Radikali gube Zemun!

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Čuo sam malopre na "Studiju B" najavu za sutrašnju konferenciju za štampu koju će ispred opštine Zemun zajedno održati šefovi odborničkih grupa DSS i DS (radikali nisu dozvolili da se održi u opštini :shock: ).
Najavljeno je da su SRS I PSS imenovali čak 10 odbornika u upravni odbor Poslovnog prostora čime su, svoj desetorici, automatski prestali odbornički mandati jer je Zakonom o lokalnoj samoupravi i Zakonom o lokalnim izborima to nedopušteno.
Biće veselo u Zemunu :lol:
 
slučajno imam kod sebe zakon o lokalnoj samoupravi :roll:

Članom 45. stav 5. konstatuje se da odborniku prestaje mandat pre isteka vremena na koje je izabran preuzimanjem posla odnosno funkcije koje su, u skladu sa Zakonom, nespojive s funkcijom odbornika.

Ah, ti Zakoni....
 
Mislis na ovo oko zakona o radu? taj podli DS kako je samo glasao zazakon radikalskim karticama, pa potom menjao tekst i slao ga Tadicu. Ma muljaju oni sve. Garant su oni pokrali i izbore u Ukrajini i lizalicu detetu naOgnjenoj zemlji. Pokvarenjaci jedni...

Đenka:
Koliko ja znam, kad je DS u pitanju, automatska je jedino nekakva muljevina i slično. Ali, hajde da vidimo šta će biti. To što je DS rekla da je nešto bilo ne vredi ni pišljiva boba.
 

Back
Top