STARKE!!!

mortishaaa

Iskusan
Poruka
6.304
Kad postoji tema Martinke, sto da ne postoji i starke?? :roll: Zar ne? Pa jel' ih imate, jel vas bole noge kad hodte u njima :!: :!: BUAHAHAHAHA Bas sam grozna, ukinite ovu temu ako hocete BUAHAHAHAHA :twisted: :twisted:
 
Kopiras,a? :D Ja sam bila ista ko sad za Martinke,kad sam kupila starke,jeste da su mi u pocetku pravile zuljeve(bas nemam srece,a? :D ),ali ne bih ih dala ni za sta... :D Imam duboke crne i plitke crvene(nosim ih samo na pantalone,bas su ruzne),a valjda cu kupiti i duboke crvene...POZ!
 
Courtney:
Kopiras,a? :D Ja sam bila ista ko sad za Martinke,kad sam kupila starke,jeste da su mi u pocetku pravile zuljeve(bas nemam srece,a? :D ),ali ne bih ih dala ni za sta... :D Imam duboke crne i plitke crvene(nosim ih samo na pantalone,bas su ruzne),a valjda cu kupiti i duboke crvene...POZ!
CEK, a koliko duboke? :?: Meni su one totalno plitke FUJ!!!
 
ja imam za sada samo cetri para...tri komada srednjih bordo i plave i jedne za izvezenim LOVE sa strane, te su najjace...i jedne koje u stvari i nisu all star ali do jaja lice, duboke su sa 11 kopci crno bele i ja ih stalno guram ko starke...inace ocu da kupim jedne prave starke duboke do listova crvene...one plitke su fuj
 
ja sam imala neprijatno iskustvo s njima, tacnije jednom dok sam isla do holideja one su se probusile!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
a i ona glupa skadarlija sva je u kaldrmi, pa mi je sa starkama kao da sam isla bosa!!!!im otada ih vise ni ne nosim :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x ali dobro sta ti ja znam ne bih imala nista protivu ako bi mi ih neko poklonio :( :( :( :( :( :( 'cause i'm sooooooooo poooooooor!!!
 
imam, koristim, nosim

kad se samo setim EXIT-a 04. sva četiri dana šutke, blato, prašina, kamenje, šljunak, kiša, starkama ništa i na kraju se okliznem i iscepam ih na glupi hidrant kad sam kretao na voz.
koji baksuz!
 
nemam ih više, prešla sam na adidas pre jedno hmm... pa ima od tad već 5 godina, čini mi se!

a ovo za ravne tabane i nije baš tačno... ja koliko znam deci se tabane formirju do 3 godine života, kad su deca starija pretpostavljam da može da počne da im se spušta svod, ali mislim da to i nema preterano veze sa obućom... naravno, obuća može da pomogne da se to ne desi, ali ne verujem da od obuće dobijaju ravne tabane...
 
Naravno da su institucija! Najjace su! Ja imam jedne crne i jedne kozne! Ubjedljuvo se najbolje u njima osecam! Ja sam bio cuo da kako je NIKE uzeo CONVERSE da ce se prestati proizvoditi, pa sam se vec spremio da idem pred Belu Kucu da protestujem :-D , ali je izgleda bila dezinformacija, sreca njihova..... 8-)
 

Back
Top