muzika i politika...

Ma da jeste, to je bas satanisticka pesma. Nije nego.
Koliko ja znam oni nisu ama bas nikakve veze imali sa Antonom, tako da nisu bili satanisti. A i jedine satanisticke pesme koje su tada napravljene su njegove valstite, pri cemu je skroz cool njegov album
Satana je otisao na odmor. Do osamdesetih i Venom nema prave satanisticke muzike.
Za studio imas pravo, ali samo delimicno. mislim, i
ja malo poznajem miksete i studio ;)

PAC-PAC:
Френк Запа је својевремено рекао да су у музици најбитније фреквенције које у садејству са светлом постижу све што извођач пожели.
Као музичар могу вам рећи да је апсолутно у праву.
Већина вас никада није била у студију тако да не зна које су све могућности манипулације са материјалом у питању тако да речи саме по себи нису ништа.
Мењањем штима или фреквенције на излазу из појачала од никакве песме се може добити апсолутни хит.
На пример, "Хотел Калифорнија" је најпознатије сатанистичка песма што се по тексти и види али она никада не би била толико слушана да није снимљена и испродуцирана тако како је испродуцирана.
Све у свему, рок музика није безусловно везана за сатанизам без обзира што имамо гомилу негативних примера, по тој логици сви доктори би требали да се презивају Менгеле.
 
Gwydion:
Ma da jeste, to je bas satanisticka pesma. Nije nego.
Koliko ja znam oni nisu ama bas nikakve veze imali sa Antonom, tako da nisu bili satanisti. A i jedine satanisticke pesme koje su tada napravljene su njegove valstite, pri cemu je skroz cool njegov album
Satana je otisao na odmor. Do osamdesetih i Venom nema prave satanisticke muzike.
Za studio imas pravo, ali samo delimicno. mislim, i
ja malo poznajem miksete i studio ;)

PAC-PAC:
Френк Запа је својевремено рекао да су у музици најбитније фреквенције које у садејству са светлом постижу све што извођач пожели.
Као музичар могу вам рећи да је апсолутно у праву.
Већина вас никада није била у студију тако да не зна које су све могућности манипулације са материјалом у питању тако да речи саме по себи нису ништа.
Мењањем штима или фреквенције на излазу из појачала од никакве песме се може добити апсолутни хит.
На пример, "Хотел Калифорнија" је најпознатије сатанистичка песма што се по тексти и види али она никада не би била толико слушана да није снимљена и испродуцирана тако како је испродуцирана.
Све у свему, рок музика није безусловно везана за сатанизам без обзира што имамо гомилу негативних примера, по тој логици сви доктори би требали да се презивају Менгеле.

Момак, и шта си сад овим хтео да кажеш?
Ако нису имали никакве везе са Антоном шта ће им онда он на омоту албума "Хотел Калифорнија"?
Ко не вреује може да провери, дотични се налази на слици хола хотела где се бенд сликао, у питању су три мала прозора са десне стране у горњем делу фотографије, Антон гледа на хол кроз средњи.

Види се да си видео студио пар пута на фотографијама тако да ти се сугестија уважава.

Веном, кажеш?!
Они су боза каквих сатаниста има у музици и пре њих и не искључиво у рок музици.
 
PAC-PAC:
Момак, и шта си сад овим хтео да кажеш?
Ако нису имали никакве везе са Антоном шта ће им онда он на омоту албума "Хотел Калифорнија"?
Ко не вреује може да провери, дотични се налази на слици хола хотела где се бенд сликао, у питању су три мала прозора са десне стране у горњем делу фотографије, Антон гледа на хол кроз средњи.

Види се да си видео студио пар пута на фотографијама тако да ти се сугестија уважава.

Веном, кажеш?!
Они су боза каквих сатаниста има у музици и пре њих и не искључиво у рок музици.

