Centar za prirodnjacke studije

Pa nemoraju oni da ga prime posle na Universitet da predaje kad zavrsi...

A dok zavrsava i predaje, treba da mu kazu da nesme da predaje nista van nastavnog plana.

A ako o ne postuje onda da ga izbace...

Kako bi bilo da na tom universitetu bude vecina profesora kreacinoista i da onda kazu da evolucionisti nedaju da polaze?

Ako ovaj odgovara sta ispit trazi, sta koga briga za to.

Nije evolucija religija ili ipak jeste!!!

Nemoj da međamo babe i žabe. Reč je o rudarsko geološkom fakultetu, a ne Biološkom.
 
Pa nije ispravno.
Zapravo, jeste ispravno u potpunosti.
Ako u nekoj egzaktnoj nauci postoji koncenzus oko nekog modela, ne može se tek tako dopustiti da kojekakve budale zloupotrebljavaju akademsku zajednicu da bi sebi pribavile kredibilitet da pišu naučne radove bez ikakvih dokaza i argumenata koji su u suprotnosti sa gore pomenutim modelom. Naročito kada se ima u vidu da su u suprotnosti i sa prirodnim zakonima i materijalnim dokazima.
Kako si tačno zamislio da nego magistrira geologiju, a da mu magistarski rad bude bulažnjenje u kome objašnjava kako su planine posledica eozije u poslednjih 7000 godina ili da je planeta Zemlja stara 7000 godina, u potpunosti ignorišući materijalne nalaze koji govore da je stara najmanje 4,5 milijardi godina? Shvataš li da se time ne ide samo protiv geologije, već i rpotiv hemije, fizike, i drugih nauka? Protiv stvari za koje sa sigurnošću znamo da su tačne?


Svuda po svetu ima pravih Dr. profesora koji tako uce pa im se niko ne smeje.
Jok, ne smeje im se... prave crtaće o njima. :hahaha:


U sta neko veruje i sta ce posle da uci, nikoga tamo nesme da bude briga.
Hm, da... svi znamo da bi blesavi Miroljub predvao ono što su ga učili, a ne ono u šta veruje... :roll:
 
Ako je tako govorio onda on nema veze sa hriscanstvom...

Стари завет, синак...
"Прељубнике под мач", што би рекао Слуга да тамо пише.
Ако хоћеш да оправдаваш насиље тамо имаш инспирације колико ти воља... А ти види колико то има везе са хришћанством :roll:
 
Уби Петровића то што га нико не слуша, а није ни да је било кога брига за његовим дробљењем.
Преточио је своје смешне идеје и нимало смешне патолошке потребе у бизнис. Ништа ново под неоном.
 
Ovaj hoce da razotkrije Miroljuba a sa svim se slaze sto Miroljub uci?

Katolicka crkva jeste najmocnija i najbogatija Ortganizacija...

To ne iskljucuje cinjenicu da Pistole i Droge irganizacija koje pokusavaju da uticu u vom dvetu Kakao Politik Religion, ekonomski .td...

Osim Toga ovaj ne navodi nikakve dokaze...
 
A zar čika Miroljub nije u zatvoru zbog 'rušenja' brane u Holandiji :D

nije, bio je na "informativnom" razgovoru gde su ga drugovi organi informisali da nije lepo pretiti drugim ljudima i da bi možda slučajno te pretnje mogao neki i ozbiljno da shvati pa bi to bilo, jelte, vrlo nezgodno po g Miroljuba. g Miroljub se složio sa time i otišao je srećan kući.
 
nije, bio je na "informativnom" razgovoru gde su ga drugovi organi informisali da nije lepo pretiti drugim ljudima i da bi možda slučajno te pretnje mogao neki i ozbiljno da shvati pa bi to bilo, jelte, vrlo nezgodno po g Miroljuba. g Miroljub se složio sa time i otišao je srećan kući.


a interesantno je da je mnogo puta ponovio kod njega na forumu da su mu napravili odličnu reklamu..naravno, reklamu, za njegove kvazi-fakultete gde mu je čeda čvorak i panjković glavni 'profesori :D

bio sam više puta kod njega registrovan i čim mu postavim neko pitanje odmah mi je naravno sledio ban.
 
