da li samo umisljam

S

stajeto

Gost
Ovo je moj problem..ili mozda i nije to ce te mi vi reci...Mislim da se mojoj drugarici koju mnogo volim svidja moj decko sa kojim sam dve godine u vezi..Kada god smo zajedno u drustvu ona ne prestaje da gleda u njega i smeje se svim njegovim salama makar bile i glupe.Kada on ponekad trazi da mu dodam ili donesem nesto ona odmah trci po to.Nestrpljivo ocekujem vase misljenj posto ga veoma uvazavam i sigurno ce mi pomoci.Unapred vam hvala.
 
Huh,da je zaebana situacija,jeste!
Najbolja drugarica,ovamo decko.
Da sam na tvom mestu dve stvari bih uradio.
Prva:Cutao bih i gledao sta se desava.AKO bi doslo do sexa medju njima( a to potenciras,vidim) onda i jedno i drugo kash.Zasto?Prosto,to ti onda i nije najbolja drugarica.A on,pa njemu cak i mozes oprostiti,jer kad krv uzavri,opasna rabota.Posle se kajemo,al posle.....Zavisi dal si spremna da prastas.

Druga stvar,mnogo bezbolnija i prostija:

Sto ne porazgovarash i sa njom ali i sa njim?Siguran sam da je i on ukapirao da ga tvoja drugarica hoce.Pa kad cujes,lakse ces suditi.Ne daj samo da u tvojoj presudi preovlada bilo kakav vid ljubomore.razmisljaj i sudi trezne glave.
S njom pak ako budes razgovarala,ja verujem da ce u pocetku biti ono:ma neeeeee...ma kakvi,jesi normalna,ma gde bih ja tebi.....al ce na kraju priznati.Mozda i nece,ti je ipak najbolje znas.Nezgodno sto ti najbolja drugarica ali i zgodno.Pretpostavljam da je znas u "dusu",pa ces je lakse i procitati.na kraju,sve zavisi koliko si spremna da podneses zrtvu.Jedno od njih(ako ne i oboje) sigurno gubis.A mozda,ako je tvoj pametan,ako te voli ko ti nujega,ako te drugarica postuje i voli kao i ti nju,mozda do svega i ne dodje.Vremenom se mozda ohladi,mada kako ti pises.....

E sad,ovo je moje misljenje,jer ja svom najboljem drugu( a bilo je "vruce") nisam kresnuo devojku.....
Moje ubedjenje:Devojaka kolko hoces,prijatelja veoma malo.Nismo ipak svi isti,zar ne.....

Imas gadnu situaciju,bas bih voleo da se jos neko ukljuci u diskusiju.

Pozdrav
 
Licno , cini mi se da to ne mora da znaci automatski da su njih dvoje nesto bilo kad pomislili sto ne bi smeli da ti kazu. Ona je tvoja naj-drugarica, a on je tvoj decko, pa to su dve osobe do kojih ti je najvise nasvetu stalo, posle roditelja, pretpostavljam. I meni je simpatican decko moje naj-drugarice, ali nikad ne bih niste s njim imala. I duhovit je i zabavan i lep. I volim ih oboje, i uzivam u njihovom drustvu, i i tekako se smejem njegovim salama....
 
Neznam koliko je pitanje godina vazno u ovom trenutku mada po meni drugarice znaju da budu jako zloceste.Cak nije ni vazno koliko vase prijateljstvo traje.Ona ako je zacrtala da bude sa njim vjerovatno ce se truditi svim silama da tako i bude.
Ovako, na maturi sam imala decka koji je stvarno bio fantastican i dalje je naravno.Isto tako sam imala i drugaricu sa kojom sam bila dosta otvorena i stalno smo se povjeravale jedna drugoj.Ona nije imala decka i stalno je pominjala temu poljupca i kako nebi mogla sa nekim da se poljubi to nije probala kako ce ona jadna to isl.Sve sam ja to njoj naravno objasnjavala.Da ne duzim stigla je i maturska zabava,inace svi smo ista generacija,i tu je puklo sve.Sjutri dan ujutro on me nazvao da se vidimo sto mi je zacudilo.Bio je jako iskren i rekao kako je sinoc nakon proslave ostao sa njom i........Bila sam u soku.Nisam mogla da vjerujem ,a trenutka jednog nisam posumnjala,za nju sam bila spremna ruku u vatru da stavim.Ona je sve to negirala i na kraju je ipak priznala.Sa njom sam odmah zavrsila,a sa njim sam se trudila jos par dana ali nije islo.Tako sam u trenutku izgubila "drugaricu" i decka.Nju vise i ne primjetim na ulici i ne zanima me,a njega mi je drago sresti jer ipak je bio iskren.Inace oni nikad vise poslije tga nisu bili zajedno.
 