Budalastina i tipican primer protestantskog evangeoskog ludila. To sto ti kazes nalazi se originalno na unutrasnjem omotu, a secam se ploce, i ta nejasna figura mzoe da bude ko. Ja recimo mogu da mislim da je to Gru? Ili neki lik iz LOTR-a? Takva izjava da je nesto tako nejasno odmah Anton Lavey je najcrnja paranoja, kuzis stari? Da ti malo demistifikujem stvari evo ti par objasnjenja. Evangeoski protestanti su tvrdili da je sliaksnimljena u Laveyevom objektu, koji se po njima zoveHotel California i da je na prozoru Anton LaVey
licno. Fotografija je snimljena u Beverly Hills Hotelu a na prozoru je profesionalni model, dakle zensko, unajmljena za to fotografisanje.
Studio sam video vise puta i vise puta sam dizao i spustao reglete, nego sto si ti onanisao.
A st ose tice tih satanista u rok muzici smesan si. Ko? Mocart? Satiee? Graham Bond? Jagger? Bowie? The Beatles? Ja bih sad mogao da ti iz rukama apsolviram pricu o Rush i o LaVeyevom uticaju na njih, odnosno od kog albuma pocinju da transcendentiraju LaVey/Ayn Rand filosofiju, ali nisam edukativna ustanova pa necu. Pakmene, da bi sa mnom divanio jos puno zganaca moras pojesti.
 
Па мало си ти пута радио са реглерима, не више од десет пута.
Могу ти рећи само једно- не лажи.
Сад си и студијски радник, мада ти је добра фора са Rush, бенда се ионако нико сем нас неколико ни не сећа а камоли њихових 20-так албума.
Биће да си их поменуо само зато што им је гитариста пореклом Крагујевчанин.
Осим што си експерт за студио, председник новосадског одбора "Коалиција Шумадија- листа Rush" видим да си и упућен у евангелистичко питање.
Фотографија је урађена у хотелу у којем је '69-те пуштена Антонова библија и то је факат, текст је препун сатанистичке симболике што је такође факат а чињеница да имаш ретроградивно сећање па све објашњаваш и правдаш тек кад те неко ухвати у лажи је факат факата за ваката.
Немој буквално схватати све и немој ми поново рећи да се не сећаш баш свих ситница.
 
Zapravo nisam studijski radnik. Samo sam po prirodi stvari dugo vremena provodio u studiju pa sam morao to da i to naucim da radim. St ose tice laganja ko laze? Ja ili ti? Kako je bibiliaj pustana kad ona nije zvucni zapis vec knjiga? Ne postoji nikakav dokaz da su Eagles imali veze sa Crkvom Satane, ni jedno svedocenje niti ijedan dokument. Cak naprotiv postoj edokazi za suprotno. The Black House se nalazio na sasvim drugom mestu od tog hotela, a svako normalan kad procita taj tekst i vidi da se te price zasnivaju na stihovima poput "kill the beast" i onog, a sad ide moje retrogradno secanje, o tome da taj duh nije tamo bio do '69. moze samo da kaze da su to budalastine. LaVey nije na tom omotu i tu nema nikakvih cak ni aluzija na njga. No, cak i kad bi bio to nsita ne bi znacilo. Ima jedan album Guru Guru na kojem je Tito na omotu. To ih ne cini komunistima, zar ne?
Rush sam se setio jer sam se u jednom momentu naterao da ih analiziram ontoloski pa sam, o uzasa, preslusao sve st osu uradili i sve omote izanalizirao i tekstove... posle mi bilo muka ali sam sad jos savrseniji :P
BTW, nisi mi rekao koji su to drugi muzicari "satanisti"? Robert Fripp mozda? Rekoh ti, jos puno zganaca ti moras pojesti ...
I Canak nije nacista. I to lazes. Covek je, ako cemo iskreno, *********.

