blue lagoon

peach

Domaćin
Poruka
3.928
je l' se secate ovog filma? :)
e,sad zamislite:morate da odete na pusto ostrvo na,recimo godinu-dve...je l' zamisljate :roll: ...pitanjce je:
koga biste poveli sa sobom(npr.od poznatih/iz RL/sa foruma...) i sta biste sve radili tamo? 8)
 
Poneo bih dobar nož, sekiru, kotur kanapa, čekrk, 2 kompleta odeće, 2 para čizama, nepromočivu kabanicu, hermetički zatvorenu kutiju za šibice,...

Ne bih poveo nikog sa sobom. Tropski raj, uživanje, a neko da mi kvari to.
Da budem sam. Zaboravljen. Sretan.
 
DisMisaL:
Poneo bih dobar nož, sekiru, kotur kanapa, čekrk, 2 kompleta odeće, 2 para čizama, nepromočivu kabanicu, hermetički zatvorenu kutiju za šibice,...

Ne bih poveo nikog sa sobom. Tropski raj, uživanje, a neko da mi kvari to.
Da budem sam. Zaboravljen. Sretan.
Zaboravio si mobilni. :wink: :D
 
DisMisaL:
Poneo bih dobar nož, sekiru, kotur kanapa, čekrk, 2 kompleta odeće, 2 para čizama, nepromočivu kabanicu, hermetički zatvorenu kutiju za šibice,...

Ne bih poveo nikog sa sobom. Tropski raj, uživanje, a neko da mi kvari to.
Da budem sam. Zaboravljen. Sretan.

i drkas kitu ceo dan.
 
inspirion:
i drkas kitu ceo dan.
Ne znam ni šta ti objašnjavam, ali kako deluješ mnogo nervozan, preporučio bih i tebi istu terapiju. Dakle, odeš negde potpuno sam, ne razmišljaš o drugima niti o tome da li oni misle na tebe, trudiš se pre svega da pobediš sebe i prirodu... Možda se tako rešiš i tog izdrkavanja. Ako shvatiš, biće ti jasno, ako ne, verovatno ćeš opet da daš neku umotvorinu ovde.
 
DisMisaL:
inspirion:
i drkas kitu ceo dan.
Ne znam ni šta ti objašnjavam, ali kako deluješ mnogo nervozan, preporučio bih i tebi istu terapiju. Dakle, odeš negde potpuno sam, ne razmišljaš o drugima niti o tome da li oni misle na tebe, trudiš se pre svega da pobediš sebe i prirodu... Možda se tako rešiš i tog izdrkavanja. Ako shvatiš, biće ti jasno, ako ne, verovatno ćeš opet da daš neku umotvorinu ovde.

Pa u redu,kapiram te je.To volis.Bice to nasa mala tajna :wink:
 
sad vidim da sam loše formulisao prethodni post. Da preciziram, ne mislim na terapiju "drkaj ceo dan" već na preživljavanje u prirodi (što i nije veliki problem u uslovima tropskog raja). Daklem, pecanje, ananasi i hlebno drvo, ceo dan da imaš razbibrigu, sreća, sreća, radost...
 

Back
Top