Centar za prirodnjacke studije

Miki nastavlja sa Crispyjem:

Miroljub Petrovic:

Nisi ti zbunjola, nego konj, a konjima ne moze da se objasni mnogo, oni su limitirani u spoznaji ovog sveta u odnosu na ljude. Zato postoji motka ili siba da ljudi komuniciraju sa konjima. Zato se takvi kao ti zaposle da kopaju kanale ili da kopaju u rudnicima, jer im mozak ne funkcionise u nekim visim sferama. Ali, i na tom konjskom nivou mozes da uzivas. I nemoj vise da blejis ovde, da se ne bi aktivirao najnoviji CPS softver "Motka for W

Cruspy odgovara:

Cruspy:

Zar si ti konja obdario snagom, zar si mu ti vrat grivom ukrasio? Zar ti činiš da skače ko skakavac, da u strah svakoga nagoni rzanjem? Koptom zemlju veselo raskapa, neustrasivo srlja na oruzje, strahu se ruga ničeg se ne boji, ni pred mačem uzmaknuti nece...bijesan i nestrpljiv guta prostore, kad rog zasvira tko ce ga zaustaviti? Job 39, 19-25
Hvala_________________________________________

A na to Miki sav besan:

Miroljub Petrovic:

Ja nemam prigovore na Bozji racun kao Jov, tako da ovaj tekst nema veze sa mnom. Ali, ja sa konjima na mom imanju lako izlazim na kraj. Konj Crispy je zavrsio karijeru na imanju CPS-a.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Znaci Miki smatra diskutante na svom forumu konjima.
Samo neke dobrim neke losim konjima...
Losi su koji pocnu i usude se da misle i da ga razotkrivaju...
 
Poslednja izmena:
Ako nisi primetio, bas je rec o religiji.
Nisam. Primetio sam da se sprdate na racun ... kakogod ga zvali. Ne pominjete ni religiju ni politiku.

Naravno, ovaj covek mesa politiku i religiju.
"Naravno" ? Sve religije koje poznajemo imaju politicke ciljeve.

Ocigledno ti smeta istina o Mikiju?
Niti napadam niti branim nekoga ko nije tu. Samo sam primetio da zvucite kao dve babe koje ogovaraju trecu. Da ste bar duhoviti...

Bolje je nista ne raditi nego zloupotrebljavati religiju.
Izvolite.

Vreme ce pokazati.
Sta ce, kad i kome pokazati?

Da, vreme, a ne 28 strana tematskog chat-a.
 
Iz ovoga sto si napisao, vidim da je teni dosadno pa hajd nesto da napises iako nista neznas o cemu ovde pricamo.

Zasto si sam postavio temu o Peranovicu koji je bio MIKIJEV UCENIK???

A kako se cini i ti si postao?


Mozda se neki sprdaju.

Medjutim kako nisi primetio cinjenice koje Miki sam iznosi???

Treba skrenuti paznju i na ovaj nacin pokazati ljudima kojima je Miki postao Guru.

Sta ce to vreme pokazati?

Pokazace ko je Miku unutra u sebi...

A mnogima je vec i pokazalo, a pokazace i globalno...

Cilj ove teme je da ljudima otvori oci.

Bas postavljac teme je jedan koji je verovao u Mikija pa je progledao...

Tema je Miki i nebi trebalo da nastavimo kako si ti u pravu i da spamujemo temu.

Evo ja ti dajem pravo unapred i svako dobro ti zelim na proputovanju.
 
Poslednja izmena:
O raspadu porodice
o uzrocima krize
o poremecenom sistemu vrednosti
o greskama
[=youtube;ixp6898-AsE]https://www.youtube.com/watch?v=ixp6898-AsE]

U svakom zitu ima kukolja.

Niko ne koristi samo prevaru, vec prevaru izemsanu sa istinom...

Tada ga tesko prepoznaju...

Miki baca takvim ribama kao sto si ti, hranu koju vole da gutaju, pa ih peca za svoje druge ideje ili makar za nesvesnu podrsku...
 
Poslednja izmena:
Iz ovoga sto si napisao, vidim da je teni dosadno pa hajd nesto da napises iako nista neznas o cemu ovde pricamo.
neznas su ukupno dve reci.
Zasto si sam postavio temu o Peranovicu koji je bio MIKIJEV UCENIK???

??? WTF ???? o cemu ?
Mozda se neki sprdaju.
Nije ovo pravo mesto za sprdanje, al dobro.
Samo to sprdanje izlazi iz okvira pristojnosti. Znas onaj osecaj kada te je sramota zbog tudje sramote? E, to.
Medjutim kako nisi primetio cinjenice koje Miki sam iznosi???
Da, zato sam nasumice postavio klip sa jutuba, pazljivo odslusao i ponudio vama, da vidite koga i sta kritikujete.
Treba skrenuti paznju i na ovaj nacin pokazati ljudima kojima je Miki postao Guru.
Guru je rec koja oznacava ucitelja?
Da bi nesto naucio moras se obracati iskljucivo boljima od sebe.
Moguce je da ga neki ljudi dozivljavaju kao ucitelja, moje saucesce.
Sta ce to vreme pokazati? Pokazace ko je Miku unutra u sebi...
Kome ce pokazati? Koga to, osim njegove roditelje, zanima kakav je "Miku unutra u sebi"?
A mnogima je vec i pokazalo, a pokazace i globalno...
Globalno? Pa nije "Miku" globalna sila, otopljavanje i cunami, da ga na 28 strana pljujete.
Cilj ove teme je da ljudima otvori oci.
??? Ajde !
Bas postavljac teme je jedan koji je verovao u Mikija pa je progledao...
"Verovao u Mikija"? Cestitam na izboru. Svaka cast.
Tema je Miki i nebi trebalo da nastavimo kako si ti u pravu i da spamujemo temu.
Tema je, procitaj iznad, "Centar za prirodnjacke studije". Mozda si mislio da pises na drugoj temi?
Evo ja ti dajem pravo unapred i svako dobro ti zelim na proputovanju.
Hvala, bolje te nasao.
 
Poslednja izmena:
Dar ne znaci da neko govori uvek istinu.

Miroljub je prosecan govornik a vezbanjem se to postize.
Postoje daleko bolji.

Medjutim, oni nisu sareni.

Drze se svoga puta bez obzira da li ce ih vecina prihvatiti.

Miroljub nije otvoren i posten.

On se krije iza raznih nalepnica.

Miroljub istrazuje sta ljudi vole da cuju, kakve izjave,i to su temelji njegovih predavanja na kojima izgradjuje svoj rad i govore.

A to su Nacionalizam, i mnostvo izjava u tom pravcu, navodno Junastvo i mnoge izreke u tom pravcu.

Tu su gusle, pa razne price i govori, o nekim nasim junacima ili Srbendama o kojima on prica.

Cilj toga je da mu dize rejting i privuce ljude.

Cilj je da se on dobro proda.

Ne treba zaboraviti da M. sa time i zaradjuje dobre pare i pravi naravno tako i marketing.

On ne radi djabe sve sto radi...
 
Poslednja izmena:
Miki je ocigledno mnogo popustio duhovno.

Ocigledno cita sve manje duhovnu literaturu....

Gledam koje teoloske odgovore daje na forumu, strasno...

Mnogo govori o primeru hriscanskog zivota koji treba da pokaze, ovaj ili onaj, a sam ga nikako ne daje...
 

Back
Top