PAC-PAC:
Па мало си ти пута радио са реглерима, не више од десет пута.
Могу ти рећи само једно- не лажи.
Сад си и студијски радник, мада ти је добра фора са Rush, бенда се ионако нико сем нас неколико ни не сећа а камоли њихових 20-так албума.
Биће да си их поменуо само зато што им је гитариста пореклом Крагујевчанин.
Осим што си експерт за студио, председник новосадског одбора "Коалиција Шумадија- листа Rush" видим да си и упућен у евангелистичко питање.
Фотографија је урађена у хотелу у којем је '69-те пуштена Антонова библија и то је факат, текст је препун сатанистичке симболике што је такође факат а чињеница да имаш ретроградивно сећање па све објашњаваш и правдаш тек кад те неко ухвати у лажи је факат факата за ваката.
Немој буквално схватати све и немој ми поново рећи да се не сећаш баш свих ситница.
 
Gwydion:
Zapravo nisam studijski radnik. Samo sam po prirodi stvari dugo vremena provodio u studiju pa sam morao to da i to naucim da radim. St ose tice laganja ko laze? Ja ili ti? Kako je bibiliaj pustana kad ona nije zvucni zapis vec knjiga? Ne postoji nikakav dokaz da su Eagles imali veze sa Crkvom Satane, ni jedno svedocenje niti ijedan dokument. Cak naprotiv postoj edokazi za suprotno. The Black House se nalazio na sasvim drugom mestu od tog hotela, a svako normalan kad procita taj tekst i vidi da se te price zasnivaju na stihovima poput "kill the beast" i onog, a sad ide moje retrogradno secanje, o tome da taj duh nije tamo bio do '69. moze samo da kaze da su to budalastine. LaVey nije na tom omotu i tu nema nikakvih cak ni aluzija na njga. No, cak i kad bi bio to nsita ne bi znacilo. Ima jedan album Guru Guru na kojem je Tito na omotu. To ih ne cini komunistima, zar ne?
Rush sam se setio jer sam se u jednom momentu naterao da ih analiziram ontoloski pa sam, o uzasa, preslusao sve st osu uradili i sve omote izanalizirao i tekstove... posle mi bilo muka ali sam sad jos savrseniji :P
BTW, nisi mi rekao koji su to drugi muzicari "satanisti"? Robert Fripp mozda? Rekoh ti, jos puno zganaca ti moras pojesti ...
I Canak nije nacista. I to lazes. Covek je, ako cemo iskreno, *********.

PAC-PAC:
Па мало си ти пута радио са реглерима, не више од десет пута.
Могу ти рећи само једно- не лажи.
Сад си и студијски радник, мада ти је добра фора са Rush, бенда се ионако нико сем нас неколико ни не сећа а камоли њихових 20-так албума.
Биће да си их поменуо само зато што им је гитариста пореклом Крагујевчанин.
Осим што си експерт за студио, председник новосадског одбора "Коалиција Шумадија- листа Rush" видим да си и упућен у евангелистичко питање.
Фотографија је урађена у хотелу у којем је '69-те пуштена Антонова библија и то је факат, текст је препун сатанистичке симболике што је такође факат а чињеница да имаш ретроградивно сећање па све објашњаваш и правдаш тек кад те неко ухвати у лажи је факат факата за ваката.
Немој буквално схватати све и немој ми поново рећи да се не сећаш баш свих ситница.

Који си ти лажов па то није нормално!
Фалсификовање ти је у природи.
Већ кад смо код убијања звери, стих који цитираш је у ствари пола стиха који у целости у преводу изгледа овако: Али они једноставно нису могли да убију звер.


Mirrors on the ceiling,
The pink champagne on ice
And she said 'We are all just prisoners here, of our own device'
And in the master's chambers,
They gathered for the feast
The stab it with their steely knives,
But they just can't kill the beast

Опет те молим да не схваташ буквално.

Тешко да је Фрип сатаниста а још теже је да ја једем жганце.