pitanje je da li ti je to stvarno najbolja drugarica...........???.......hmmmm.......cini mi se da nije ,jer da jeste sama bi ti priznala da se nesto jednostavno desilo-u pravom prijateljstvu nema lazi!!! :!:
 
Kao što već rekoh,ako je sve kako kažeš,verovatno si u pravu.(ja sam onaj prvi gost)Pričali vi šta hoćete instikt,pogotovo ženski,je čudo.Mene moj instikt nikada nije prevario,o bilo kom pitanju da se radilo.Često sam ga ignorisala,u želji da idealizujem nekog ili nešto,i uvek sam udarila glavom o zid.Sledi svoje predosećaje i pažljivo pokušaj da ispitaš situaciju.Naravno,ne treba baš da budeš paranoik.
 
Ma da ispade da su se nec i pojeb-li po vama.Pa sta neko je nekom simpatican do besvesti ali to nemora da znaci da je i dovoljno sexsipilan da bi biop sanjim.Ja mislim da je najbolje sacekati i videti sta ce biti.Ako sada pokusas nesto a zaista nisu krivi onda ih gubis oboje.Inace ja kada sam bio mladji imao sam slicnu situaciu.Ali mi smo toliko dobro funkcionisali tako da niko nije mogao znati ko je u stvari sakim.Pa suvrlo brzo pocele price o nasoj navodnoj trojci i orgijanju do besvesti.U svakom slucaju ja sam imao devojku ona najbolju prijateljicu.I slagali smo se perfektno.
 
Betty:
Licno , cini mi se da to ne mora da znaci automatski da su njih dvoje nesto bilo kad pomislili sto ne bi smeli da ti kazu. Ona je tvoja naj-drugarica, a on je tvoj decko, pa to su dve osobe do kojih ti je najvise nasvetu stalo, posle roditelja, pretpostavljam. I meni je simpatican decko moje naj-drugarice, ali nikad ne bih niste s njim imala. I duhovit je i zabavan i lep. I volim ih oboje, i uzivam u njihovom drustvu, i i tekako se smejem njegovim salama....
0

Da nije Betty ta tvoja najbolja drugarica>>>>
 
stajeto:
Ovo je moj problem..ili mozda i nije to ce te mi vi reci...Mislim da se mojoj drugarici koju mnogo volim svidja moj decko sa kojim sam dve godine u vezi..Kada god smo zajedno u drustvu ona ne prestaje da gleda u njega i smeje se svim njegovim salama makar bile i glupe.Kada on ponekad trazi da mu dodam ili donesem nesto ona odmah trci po to.Nestrpljivo ocekujem vase misljenj posto ga veoma uvazavam i sigurno ce mi pomoci.Unapred vam hvala.

Ne verujem da ima necega medju njima, bolje bi se prikrivali.. Ali je sasvim moguce da se on njoj svidja, sudeci po reakcijama. Medjutim, cisto sumnjam da bi i to priznala, pa cak i da je pitash, otvoreno ili uvijeno.
 
stajeto:
Ovo je moj problem..ili mozda i nije to ce te mi vi reci...Mislim da se mojoj drugarici koju mnogo volim svidja moj decko sa kojim sam dve godine u vezi..Kada god smo zajedno u drustvu ona ne prestaje da gleda u njega i smeje se svim njegovim salama makar bile i glupe.Kada on ponekad trazi da mu dodam ili donesem nesto ona odmah trci po to.Nestrpljivo ocekujem vase misljenj posto ga veoma uvazavam i sigurno ce mi pomoci.Unapred vam hvala.
Eh shta su ti najbolje drugarice :P Pa moj savet ti je da vishe provodish vremena sama sa dechkom...a ne da je ona svaki put tu sa vama..Veoma komplikovano,neznam shta bih mogla da kazem a da bi ti pomoglo :?: U svakom sluchaju Sretjno :shock: :D
 

Back
Top