nero

Provjeri extenziju fajla na kome ti se pokazuje ta poruka (mozda nije audio fajl) ako je audio fajl mozda ti je zasticenj to se seto desava ako si ripovao muziku sa media playerom. Ili mozda ti je nero trial verzija. Ili je taj fajl ostecenj. Probaj fajlove sa razlicitim audio extenzijama pa vidi na kojima ti izbacuje poruku.
 
Hehe, vi pametniji me ispravite, ako grešim;
pa ako su audio fajlovi, onda su jednostavno - preveliki. Koliko si ti hteo pesama da narežeš na disk i u kom formatu?
Ja sam jednom odustala od izvanrednog (original) audio diska, jer sam dobijala istu poruku, i svi su me ubeđivali da on ima neku zaštitu od kopiranja... :roll:
Ali, u Nero-u, kao i u svakom valjanom programu imaš opciju za menjanje formata, u MP3, a ja sam zaboravila kako se to radi...
Ko zna neka napiše.
 
Lexa:
Hehe, vi pametniji me ispravite, ako grešim;
pa ako su audio fajlovi, onda su jednostavno - preveliki. Koliko si ti hteo pesama da narežeš na disk i u kom formatu?
Ja sam jednom odustala od izvanrednog (original) audio diska, jer sam dobijala istu poruku, i svi su me ubeđivali da on ima neku zaštitu od kopiranja... :roll:
Ali, u Nero-u, kao i u svakom valjanom programu imaš opciju za menjanje formata, u MP3, a ja sam zaboravila kako se to radi...
Ko zna neka napiše.
Nero/Music/MP3
 
izgleda da su pjesme zasticenje jer pritiskom na properties pjesme pa na licence pise"protected content"njvjerovatnije zbog windows media pleyera.zna li ko kako da napravim da nisu zasticenje :?:
 
naripujes muziku u mp3 format,postoje razni programi za ripovanje jedan je: audio-catalist ali nije svaka verzija kompatibilna sa XP-om ,pa ti ja preporucujem program :DB power Muzik konverter ,on je besplatan i radi savrseno sa svim op. sistemima.zatim jednostavno zadas komandu za narezivanje audio cdau Nero-u on ce sve vratiti u normalan audio format ,i jos nesto nemoj nikada rezati audio cd vecom brzinom od 8x jer moze da ti se desi da ce ti cd otvarati samo tvoj rezac , preporuka je sto sporije to kvalitetnije ,- 2x, 4x,i jos nesto nemoj na Werbatim da rezes audio ,iz nekog razloga nije on za to. :D :D :D :lol: :wink:
 

Back
Top