BITLSI ILI `STONSI???

  • Začetnik teme Rock-meta girl
  • Datum pokretanja

Beatles vs. Stones

  • Beatles

    glasova: 22 62,9%
  • Rolling Stones

    glasova: 13 37,1%

  • Ukupno glasova
    35
  • Anketa je zatvorena .
Postujem svakako i jedne i druge, ali mi se Bitlsi vise dopadaju jer su blizi tipu muzike koji slusam.Stonsi mi nekako imaju pesme koje lice jedna na drugu.Naravno to je samo moje misljenje.Opet ponavljam postujem uspehe i jednih i drugih.
 
v.v.ilic:
The Rolling Stones! za uvekKlinci, kako mozete da glasate za Bitlse kad su se raspali pre nego sto ste se i rodili. Znate o nima isto koliko i o Napoleonu. Samo ste za njih culi!:lol: :lol: :lol:

Nemo' Napoleona i Beatles-a da nam diras...
Znamo mi o njima dovoljno...
+ imam celu diskografiju od Beatles-a... tako da... znam dovoljno...

ahh, da... imam i od Stones-a... :p

Beatles RuleZ
headbang.gif
 
Ti si bas neka opaka a? **** yeah!

Inace Stonsi su blizi onome sto slusam.....recimo.....Orjentisana sam na metal u najvecoj meri ali glasam za Bitlse.
Iz vise razloga...
Ipak su mi oni prva ljubav:) Jest da su se raspali daavno pre mog rodjenja ali cale i keva su naravno bili hipici pa su se Bitlsi i ostale grupe tog vremena redovno slusale u kuci.

Za gospoju Depp jos da dodam, da Bitlsi jesu bili pop ali ako ti njih karakterises kao "placljivi popitj" sa zaljenjem konstatujem da si muzicki slabo potkovana. Mada opet verovatno imas ispod 17 godina pa ti oprastam.Vremenom ces shvatiti da covek treba da slusa sve sto je kvalitetno i prija mu a ne ono samo ono sto po nekom difoltu smatra da je cool .
Stonsi su super bend ali zna se ko je prvi pokrenuo revoluciju :P
 
wild_child:
Ti si bas neka opaka a? **** yeah!

Inace Stonsi su blizi onome sto slusam.....recimo.....Orjentisana sam na metal u najvecoj meri ali glasam za Bitlse.
Iz vise razloga...
Ipak su mi oni prva ljubav:) Jest da su se raspali daavno pre mog rodjenja ali cale i keva su naravno bili hipici pa su se Bitlsi i ostale grupe tog vremena redovno slusale u kuci.

Za gospoju Depp jos da dodam, da Bitlsi jesu bili pop ali ako ti njih karakterises kao "placljivi popitj" sa zaljenjem konstatujem da si muzicki slabo potkovana. Mada opet verovatno imas ispod 17 godina pa ti oprastam.Vremenom ces shvatiti da covek treba da slusa sve sto je kvalitetno i prija mu a ne ono samo ono sto po nekom difoltu smatra da je cool .
Stonsi su super bend ali zna se ko je prvi pokrenuo revoluciju :P
Cenim mišljenje.....ali imam iznad 18....čisto da znaš,kad već nagađaš......
Nego mi smao nije jasno ko je nego Stonsi u to vreme važio za buntovnike sa razlogom,'loše momke',protiv kojih se urotila i sama Vlada Britanije?!? Bitlsi su pop bend,sa sjajnim vokalima i MR LENONOM(za kog se oduvek pitam šta će u takvom bendu),boys bend koji drma glavom,oni su važili za takozvane 'fine momke iz komšiluka'......čisto sumljam da su ti roditelji stariji od mojih,jer mi ćale ima godina koliko i Mik Jagger,pa se vrlo dobro seća cele situacije iz tog vremena po pitanju muzike........Opšte je poznato,a to i kritičari uvek naznčuju-Za Bitlsima su vrištale samo devojke....a za Stonsima momci i devojke.....
inače ako ćemo realno-revoluciju započinje Prisli,i čija je muzika u početku bila zabranjivana,a posebno nastupi zbog sexy pokreta.....James Dean,glumac.....Brando....
P.S ako ti je nik po pesmi Iggy Popa-POHVALA
 
STONESSIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Keith Richard je najbolji gitarista svijeta,svijet izmislio za Slasha i kompaniju....Ne znam postoji li ijedan pjevac na planeti da zraci vise energicnoscu na sceni kao Mick Jagger sa svojih 68...a da ne komentarisem Charlia Wattsa i Rona Vuda.....
 
Ma druga je to bila i publika...Beatles su slušali i tadašnji ''šminkeri'' i hipici i poneki rocker...Stones-e su slušali uglavnom hipi komuna i oni koji su sebe smatrali true rockerima...U to vreme...
 

Back
Top