Немој ми сад рећи да си анализирао и целокупан Фрипов рад, звучаћеш као Коштуница П-Rezidents.
Ето ти једни сатанисти.
 
xaxaxa
Residents satanisti? LOL, pa zar nije sam Kostunica rekao da su "simpaticni i drustveno angazovani" ili tako vec neku glupost. Jeste, Residents su satanisti i Sankefinger i Fred Frith i renaldo and the Loaf i Chris Cutler i ceo Recommended Records ... ne lupetaj.
ne, ne poznajem ce oFrippov opus, nekoliko albuma jos nisam preslusao mada onaj deo sa Crimnosnima poznajem. Nisam mislio na muziku. Vidis kak osi neobavesten. On je bio ozenjen Toyah... a ona je glumila kod Derek jarmana u filmovima, plus sto je svestenica izvesnog kulta, plus... e sad ja Frippa ne mogu da zamislim u toj ulozi ali od ljudi koji su negde bili i nesto videli sam cuo da ... :P
Sto se tice te pesme sta to znaci? Gde ti tu vidis satanizam? Da nije mozda u pitanju duh kalifornijskog hedonizam, a beast je mozda heroin?
a zgance bi mogao da jedes. Najpre jer su ukusni, a potom jer je to sad hrvatsko nacionalno jelo pa ...

PAC-PAC:
Gwydion:
Zapravo nisam studijski radnik. Samo sam po prirodi stvari dugo vremena provodio u studiju pa sam morao to da i to naucim da radim. St ose tice laganja ko laze? Ja ili ti? Kako je bibiliaj pustana kad ona nije zvucni zapis vec knjiga? Ne postoji nikakav dokaz da su Eagles imali veze sa Crkvom Satane, ni jedno svedocenje niti ijedan dokument. Cak naprotiv postoj edokazi za suprotno. The Black House se nalazio na sasvim drugom mestu od tog hotela, a svako normalan kad procita taj tekst i vidi da se te price zasnivaju na stihovima poput "kill the beast" i onog, a sad ide moje retrogradno secanje, o tome da taj duh nije tamo bio do '69. moze samo da kaze da su to budalastine. LaVey nije na tom omotu i tu nema nikakvih cak ni aluzija na njga. No, cak i kad bi bio to nsita ne bi znacilo. Ima jedan album Guru Guru na kojem je Tito na omotu. To ih ne cini komunistima, zar ne?
Rush sam se setio jer sam se u jednom momentu naterao da ih analiziram ontoloski pa sam, o uzasa, preslusao sve st osu uradili i sve omote izanalizirao i tekstove... posle mi bilo muka ali sam sad jos savrseniji :P
BTW, nisi mi rekao koji su to drugi muzicari "satanisti"? Robert Fripp mozda? Rekoh ti, jos puno zganaca ti moras pojesti ...
I Canak nije nacista. I to lazes. Covek je, ako cemo iskreno, *********.

PAC-PAC:
Па мало си ти пута радио са реглерима, не више од десет пута.
Могу ти рећи само једно- не лажи.
Сад си и студијски радник, мада ти је добра фора са Rush, бенда се ионако нико сем нас неколико ни не сећа а камоли њихових 20-так албума.
Биће да си их поменуо само зато што им је гитариста пореклом Крагујевчанин.
Осим што си експерт за студио, председник новосадског одбора "Коалиција Шумадија- листа Rush" видим да си и упућен у евангелистичко питање.
Фотографија је урађена у хотелу у којем је '69-те пуштена Антонова библија и то је факат, текст је препун сатанистичке симболике што је такође факат а чињеница да имаш ретроградивно сећање па све објашњаваш и правдаш тек кад те неко ухвати у лажи је факат факата за ваката.
Немој буквално схватати све и немој ми поново рећи да се не сећаш баш свих ситница.

Који си ти лажов па то није нормално!
Фалсификовање ти је у природи.
Већ кад смо код убијања звери, стих који цитираш је у ствари пола стиха који у целости у преводу изгледа овако: Али они једноставно нису могли да убију звер.


Mirrors on the ceiling,
The pink champagne on ice
And she said 'We are all just prisoners here, of our own device'
And in the master's chambers,
They gathered for the feast
The stab it with their steely knives,
But they just can't kill the beast

Опет те молим да не схваташ буквално.

