REINKARNACIJA!?

bozanik

Početnik
Poruka
2
Da li bi ste voleli da u "nekom" od buducih zivota budete osoba suprotnog pola u odnosu na vas trenutni tako da mozete da dozivite sve ono na cemu ste zavidili vasem partneru,devojci recimo kako je to biti "kresnut"ili biti onaj sto "trpa" :!: :?: :twisted:
 
Bas zanimljiva tema. Inace, citala sam da su najuspesniji (u emotivnom, poslovnom i svakom drugom smislu) ljudi/zene - oni, koji imaju vecci ili skoro isti broj hormona suprotnog pola. Znaci, totalno feminizirane zene, i ekstremno macho muskarci... nisu bash najsrecniji (gruba rech).

Inace, nebih imala nista protiv da se rodim kao musko. Znala bih ja... eee...ne bi mi ni jedna odolela...
pain.gif
 
Svako normalan veruje u reinkarnaciju...Pa zar mislite da posto nebrojano dusa...Jok,dragi moji...Imali smo mi svi jedan zivot...U kome smo pravili sranja vodjeni Zlom Silom..Sada te grehe ispastamo..Neke jos vodi ta Sila,neki su se otrgli... 8)
 
Svako normalan veruje u reinkarnaciju...Pa zar mislite da posto nebrojano dusa...Jok,dragi moji...Imali smo mi svi jedan zivot...U kome smo pravili sranja vodjeni Zlom Silom..Sada te grehe ispastamo..Neke jos vodi ta Sila,neki su se otrgli... 8)
 
scorpyon_bg_83:
Svako normalan veruje u reinkarnaciju...Pa zar mislite da posto nebrojano dusa...Jok,dragi moji...Imali smo mi svi jedan zivot...U kome smo pravili * vodjeni Zlom Silom..Sada te grehe ispastamo..Neke jos vodi ta Sila,neki su se otrgli... 8)


To su zastarele i prevazidjene teorije, indeed....
 

Back
Top