nekoliko piramidiotskih priloga na web stranici Fondacije.

Gospodin Petrović, kojeg je Validna Legitimacija već ubrojila među istaknute Psihonaute, nije samo stručnjak za kreacionističku geologiju, već i za satanizam, pa je tako u septembru ove godine ustanovio čak 20.000 satanista i pripadnika opasnih sekti u Srbiji. Ko bi takve podatke, doista, i mogao bolje znati?

No, mislim da je najinteresantnije upratiti da beogradski Centar gospodina Petrovića u Bosni i Hercegovini, tačnije, u Banjoj Luci, već ima svoju ispostavu, iz koje se kreacionistička ideologija još od prošle godine uspješno promovira diljem Republike Srpske, pod pokroviteljstvima izrazito, jelte, prirodnjačkih i naučno-istraživačkih institucija poput Srpske pravoslavne crkve, Svetosavske omladinske zajednice, Sokolskog društva „Sveti Vasilije Ostroški“ iz Šamca, i tako dalje, i tako bliže…

Možda doista ne bi bilo loše da se vlasti – a, bogami, i neki drugi novinar osim Vuka Bačanovića! – u BiH konačno zapitaju šta je to što Fondacija Semira Osmanagića predstavlja i promovira, pogotovo onda kad svoju ideologiju uvlači u dupe bošnjačkim političarima kao patriotsko, nacionalno i razvojno pitanje?
 
Evo nekih njegovih bisera, sa onog njegovog sajta... :zlud:... za neupućene...

Miroljub Petrović o kipovima na Uskršnjim ostrvima:

Prvo, Uskrsnje ostrvo je u obliku trougla, sto je poznati okultni simbol. Dalje, znamo kakav odnos prema kipovima ima Bog - vrlo negativan. Velicina kipova i sve drugo jasno ukazuje da su kipovi pravljeni u okultne svrhe. Da li su ih pravili ljudi, ili demoni, ili ljudi zajedno sa demonima, to je manje vazno. Vazno je da ti kipovi ukazuju na okultizam i njihovo demonsko poreklo, a takvih okultnih formacija imate sirom sveta, samo u razlicitim oblicima. Negde je to Stounhendz, gde se obozavalo sunce i prinosile ljudske zrtve demonima, negde su to piramide na cijim vrhovima su se radile slicne stvari, ali uvek je pozadina bila ista - demonska. Slicne simbole danas imate po modernim gradovima.

Miroljub Petrović o zaljubljenosti:

To je teska opsednutost demonima.

Miroljub Petrović o teniserima:

Nemojte da me zasmejavate. Ko je srecan? Novak Djokovic? Znate li kako se prepoznaje srecan covek? Prepoznaje se po tome sto drugima deli srecu. Profesionalni tenis nije deljenje srece, nego destrukcija, poziv ljudima na idolopoklonstvo (Novak je bog i idol mnogoj deci). Novak bi svojim zivotom trebao da ljude usmerava ka Bogu, da svojim zivotom bude slican Hristu, a ne suprotno. On bi trebao da nauci nesto da radi, da se ozeni, i da ima petoro ili desetoro dece koje ce vaspitati da budu kao Isus, Mojsije, proroci i apostoli. Tada ce biti "veliki Srbin" i srecan covek.Istrazivanja jasno pokazuju da oni koji se bave takmicarskim sportovima mnogo su skloniji kriminalnim radnjama i seksualnom zlostavljanju od onih koji se sportom bave rekreativno. Vise o tome imate u 13. poglavlju knjige "Zakoni zdravlja i izlecenja". Link za tu knjigu je:http://www.cps.or...ravlja.pdf

Boris Beker je izjavio da to cime se bavio nije imalo nikakvog smisla i da je bio na ivici samoubistva. Ana Ivanovic je pre par sedmica izjavila da ce "morati vise da meditira" da bi se bolje psihicki pripremila za meceve. A jel znate sta je meditacija? To je jedna vrsta samohipnoze i prizivanja demona (iako onaj ko to upraznjava ne mora toga da bude svestan). Oni koji se bave okultizmom mogu pod dejstvom demona da postizu vece "uspehe" u gladijatorskim vestinama.

Pitanje za vas: Da li Novak Djokovic ima seksualne odnose sa devojkama? Posto odgovor znate, sledece pitanje za vas: Jel znate koja je sankcija za kurvarstvo po Bibliji? Mac.
Novak bi trebao da se uozbilji i okrene pravim, nebeskim vrednostima. Ali, nema ko da ga usmeri, jer je okruzem neznaboscima.

