muzika i politika...

Nexus 6:
"pa ja-ha slusam Igi Pooopa..." :lol:

Не, он је рекао "ту Иги поп музику" Итекеко имају везе. На тај начин ти пласирају много ствари. Помоћу ње су и спровели сексуално револуцију која је у огромној колицини допринела уништењу породице као стуба друштва, а последнице сам већ толико пута писао...
 
Seksualna revolucija je nest ojako dobro. Da je nje bilo pocetkom veka ne bi bilo nacizma. Umesto toga postojalo je "udruzenje nemackih katolickih devica, seksualni nagon u Nemackoj je skrenuo ka homoseksualizmu (mrke kosulje kojsu prethodile elitnim ss trupama), pa se dogodila globalna drustvena katastrofa.

Cupi NS:
Nexus 6:
"pa ja-ha slusam Igi Pooopa..." :lol:

Не, он је рекао "ту Иги поп музику" Итекеко имају везе. На тај начин ти пласирају много ствари. Помоћу ње су и спровели сексуално револуцију која је у огромној колицини допринела уништењу породице као стуба друштва, а последнице сам већ толико пута писао...
 
Cupi NS:
Nexus 6:
"pa ja-ha slusam Igi Pooopa..." :lol:

Не, он је рекао "ту Иги поп музику" Итекеко имају везе. На тај начин ти пласирају много ствари. Помоћу ње су и спровели сексуално револуцију која је у огромној колицини допринела уништењу породице као стуба друштва, а последнице сам већ толико пута писао...
ima li icega na ovom svetu, osim sljivovice i narodne muzike, na sta niste paranoicni :?
 
Po teoriji Oskara S. paranoja dolazi iz potisnute homoseksualnosti. A kako rekoh domaca politicka scena do 5. oktobra, a mozda i ova najnovija, je veoma gejish ;)

d1:
Cupi NS:
Nexus 6:
"pa ja-ha slusam Igi Pooopa..." :lol:

Не, он је рекао "ту Иги поп музику" Итекеко имају везе. На тај начин ти пласирају много ствари. Помоћу ње су и спровели сексуално револуцију која је у огромној колицини допринела уништењу породице као стуба друштва, а последнице сам већ толико пута писао...
ima li icega na ovom svetu, osim sljivovice i narodne muzike, na sta niste paranoicni :?
 
pa ljudi, jel ste vi svi kolektivno senilni?
a pink, a ceca?
dragana mirkovic?
zorica brunclik?
okupljanje na mostovima?
politika i muzika itekako imaju medjusobne veze. I to zna sadasnji rezim isto kao i onaj crno-crveni. I to isto nije nas izum (eto, barem to zlo nismo mi izmislili). Godinama, jos od SFRJ se nama prodaje (kad kazem nama, mislim, "srbima") "dobra narodna pesma"....
o, gluposti...
brena, pa i pre nje, vuco i tako dalje i tome slicno. to se na kraju zavrsilo sansom iz zitoradje, odakle li, da bi smo dobili sliku i priliku drustva kakvo je danas.
Uz sve to idu naravno i mafijasi i tamo slicni nikogovici, tipa Legije, Bagziji, Arkani i tako dalje.
Pa onda drustvo dodje do toga da je mizitar policije osoba sa dosijeom, a da gohospodin premijer ne zna da Igi Pop nije muzicki pravac, nego pevac, tj. osoba sa imenom i prezimenom. Pogledajte film "Rane", koji je, umetnicki, apoteoza kraha "srpske" filmske industrije (koja, btw, ni ne postoji), ali je vredan utoliko sto je tu najeksplicitnije prikazana veza izmedju muzike i politike.
Sund koji je vecina naroda gutala sa malih ekrana se polako, ali sigurno prelio u mozgove(!) te iste vecine naroda, tako da jos uvek imamo instituciju koja sebe naziva Grand(ioznom), a pink je samo stavio novo odelo.
Nije Sloba zlocinac, zlocinci su svi oni ljudi koji svom narodu ne dozvoljavaju da se izdigne iznad kala, naprotiv, guraju glavu naseg naciona u taj isti kal, govoreci kako je to "samo najbolje za nase gledaoce".
Ceca i Karleusa su tu da prosecnom redneck Srbinu kazu kako ne mora da se zna engleski ili bilo koji drugi strani jezik, kako ne mora da se zavrsi bilo koja skola da bi se uspelo u zivotu i da se ne mora biti covek da bi se bilo dobro srpsko celjade.
Ceo koncept "Srbin=seljak covek" je morbidan i anahron.
Nikada se necemo izdici iznad svega toga, dokle god te "estradne umetnice" saraju po malim ekranima.
 