Тешко да је Фрип сатаниста а још теже је да ја једем жганце.

Немој ми сад рећи да си анализирао и целокупан Фрипов рад, звучаћеш као Коштуница П-Rezidents.
Ето ти једни сатанисти.
 
Rezidents јесу сатанисти, то би као окултиста требао да знаш с обзиром да постоји више видова и више начина практиковања сатанизма.
Немам појма што се позиваш на Коштуницу, нити је он некакав ауторитет у музици нити је он ауторитет код мене уопште.
Око Фрипа си се излупетао да је то страшно.
Нисам приметио да смо почели да причамо о бившим женама и девојкама музичара, следећи пут ме обавести кад промениш тему, били би ти захвални и ја и тема а и остали учесници.
Као што си и сам рекао- бивша жена, то нам вероватно довољно говори ко је на каквој таласној дужини био, с тим да је опште позната ствар да Фрамптона не занима ни жена а камоли женини хобији, само музика и ништа више.
Значи тако, црпиш податке из лексикона, мораћу да замолим сестричине да ми позајме који.
Из самог текста се види да није реч о хероину а хедонизам се подразумева јер је сатанизам сам по себи хедонизам.
А сад као прави хедониста распали по жганцима.
 
Vidi ovako, The Residents sam pratio jako dugi niz godina. Chris Cutlera i Fred Fritha sam upoznao licno. Dakle ne lupetaj molim te. The Residents nemaju blage veze sa satanizmom. Pre su ateisti koji
manipulisu elementima americke pop kulture.
Fripp je sa svojom bivsom zenom svasta radio, pa i neke rituale. A to da ga nista sem muzike ne interesuje nije tacno.1974. Fripp upoznaje John G. Bennetta koji je jedan od glavnih promotera Gurdjieffa. Pomenuti je sa Gurdjieffom bio od 20-tih godina proslog veka. Od tada Fripp je jedan od glavnih promotera Gurjieffa. Sta mislis sta je
American Society for Continuous Education? Da li je Fripp bio u upravi istog? Da li je posle raspada King Crimson Fripp tamo drzao svoj Guitar Craft? Iance taj deo Craft duguje svojoj bivsoj zeni, zar ne? Sta mislis odakle je pokupio tri nivoa sviranja gitare u tom kursu? Ono sa rukama, glavom i srcem? Daj ne budi smesan, postoje i ljudi koji nesto znaju i koji o necemu licno svedoce. Zato prestani da lupetas!

PAC-PAC:
Rezidents јесу сатанисти, то би као окултиста требао да знаш с обзиром да постоји више видова и више начина практиковања сатанизма.
Немам појма што се позиваш на Коштуницу, нити је он некакав ауторитет у музици нити је он ауторитет код мене уопште.
Око Фрипа си се излупетао да је то страшно.
Нисам приметио да смо почели да причамо о бившим женама и девојкама музичара, следећи пут ме обавести кад промениш тему, били би ти захвални и ја и тема а и остали учесници.
Као што си и сам рекао- бивша жена, то нам вероватно довољно говори ко је на каквој таласној дужини био, с тим да је опште позната ствар да Фрамптона не занима ни жена а камоли женини хобији, само музика и ништа више.
Значи тако, црпиш податке из лексикона, мораћу да замолим сестричине да ми позајме који.
Из самог текста се види да није реч о хероину а хедонизам се подразумева јер је сатанизам сам по себи хедонизам.
А сад као прави хедониста распали по жганцима.
 
Gwydion:
Mislis? ja bih pre rekao da je on jedan potpuno normalni estradni umetnik koji je nasao nacin kako da proda gomilu diskova. Kakva je razlika izmedju toga i vesti kod nas o tome "sta je ispalo Seki Aleksic iz gacica", "ili da je Ivana Gavrilovica nokautirala zena lopatom"? Kad porastes shvatices da je sve to sou biznis.

