HALKIDIKI

Draga Vesna,
volela bih da mi kazete Vase misljenje o tome kakvi su Philoxenia bungalows za decu od 3 godine. U nekim agencijama su mi rekli da ovaj hotel ima igraliste za decu. Da li je to tacno i kakvo je igraliste (pod uslovom da postoji)? Hvala na vremenu i pomoci.
P.S. Slike su Vam super. Bas bih volela da vidim jos neku.
Pozdrav...:lol:

Evo jos slicica...sve je iz Philoxenia bungalows:

 
Cao svima!
da li je neko letovao u philoxenia hotelu , treba ovih dana da se odlucim i da rezervisem, kakvi su utisci, probala sam da otvorim staru temu i opis od vesne ali ne ide.
Moze li mi neko reci sveze utiske-mi smo 4-clana porodica, deca 12 i 7 godina.
puno, puno hvala unapred!
 
Cao svima!
da li je neko letovao u philoxenia hotelu , treba ovih dana da se odlucim i da rezervisem, kakvi su utisci, probala sam da otvorim staru temu i opis od vesne ali ne ide.
Moze li mi neko reci sveze utiske-mi smo 4-clana porodica, deca 12 i 7 godina.
puno, puno hvala unapred!

Ево старе теме, отвара се без проблема. ;)
 
Na 2.strani je moj opis mesta,sobe..Sto se hrane tice-svakog jutra je bila ista ponuda za dorucak,ali veoma raznovrsna,tako da se svakog dana moglo jesti razlicito-razni namazi,salate,suhomesnato,jaja na razne nacine,kolaci,kafa,mleko,caj i sok(e on nije bio neki)Za veceru-razne salate,2-3 vrste jela sa mesom,obavezne spagete,musaka...E sad,treba imati u vidu da je proslo nekoliko godina od mog boravka tamo,mozda ima promena:roll:
 
@Wien73
Pozuri sa rezervacijom jer do 15.04 vazi popust od 5 %,a ako uplatis ceo iznos imas jos dodatnih 5 %.
Mi smo rezervisali krajem februara i iskoristili popust od 10 % i naravno jos dodatnih 5 % na celokupnu sumu.
Za 10 nocenja sa doruckom smo uplatili ukupno 855 €
 
O Pefkari na Tasosu je idealka za one koji traze mir i tisinu. Mesto je mnogo malo ali povezano stazom sa Potosom koji je za vecernje setnje i obavezno obidjite plazu Psili Amos. Pozdrav
 
Planiramo na Halkidiki najverovatnije Hanioti sa malim detetom 3.5 god.Da li mi neko moze dati savet tj. preporuku koji smestaj da izaberemo.Mozda neko ko je vec bio sa decom.Pozdrav svima
 
ne znam kako da oznacim na mapi,ali to je ona oznaka za hotel gore levo,ispod glavnog puta.Do plaze stizete prasnjavim putem pored hotela ili sa druge strane niz 122stepenika.U povratku-uzbrdo-pa nije strasno:cool:
 
Cao svima!
da li je neko letovao u philoxenia hotelu , treba ovih dana da se odlucim i da rezervisem, kakvi su utisci, probala sam da otvorim staru temu i opis od vesne ali ne ide.
Moze li mi neko reci sveze utiske-mi smo 4-clana porodica, deca 12 i 7 godina.
puno, puno hvala unapred!

E,a da li ti mislis na Philoxeniu u Psakoudii ili mozda(videh da nude)istoimeni hotel na Kasandri?:think:
 
Hvala idem sa klincem pa sam malo vise opterecena nego sto bi trebalo ali valjda je to tako normalno.Cula sam jos dobrih komentara za Tambos pa se nadam da cemo biti zadovoljni.Pozdrav
 
Narode, može li neko da mi kaže kakva je situacija sa pronalaženjem smeštaja na licu mesta? Volela bih da lepo krenem sa porodicom kolima pa da se smestim gde mi se bude dopalo. Kada je, uopste, kod njih sezona godišnjih odmora da bih izbegla taj period?
 
Narode, može li neko da mi kaže kakva je situacija sa pronalaženjem smeštaja na licu mesta? Volela bih da lepo krenem sa porodicom kolima pa da se smestim gde mi se bude dopalo. Kada je, uopste, kod njih sezona godišnjih odmora da bih izbegla taj period?

Moja koleginica svake godine ide sa porodicom na Halkidiki, i trazi smestaj na licu mesta, do sada koliko znam nikada nije imala problema ;)
 
Hvala Mijat.
Pretpostavljam da je to isplativija varijanta?! Cini mi se da je smestaj prilicno skup u odnosu na neka druga mesta u severnoj Grckoj, pa bi mi znacilo da malo ubijem cenu.
 
Sve je to lepo...rekla...kazala....rekla mi prijateljica...tra la la ....

Ja u avgustu NISAM mogao da pronađem smeštaj na Hakidikiju,, iako poznajem barem 100 Grka, i morao sam da se vratim prema Solunu.

NEMA I GOTOVO !

Nikome ne preporučujem takve avanture, a ne vidim ni razlog za to.
 
Sve je to lepo...rekla...kazala....rekla mi prijateljica...tra la la ....

Ja u avgustu NISAM mogao da pronađem smeštaj na Hakidikiju,, iako poznajem barem 100 Grka, i morao sam da se vratim prema Solunu.

NEMA I GOTOVO !

Nikome ne preporučujem takve avanture, a ne vidim ni razlog za to.
:aha:
Mozda nesto i moze da se nadje polovinom juna ili u septembru, ali jul i avgust...
Mi smo preko agencije uplatili pre par nedelja i vec su im aranzmani bili pri kraju.
 
`Ajde,ako nekog ne mrzi,malo detaljnije o Toroniju,isla bih tamo sa malom bebom od 9 meseci,pa me zanima da li je to dobar izbor.Trebaju mi informacije o broju prodavnica,da li ima apoteku,gde je najblizi lekar (Neos Marmaras,Sarti?) i slicno.Hvala unapred!
 

Back
Top