Miroljub Petrović o meču Srbije i Nemačke 2010:

Mislim da se Bog mesa i u takvim dogadjajima kao sto je svetsko prvenstvo u fudbalu, u smislu da dopusta demonima da ove ili one timove vise ili manje opsedaju. Ako bismo pokusali da zakljucimo kako demoni razmisljaju onda bismo lako shvatili da je njima cilj da izazovu sto vecu stetu kod ljudi. U interesu Srba je da sve ono sto je destruktivno propadne u Srbiji, pa tako i profesionalni sport ili gladijatorstvo, koje za sobom povlaci sve vrste nemorala (pitaj nekog profesionalnog sportistu sta se radi u sportu). Dakle, za Srbe bi najbolje bilo da su fudbaleri izgubili i od Nemacke, pa da narod prestane da se zaludjuje glupostima, nego da se okrene ozbiljnim i pametnim stvarima. Posto je Nemacka duhovno razvaljena drzava (juce je u Berlinu odrzana gej parada sa 200.000 ucesnika), logicno je da demonima vise odgovara da Srbija pobedi u fudbalu Nemacku, pa da se Srbi "raduju" pobedi (da ih demoni opsedaju i da divljaju sirom sveta), jer ce tako Srbe brze da razvale i uniste.

Moj komentar na papin blagoslov upucen nemackim fudbalerima ustvari znaci da je papa na poseban nacin prizvao demone (svesno ili nesvesno) da se ukljuce u ceo tok dogadjaja, a rezultat je bio da oni koji su duhovno i moralno malo manje losi (srpski fudbaleri i srpski narod) dobiju "pomoc" demona i tako imaju vecu stetu od te utakmice (da padaju u trans zbog pobede, da luduju, divljaju, da se unistavaju...).

Idealno bi bilo da se iz Srbije protera profesionalni sport i uvedu zakoni koji ce stiti zdravlje ljudi, a ne da ovako demoni na svaki nacin unsitavaju sve pred sobom i da se promovise destrukcija. Dakle, Srbija je prekjuce ustvari izgubila od Nemacke, jer su Srbi (i fudbaleri i narod koji je gledao utakmicu) bili mnogo vise opsednuti demonima nego Nemci (fudbaleri i narod koji je gledao utakmicu) i tako su pretrpeli vecu stetu.

Miroljub Petrović o Mariji Šerifović
:

Naravno da nista nije slucajno. Sledece godine je pobedila anonimna pevacica iz Srbije koja podrzava gej aktiviste i na taj nacin je zadat tezak udarac Srbiji, posto je naredne godine u Srbiji organizovana ta gej manifestacija zvana "Evrovizija", a Srbija dodatno zatrovana satanizmom i evropskom kulturom, sto je bilo jako vazno evropskim i svetskim mocnicima, posto u Srbiji ima jos zdravog tkiva "koje treba zatrovati". Ali, nedamo se. Jos ce morati da se pomuce, a mozda im se i obije o glavu. Zivim za taj dan.

Miroljub Petrović o hevi metalu:

Ritam hevi metala, buka koju stvara, kao i izgled hevi metalaca deluju destruktivno na same izvodjace i na publiku. Taj ritam razara mozak, i coveka stavlja u stanje samohipnoze. Izgled hevi metalaca je izgled nenormalnih ljudi, ukljucujuci i njihove ogrlice, narukvice, majce sa satanskim simbolima i porukama. Kada hevi metalci pevaju pesme u kojima se spominje Bog, to je kao kad vracare uzmu da spominju Boga. Znam vracare koje su dobronamerne i koje kada su saznale za istinu, ostavile su vracarstvo. Tako znam i hevi metalce koji su napustili ceo hevi metal koncept kada su saznali istinu.

Znači demoni su za sve krivi... :deda:
 
Poslednja izmena:
Evo nekih njegovih bisera, sa onog njegovog sajta... :zlud:... za neupućene...

Miroljub Petrović o kipovima na Uskršnjim ostrvima:



Miroljub Petrović o zaljubljenosti:



Miroljub Petrović o teniserima:



Miroljub Petrović o meču Srbije i Nemačke 2010:



Miroljub Petrović o Mariji Šerifović
:



Miroljub Petrović o hevi metalu:



Znači demoni su za sve krivi... :deda:

A pa to je plod Miroljubove opštepoznate teorije o demonizovanosti svega :D
 

Back
Top