Tako ti i treba, kada mu ne postavljaš pitanja koja se njemu sviđaju. Msm, ne može to tako - da ti pitaš šta 'oćeš. Mora da se zna šta sme da se pita, a šta ne. :lol:


to mi je evidentno postalo nakon 2 bana, za treći i ostale, sam se već bio spremio :hahaha:

a najsmešnije mi je koliko 'ovaca' ga prate tamo i klimaju mu glavom...pa još kad počnu da pričaju o sirovoj hrani i nekim blenderima kako treba da melju to

pa još kad nekog posavetuje da ne treba da uzima terapiju nego da pije prirodne sokove, kao što je jednog tako savetovao u slučaju insulinskog zavisnog dijabetesa
 
to mi je evidentno postalo nakon 2 bana, za treći i ostale, sam se već bio spremio :hahaha:

a najsmešnije mi je koliko 'ovaca' ga prate tamo i klimaju mu glavom...pa još kad počnu da pričaju o sirovoj hrani i nekim blenderima kako treba da melju to

pa još kad nekog posavetuje da ne treba da uzima terapiju nego da pije prirodne sokove, kao što je jednog tako savetovao u slučaju insulinskog zavisnog dijabetesa

Pa da - on im tamo dođe k'o neki guru. :lol: Da je ovo prava država, on bi odavno bio iza rešetaka. Samo se nadam da niko nije stradao zbog njegovih gluposti. :confused:
 
Pa da - on im tamo dođe k'o neki guru. :lol: Da je ovo prava država, on bi odavno bio iza rešetaka. Samo se nadam da niko nije stradao zbog njegovih gluposti. :confused:

Nadam se da će se ljudi osvestiti malo da se više ne povode za njegovim glupostima.

Čak sam negde pročitao neki komentar na nekom forumu da je savetovao neku devojku kojoj je majka obolela od raka i isto joj rekao da se ostavi zračenja i terapije jer je to satanska rabota.
I oni su ga mislimm, poslušali i ženi se tako pogoršalo stanje da je to bilo katastrofa.

On je definitivno za zatvor sa svojim deljenjem terapije i savetima koji mogu da ugroze nečiji život.
 
Nadam se da će se ljudi osvestiti malo da se više ne povode za njegovim glupostima.

Čak sam negde pročitao neki komentar na nekom forumu da je savetovao neku devojku kojoj je majka obolela od raka i isto joj rekao da se ostavi zračenja i terapije jer je to satanska rabota.
I oni su ga mislimm, poslušali i ženi se tako pogoršalo stanje da je to bilo katastrofa.

On je definitivno za zatvor sa svojim deljenjem terapije i savetima koji mogu da ugroze nečiji život.

Moguce je da ima tu i gluposti, ali ne dok ne kazete nesto argumentovano i sa dokazima.

Ova nagadjanja vam nemaju nikakve vrednosti...

I ja ocekujem da ce uskoro pisati novine kako je savetovao nekoga da ne uzima lekove i slicno, i ovaj umro...

Samo je pitanje vremena...

Ali vasa naklapanja nisu nikakvi argumetni...
 
Moguce je da ima tu i gluposti, ali ne dok ne kazete nesto argumentovano i sa dokazima.

Ova nagadjanja vam nemaju nikakve vrednosti...

I ja ocekujem da ce uskoro pisati novine kako je savetovao nekoga da ne uzima lekove i slicno, i ovaj umro...

Samo je pitanje vremena...

Ali vasa naklapanja nisu nikakvi argumetni...

Biće argumenti kad neko podnese krivičnu prijavu zbog takvih stvari. Okej je što on lupeta, svako ima pravo da bude i lud i glup, ali prvi put kad bude ozbiljno ugrozio nečije zdravlje ili bezbednost strpaće ga u ćorku. Doduše, s obzirom na to kakve "savete" deli okolo, verovatno i jeste al ga niko nije prijavio. Nadam se samo da neće nekog koštati života.
 