I Agree. Jeste da su ga izbacili iz Crkve Satane,a li bi bilo super da eremita sa svojom klerofasitickom ekipom malo pizdi :)
Mada me cudi kako je Peaches nastup prosao bez pobune konzervativaca? Videcemo kako ce proci ovaj sajam erotike za 25. maj?

d1:
e jos kada bi ovi iz exita uspeli da dovedu Marilyn Manson-a u Novi Sad :mrgreen:

kakav bi to tek kulturoloski sok bio :mrgreen:

juzna pruga bi se tresla :lol:
 
Ti si se drznuo da to smece nazoves muzikom? LOL
100 na sat je sps produkt. "koka kola marlboro suzuki" je takodje sps produkt. ko radikale podrzava? vesna rivas? o cemu mi onda pricamo?

Iluvatar:
pa ljudi, jel ste vi svi kolektivno senilni?
a pink, a ceca?
dragana mirkovic?
zorica brunclik?
okupljanje na mostovima?
politika i muzika itekako imaju medjusobne veze. I to zna sadasnji rezim isto kao i onaj crno-crveni. I to isto nije nas izum (eto, barem to zlo nismo mi izmislili). Godinama, jos od SFRJ se nama prodaje (kad kazem nama, mislim, "srbima") "dobra narodna pesma"....
o, gluposti...
brena, pa i pre nje, vuco i tako dalje i tome slicno. to se na kraju zavrsilo sansom iz zitoradje, odakle li, da bi smo dobili sliku i priliku drustva kakvo je danas.
Uz sve to idu naravno i mafijasi i tamo slicni nikogovici, tipa Legije, Bagziji, Arkani i tako dalje.
Pa onda drustvo dodje do toga da je mizitar policije osoba sa dosijeom, a da gohospodin premijer ne zna da Igi Pop nije muzicki pravac, nego pevac, tj. osoba sa imenom i prezimenom. Pogledajte film "Rane", koji je, umetnicki, apoteoza kraha "srpske" filmske industrije (koja, btw, ni ne postoji), ali je vredan utoliko sto je tu najeksplicitnije prikazana veza izmedju muzike i politike.
Sund koji je vecina naroda gutala sa malih ekrana se polako, ali sigurno prelio u mozgove(!) te iste vecine naroda, tako da jos uvek imamo instituciju koja sebe naziva Grand(ioznom), a pink je samo stavio novo odelo.
Nije Sloba zlocinac, zlocinci su svi oni ljudi koji svom narodu ne dozvoljavaju da se izdigne iznad kala, naprotiv, guraju glavu naseg naciona u taj isti kal, govoreci kako je to "samo najbolje za nase gledaoce".
Ceca i Karleusa su tu da prosecnom redneck Srbinu kazu kako ne mora da se zna engleski ili bilo koji drugi strani jezik, kako ne mora da se zavrsi bilo koja skola da bi se uspelo u zivotu i da se ne mora biti covek da bi se bilo dobro srpsko celjade.
Ceo koncept "Srbin=seljak covek" je morbidan i anahron.
Nikada se necemo izdici iznad svega toga, dokle god te "estradne umetnice" saraju po malim ekranima.
 
Mislis ono kad je Kostunica posle izjavio da je "preslusao tri album aResidents i da su simpaticni"? Kakav gari? Ko normalan moze da preslusa za redom 3 albuma The Residenst? Mislim da bi to i za njih bio napor. A i uvredili bi se da ih neko tako nahvali :)

Iluvatar:
d1:
e jos kada bi ovi iz exita uspeli da dovedu Marilyn Manson-a u Novi Sad :mrgreen:

kakav bi to tek kulturoloski sok bio :mrgreen:

juzna pruga bi se tresla :lol:
se secate kad je D SS izdala saopstenje povodom koncerta izvesne grupe, zato sto su svirali na hriscanski praznik?
hahahahahhahahahahahhaa....
 
Gwydion:
Mislis ono kad je Kostunica posle izjavio da je "preslusao tri album aResidents i da su simpaticni"? Kakav gari? Ko normalan moze da preslusa za redom 3 albuma The Residenst? Mislim da bi to i za njih bio napor. A i uvredili bi se da ih neko tako nahvali :)

Iluvatar:
d1:
e jos kada bi ovi iz exita uspeli da dovedu Marilyn Manson-a u Novi Sad :mrgreen:

kakav bi to tek kulturoloski sok bio :mrgreen:

juzna pruga bi se tresla :lol:
se secate kad je D SS izdala saopstenje povodom koncerta izvesne grupe, zato sto su svirali na hriscanski praznik?
hahahahahhahahahahahhaa....

Pa dobro, s obzirom na to da je gohospodinu prehemijeru i Lehegija sihimpatican, sta nas cudi....
 
Mislis? ja bih pre rekao da je on jedan potpuno normalni estradni umetnik koji je nasao nacin kako da proda gomilu diskova. Kakva je razlika izmedju toga i vesti kod nas o tome "sta je ispalo Seki Aleksic iz gacica", "ili da je Ivana Gavrilovica nokautirala zena lopatom"? Kad porastes shvatices da je sve to sou biznis.