А шта ти мислиш?!! Да си најпаменији? Да смо сви ми стока необразована? Јако си напоран човече! Као ја, ја, ја и ја!!! Мен тако пуца за Стоју, гадим се те музике. Ја сам у неком фазону касних седамдесетих, осамдесетих и раних деведесетих, по највише рокенрола (како сам ово написао :wink: ), па ти види. Да ли ћеш нам икада откири шта радиш у животу, о Велики музичару у поређену са којим смо ми само флеке на зиду које су добро скривене да не би ометале твој савршени мозак!!!!
 
ko je ikada rekao da sam ja muzicar? Zapravo ja sam nesto mnogo gore. Ja sam bivsi, i moram dodati u svoje vreme uspesni, rok kriticar :P

Чупи НС:
Gwydion:
Mislis? ja bih pre rekao da je on jedan potpuno normalni estradni umetnik koji je nasao nacin kako da proda gomilu diskova. Kakva je razlika izmedju toga i vesti kod nas o tome "sta je ispalo Seki Aleksic iz gacica", "ili da je Ivana Gavrilovica nokautirala zena lopatom"? Kad porastes shvatices da je sve to sou biznis.

А шта ти мислиш?!! Да си најпаменији? Да смо сви ми стока необразована? Јако си напоран човече! Као ја, ја, ја и ја!!! Мен тако пуца за Стоју, гадим се те музике. Ја сам у неком фазону касних седамдесетих, осамдесетих и раних деведесетих, по највише рокенрола (како сам ово написао :wink: ), па ти види. Да ли ћеш нам икада откири шта радиш у животу, о Велики музичару у поређену са којим смо ми само флеке на зиду које су добро скривене да не би ометале твој савршени мозак!!!!
 
Gwydion:
Ne, ja sam bio kriticar. ne radim to od kako su me Slobini satrapi otpustili "zbog anti-srpskog delovanja". A samo zato sto sam nahvalio Borghesiu.

Чупи НС:
То што си критичар објашњава доста тога... Хвала на одговору... :wink: :D :D :D

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:... дакле бивши ЧОВЕК и садашњи
МУДРОСЕР !
 
Bivsi COVEk cega genije? Svaka javna ustanov aje bila njihova idiote glupavi. To sto sam ja imao muda za razliku od tebe zamo znaci da si ti obican kreten. I duvaj ga :) :) :)

eremita:
Gwydion:
Ne, ja sam bio kriticar. ne radim to od kako su me Slobini satrapi otpustili "zbog anti-srpskog delovanja". A samo zato sto sam nahvalio Borghesiu.

Чупи НС:
То што си критичар објашњава доста тога... Хвала на одговору... :wink: :D :D :D

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:... дакле бивши ЧОВЕК и садашњи
МУДРОСЕР !
 
Gwydion:
Bivsi COVEk cega genije? Svaka javna ustanov aje bila njihova idiote glupavi. To sto sam ja imao muda za razliku od tebe zamo znaci da si ti obican kreten. I duvaj ga :) :) :)

eremita:
Gwydion:
Ne, ja sam bio kriticar. ne radim to od kako su me Slobini satrapi otpustili "zbog anti-srpskog delovanja". A samo zato sto sam nahvalio Borghesiu.

Чупи НС:
То што си критичар објашњава доста тога... Хвала на одговору... :wink: :D :D :D

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:... дакле бивши ЧОВЕК и садашњи
МУДРОСЕР !

А Ти мислиш, дебилу ментално заостали, да у Србији треба ИМАТИ МУДА ДА БИ
БИО АНТИСРБИН!
, напротив, треба на својој фаци имати п"зду - што је са Твојим
лапрдањима случај! Па, ево, сада Ти нема Слобе, зашто Те сада ови Твоји ДС-овци
којима се толико увлачиш у чмар не запосле :lol: :?:
 
Zato sto sam ja sam svoj gazda, a i mnogo mi je veci profit tako :P
Sto si se ti nam atako rasrdio? Pa zar ne znas da nije dobro jediti se/

eremita:
Gwydion:
Bivsi COVEk cega genije? Svaka javna ustanov aje bila njihova idiote glupavi. To sto sam ja imao muda za razliku od tebe zamo znaci da si ti obican kreten. I duvaj ga :) :) :)

eremita:
Gwydion:
Ne, ja sam bio kriticar. ne radim to od kako su me Slobini satrapi otpustili "zbog anti-srpskog delovanja". A samo zato sto sam nahvalio Borghesiu.

