Kupovina kondoma

mojoj poznanici se desilo kada je radila u trafici da joj je jedan klinac tražio Vrele gume ( časopis o automobilizmu)...a ona skontala da traži kondom...klinac ima oko 10 godina...i ova se sablazni kao Jao dete šta će tebi to? ... ali dogovorili su se na kraju šta klincu treba ...uglavnom baš blam!
 
Moj drug je kupovao godinama kondome u istoj apoteci, i posle nekog vremena je na isto mesto otišao da kupi test za trudnoću (da ne objašnjavam sad što i kako). Apotekarka sva zgranuta pita :''Je l' nam to ova poslednja tura kondoma bila loša?'' :lol:
 
gigule:
mojoj poznanici se desilo kada je radila u trafici da joj je jedan klinac tražio Vrele gume ( časopis o automobilizmu)...a ona skontala da traži kondom...klinac ima oko 10 godina...i ova se sablazni kao Jao dete šta će tebi to? ... ali dogovorili su se na kraju šta klincu treba ...uglavnom baš blam!


:lol:
Odsad mantiliće zovem - vrele gume
 
Tuzni_patak:
DJ_MaRe:
pa zar gledaju nekoga cudno kada kupuje kondome? Pa svi se yebu majku mu, sta je tu cudno? :roll:

Malo se nasmeju kad tražite 50 komada odjednom...
Ali niti me briga , niti mi žao.

a je l sve potrosis na jednu devojku ili na vishe
je l ti pustash balone ili pravis rezerve, ali oni imaju rok trajanja. ya koje vreme ih potrosis

znaci ako je kupovina kondoma internet na sate, shta je flat...antibebi pilule. a spirala kablovska posto jednom stavis i nema problema

gledam samo shta ce da me dotakne sada mislim da moze sanja ali nje nema mada iz orpavdanih razloga
 
e jednom sam kupila kondom u neko jutro...kao imala sam yashto..i kad sam ga kupila bilo mi je nekako nepirodno kao shta ce mi to. mislim to mi je bilo u glavi.
to je bilo pre valjda 2 godine
glup info ali bilo mi ej glupo da ne napisem.

e inspirion je patrijarhalan zato ne voli kondome to je greh ionako. tradicija i to
 
jagodica:
Tuzni_patak:
DJ_MaRe:
pa zar gledaju nekoga cudno kada kupuje kondome? Pa svi se yebu majku mu, sta je tu cudno? :roll:

Malo se nasmeju kad tražite 50 komada odjednom...
Ali niti me briga , niti mi žao.

a je l sve potrosis na jednu devojku ili na vishe
je l ti pustash balone ili pravis rezerve, ali oni imaju rok trajanja. ya koje vreme ih potrosis

znaci ako je kupovina kondoma internet na sate, shta je flat...antibebi pilule. a spirala kablovska posto jednom stavis i nema problema

meni se to nije desilo, ili ja to ne konstatujem....
ali moja draga je imala zanimljiv slucaj (zajedno vodimo istu brigu, pa ni ona nezeli decu u 17-oj)
elem:navike a i lakoce stavljanja radi koristili smo samo extra safe durex, ode ona u apoteku, apotekarka normalna, kaze joj nema te, a i nerazume se najbolje :?: :?: pa izvadi karton i kaze evo pogledaj snadji se, sve to ok da iza nje nebese neki "majmun", marsovskog pogleda koji odmah izadje iz apoteke..... mislim, ajdeeee sad......

nasmejah se predivno na tvoje komentare jagodice :lol: :lol: upravo saljem dragoj sms da se malo i ona smeje.....

p.s. patak cisto da se neosecas kao usamljen, i mi kupili jedared na vise (citaj na 300 komada vise :lol: :lol: ), sta ces naletela kvalitetna a jeftina tura.... evo mirni smo vec 7-8 meseci a josh ostalo... :evil:
 
dajte ljudi, ovde na balkanu svako ima bar jednu pricu na tu temu..
ja sam bila u redu u apoteci kad je tip od 20-ak godina deset minuta objasnjavao eufemizmima sta mu treba.. jedva ga zena razumela.. :?
moj bata kupuje na trafici cigarete, 2l jelenka i kondome a tip mu kaze "to, care..aj'vodis i mene..?" :)
ja pre jedno pet godina kupujem paket pampersa i kondome a nafrakana baba-devojka iza pulta u apoteci kaze "sad si se opametila, je li?" :shock:
 
e a ja mislim da treba da postoji neki centar, kao za planiranje porodice, gde mozes da se uclanis kao par i onda dobijas kondome za dz. i imas strucnjake koji tu takodje pomazu da planiras porodicu....

sta mislite?!
 

Back
Top