Ima li nesto bolje od GEOCITIES?

france

Primećen član
Poruka
546
Stavio sam sajt na Geocities i potpuno sam nezadovoljan jer moram da gatam kad ce da mi otvori str. kad mi je ne otvori a to je vrlo cesto dobijam poruku "Access to this site will be restored within an hour. Please try again later". Ima li negde drugo da postavim moj sajt naravno besplatno a da je bolje od Geocities?
 
Ta poruka znači da si prekoračio dozvoljeni mesečni bandwidth (valjda 3GB mesečno, a meri se po 1h). To znači da je za 1h sa tvog sajta preuzeto nešto više od 4MB podataka.
Bandwidth koji imaš na raspolaganju za sajt se danas vrlo skupo plaća. Besplatni hostinzi uvek ga daju na kapaljku, pošto ne žele da ti njima besplatno opterećuješ servere, i uvek mere bandwidth po satu (zato jer se tako najbrže potroši, he, he).
Plati neki pošten hostin gde ćeš dobiti 50 GB protoka mesečno i rešena stvar. Teško da ćeš za dž. dobiti išta mnogo bolje od geocitiesa.
 
pedja_fr:
neznam kod kog FAI-a si u francuskoj ali imas kod FREE besplatan hosting do 100mb odlicni su.Samo moras da otvoris mail prvo.A najaca fora je sto mozes neograniceno majlova da otvoris (naravno ne preteruj posto nisu ni oni deca) i za svaki dobijes 100mb imas cak mogucnost i php-a na njemu i sve to za jedno veliko DJ. http://www.free.fr/

Ja sam kod WANADOO ...da li kod free treba da sam njihv korisnik usluga ili samo moram da imam njihov mail?
 

Back
Top