Cupi NS:
d1:
e jos kada bi ovi iz exita uspeli da dovedu Marilyn Manson-a u Novi Sad

Па не, њему бих бушио зубе бушилицом лепо бих почео од 1мм па надаље. Ипак, можда и не бих, ипак је он душевни болесник.... :roll:
 
Омладина која верује да се бори против режима слушајући разноразне рок, метал, панк и готик бендове, није ни свесна да је управо режим тај који је основао РТВ станице, издавачке куће и листове преко којих се ти музичари промовишу. Да ствар буде још гора, они не промовишу само себе, већ и нов начин живота, односно НОВИ СВЕТСКИ ПОРЕДАК.

Тимоти Лири, некадашњи "краљ ЛСД-а", једном приликом је изјавио:

Особа која тврди да Rock 'n' Roll охрабрује клинце да узимају дрогу, потпуно је у праву. То је део наше завере...Дроге су најефикаснији пут до револуције.

Дроге чине људе зависним, а то је управо оно што режим жели. Млади постају зависни и контролисани од стране оних чији је циљ успостављање Новог светског поретка.

Често се у песмама тих музичара налазе скривене поруке. Такав случај је са многим песмама Битлса:

Lucy in the Sky with Diamonds - иницијали главних речи су L S D;

Strawberry Fields - на пољима јагода се најчешће сади опијум, зато што се тамо најлакше камуфлира;

Imagine - песма која велича марксизам и Нови светски поредак, а напада религију, тј. хришћанство.

Међутим, нису Битлси једини у чијим се песмама налазе скривене поруке.

Сам назив групе Kiss (Kings In Service to Satan) сведочи да се ради о поклоницима Луцифера.

У песми Stairway to Heaven, групе Led Zeppelin, уколико се плоча слуша уназад, могу се чути следећи стихови:

Мој слатки Сатано...Живим за Сатану...Ово је за мог драгог Сатану.

Као што видимо, циљ ових музичара је промовисање култа дроге и сатанизма. Да се ради о још једном нападу на религију, открио је сам Џон Ленон:

Хришћанство ће отићи. Оно ће нестати и увенути. Не морам то да доказујем: у праву сам, и показаће се да сам у праву. Ми (Битлси) смо већ сада популарнији од Исуса.

Једини који је нестао је управо Ленон. Хришћанство још увек опстаје, упркос ставичним нападима од стране Комуниста, Хуманиста, Масона, Новог доба, и осталих сатаниста.
 
Fantastican skup budalastina. Ako te bas interesuje L
drogu je u HajEsbi ubacila americka obavetajna sluzba. Mislim na heroin, pre toga je tamo bio LSD koji je veoma zanimljiva drogha. Ak oen verujes pogledaj radove Stanislava Grofa i Dzona Lilija na primer. Sto se tice Stepenica do neba ja sam preslusavao to unazad i tako nesto se ne cuje. A i da se cuje to bi znacilo da je to ultra hriscanska pesma. Zato sto, najpre, niko ne slusa muziku unatraske. Potom zato sto je, po hriscanskom ucenju,
normalan ocenas put ka bogu a obrnut ka djavolu. Ako j eto tako onda bi i Stepenice ka nebu, ako bi unazad bile djavolske, bile normalno odslusane pesma koja je veoma bozija. Ovo se zove logika, zar ne?
Za Kiss si lupio.Takve gluposti lupa samo jos ona jadna ekipa oko crkve Aleksandra Nevskog.

Pobunjenik:
Омладина која верује да се бори против режима слушајући разноразне рок, метал, панк и готик бендове, није ни свесна да је управо режим тај који је основао РТВ станице, издавачке куће и листове преко којих се ти музичари промовишу. Да ствар буде још гора, они не промовишу само себе, већ и нов начин живота, односно НОВИ СВЕТСКИ ПОРЕДАК.

Тимоти Лири, некадашњи "краљ ЛСД-а", једном приликом је изјавио:

Особа која тврди да Rock 'n' Roll охрабрује клинце да узимају дрогу, потпуно је у праву. То је део наше завере...Дроге су најефикаснији пут до револуције.

Дроге чине људе зависним, а то је управо оно што режим жели. Млади постају зависни и контролисани од стране оних чији је циљ успостављање Новог светског поретка.

Често се у песмама тих музичара налазе скривене поруке. Такав случај је са многим песмама Битлса:

Lucy in the Sky with Diamonds - иницијали главних речи су L S D;

Strawberry Fields - на пољима јагода се најчешће сади опијум, зато што се тамо најлакше камуфлира;

Imagine - песма која велича марксизам и Нови светски поредак, а напада религију, тј. хришћанство.