Biće argumenti kad neko podnese krivičnu prijavu zbog takvih stvari. Okej je što on lupeta, svako ima pravo da bude i lud i glup, ali prvi put kad bude ozbiljno ugrozio nečije zdravlje ili bezbednost strpaće ga u ćorku. Doduše, s obzirom na to kakve "savete" deli okolo, verovatno i jeste al ga niko nije prijavio. Nadam se samo da neće nekog koštati života.

Kontam da ga niko nije prijavio zato što verovatno niko nije ni skontao da je neko umro zbog njegovih ‚‚saveta''. Msm verovatno misle da je to bila božja volja ili tako nešto, a nikako ne nedostatak terapije satanističkih lekara:roll:, tako da kontam da će on svakako još duuugo nastaviti da radi (pogotovo u našoj krdži od države).
 
Biće argumenti kad neko podnese krivičnu prijavu zbog takvih stvari. Okej je što on lupeta, svako ima pravo da bude i lud i glup, ali prvi put kad bude ozbiljno ugrozio nečije zdravlje ili bezbednost strpaće ga u ćorku. Doduše, s obzirom na to kakve "savete" deli okolo, verovatno i jeste al ga niko nije prijavio. Nadam se samo da neće nekog koštati života.
Verovatno se šališ, pogledaj kako je Picolo(navodno, "savremena devojka")slušala njegove komentare.I dan danas na poslu, koleginica, koja je po struci medicinska sestra, zna da mi priča, kako "zna proverene ljude", koji će mi preko telefona "namestiti želudac" i da se "ne trujem" šumećim ranisanom:eek:Ponekad se, zaista, zapitam, ko je ovde uopšte normalan:confused:
 
KAKO BISTE OVO SA MIROLJUBOVOF CPS FORUMA PROTUMACILI?

Buci - poruka glasi:

http://www.youtub...x-Jk2iJL0k
Au...Koja provokacija...I samo snimaju i nadaju se da će vojnici da odreaguju i onda to bude glavna vest u svetu kad odjekne...
Oprobali su taj metod protiv nas vrlo dobro.

MIROLJUB ODGOVARA.


Miroljub Petrovic
Vrh #24565
Odgovorio 06.11.2012 18:06
Super Administrator

Odgovori: 11935
Pristupio/la: 16.01.2008 22:49

Sledeci put ce verovatno da se pojave dve medvedice i da rastrgnu ovu satanizovanu decu, pa ce evropski mediji da optuzuju Boga za genocid
.

A ONDA:

Milan Macura - poruka glasi:

Miroljub Petrovic - poruka glasi:

Buduci - poruka glasi:

http://www.youtub...x-Jk2iJL0k
Au...Koja provokacija...I samo snimaju i nadaju se da će vojnici da odreaguju i onda to bude glavna vest u svetu kad odjekne...
Oprobali su taj metod protiv nas vrlo dobro.

Miroljub:


Sledeci put ce verovatno da se pojave dve medvedice i da rastrgnu ovu satanizovanu decu, pa ce evropski mediji da optuzuju Boga za genocid.


Sramota
Zapad ce to vjerovatno ocijeniti kao provokaciju sa Izraelske strane

MIROLJUB ODGOVARA:

Miroljub Petrovic
Vrh #24568 Stampaj Poruku
Odgovorio 06.11.2012 18:54
Korisnička slika

Super Administrator

Odgovori: 11935
Pristupio/la: 16.01.2008 22:49

Ako ja jednog dana postanem ministar policije Izraela, nece biti potrebne medvedice.

http://www.creation6days.com/diskusije/forum/viewthread.php?thread_id=4&rowstart=24560

Iz ovoga se da zakljuciti da kada bi Miroljb bio Ministar policije Izrailja, deca bi prosla gore nego od medvedice, ili?
 
Poslednja izmena:

Back
Top