Међутим, нису Битлси једини у чијим се песмама налазе скривене поруке.

Сам назив групе Kiss (Kings In Service to Satan) сведочи да се ради о поклоницима Луцифера.

У песми Stairway to Heaven, групе Led Zeppelin, уколико се плоча слуша уназад, могу се чути следећи стихови:

Мој слатки Сатано...Живим за Сатану...Ово је за мог драгог Сатану.

Као што видимо, циљ ових музичара је промовисање култа дроге и сатанизма. Да се ради о још једном нападу на религију, открио је сам Џон Ленон:

Хришћанство ће отићи. Оно ће нестати и увенути. Не морам то да доказујем: у праву сам, и показаће се да сам у праву. Ми (Битлси) смо већ сада популарнији од Исуса.

Једини који је нестао је управо Ленон. Хришћанство још увек опстаје, упркос ставичним нападима од стране Комуниста, Хуманиста, Масона, Новог доба, и осталих сатаниста.
 
Muziku i inteligenciju da, jer osetljivost cula je blisko povezana s kolicinom inteligencije, onda prema tome mislim da ljudi koji slusaju drukciju music od mene imaju i drukcije postavljene politicke stavove od mene...
 
Pobunjenik:
У песми Stairway to Heaven, групе Led Zeppelin, уколико се плоча слуша уназад, могу се чути следећи стихови:
Мој слатки Сатано...Живим за Сатану...Ово је за мог драгог Сатану.

ja slus'o unazad i nista nisam cuo...
 
Да, то мора да је измислио Антихашки лоби оличен у Цркви, Акадамији наука и генералима.

Исти случај као и код папе; слободно верујте да песме немају скривено значење, али будите сигурни да вам се њихови аутори слатко смеју.
 
O veliki strucnjace za ezoteriju, nema skrivenih poruka u muzici. Muzicari koji su to pravili su dileje. To potvrdjuje iskustvo koje je Kenneth anger imao kad je snimao Lucifer Rising i kad je Page treabo d aradi muziu. Toliko o tome o veliki ekspertu :P

Pobunjenik:
Да, то мора да је измислио Антихашки лоби оличен у Цркви, Акадамији наука и генералима.

Исти случај као и код папе; слободно верујте да песме немају скривено значење, али будите сигурни да вам се њихови аутори слатко смеју.
 
Obersturmfuehrer:
Pobunjenik:
У песми Stairway to Heaven, групе Led Zeppelin, уколико се плоча слуша уназад, могу се чути следећи стихови:
Мој слатки Сатано...Живим за Сатану...Ово је за мог драгог Сатану.

ja slus'o unazad i nista nisam cuo...

:lol: :lol: :lol:

ja ipak vise volim da slusam tu pesmu od napred,tako da se ne brinem da ce me led zeppelin izvrbovati :roll: :lol: :lol:
u opste kada slusam muziku,koncentrisem se vise na zvuk nego na reci,a i vise volim da ih slusam od napred nego unazad,tako da imagine ipak ostaje jedna od mojih omiljenih pesama :D
 
A st as aonima koji slujaju naopako, a ne znaju engleski? Jel se kod njih ne vazi? i ak otreba da me zavrbuju da budem bogat kao oni ja bi rado, al me jos niko nije zavrbovao, pu majku im ...


Banshee:
Obersturmfuehrer:
Pobunjenik:
У песми Stairway to Heaven, групе Led Zeppelin, уколико се плоча слуша уназад, могу се чути следећи стихови:
Мој слатки Сатано...Живим за Сатану...Ово је за мог драгог Сатану.

ja slus'o unazad i nista nisam cuo...

:lol: :lol: :lol:

ja ipak vise volim da slusam tu pesmu od napred,tako da se ne brinem da ce me led zeppelin izvrbovati :roll: :lol: :lol:
u opste kada slusam muziku,koncentrisem se vise na zvuk nego na reci,a i vise volim da ih slusam od napred nego unazad,tako da imagine ipak ostaje jedna od mojih omiljenih pesama :D
 
Френк Запа је својевремено рекао да су у музици најбитније фреквенције које у садејству са светлом постижу све што извођач пожели.
Као музичар могу вам рећи да је апсолутно у праву.
Већина вас никада није била у студију тако да не зна које су све могућности манипулације са материјалом у питању тако да речи саме по себи нису ништа.
Мењањем штима или фреквенције на излазу из појачала од никакве песме се може добити апсолутни хит.
На пример, "Хотел Калифорнија" је најпознатије сатанистичка песма што се по тексти и види али она никада не би била толико слушана да није снимљена и испродуцирана тако како је испродуцирана.
Све у свему, рок музика није безусловно везана за сатанизам без обзира што имамо гомилу негативних примера, по тој логици сви доктори би требали да се презивају Менгеле.
 

Back
Top