Чупи НС:
То што си критичар објашњава доста тога... Хвала на одговору... :wink: :D :D :D

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol:... дакле бивши ЧОВЕК и садашњи
МУДРОСЕР !

А Ти мислиш, дебилу ментално заостали, да у Србији треба ИМАТИ МУДА ДА БИ
БИО АНТИСРБИН!
, напротив, треба на својој фаци имати п"зду - што је са Твојим
лапрдањима случај! Па, ево, сада Ти нема Слобе, зашто Те сада ови Твоји ДС-овци
којима се толико увлачиш у чмар не запосле :lol: :?:
 
Пошто видим да си критичар, и то никако бивши, позваћу се на твоје познавање и музике а и музичара.
Као што су фудбалери најглупљи од свих спортиста, наравно, говорим о просеку, тако су и рок музичари најглупљи од свих могућих варијанти уметника.
Сад, то што су неки музичари, технички гледано, проширили своју музику ван граница рок музике која је њихова почетна тачка ништа не мења на стању ствари.
Рећи за неког музичара да је било шта је крање глупо, може бити да је ту наш неспоразум па нам се зато веома чини, свком са своје тачке гледишта, да онај други лупета, јер они нису, част изузецима, способни за било шта конкретно што има везе са мозгом.
Прецизније речено, јесу многи бендови имали везе са сатанизмом али нису били ни близу да својим суженим мзговима укопчају шта се стварно дешава.
Лепо су послужили онима који знају о чему је реч и то је то.
Што се Фрипа тиче, свака му част али колико се мени чини биће да су га исувише шибали као малог у школи, опичен је отприлике као и Вотерс с тим да је неупоредиво конкретнији на иструменту.
Музичари су одлична материја за паразитирање.
Што се мене тиче Редзидентс јесу сатанисти с тим да се разликују по количини можданих ћелија, а самим тим и по баратању с темом, од Пејџа који је познат по неславној епизоди сатанизма у покушају.
Ништа лично али никада нисам варио рок критичаре, делом због тога што искључиво држим до мишљења само ако сам га затражио а делом што не видим разлог да било ко себи приушти такав луксуз да коментарише нешто у чему је очајан при томе безуспешно глумећи објективност.
Иначе волим коментарисање музике које је на нивоу слушалаца исте где је субјективност сасвим нормална појава.
Надам се да сам био довољно цивилизован ако ишта онда због опасне разлике у годинама, свако даљње упоређивање би било крајње субјективно тако да је боље да се закочи на време.
 
mrzim inače to skidanje vesti ali ova nije duga pa ko velim...da i ja probam...
dakle,
"Koncert organizuje neregestrovani "Pokret za očuvanje srpskog nacionalnog bića (SNOB)". Kako FoNet nezvanično saznaje, koncert će se održati pod sloganom "Srbija 1995-2005: 10 godina borbe za belu rasu".

Najavljena su četiri "skinhed benda": Razors Edge (Velika Britanija), Chingford Attack (Velika Britanija), Battle Flag (Srbija) i Patriot (Slovačka). Vlasnik kluba "Brvnara" rekao je za novosadski Radio 021 da se radi o "privatnoj žurki", da nije znao o kakvom koncertu je reč i da ne želi da "diže velika galama". "

kakva sramota...u mom Novom Sadu...
fuj
ne mogu da verujem da NIKO iz grada...mislim na vlast ili pokrajine nije reagovao!!!
fuj
ebote pa di je Mikavica sad???
 
pa kad vidish ko je vlast u NS-u, sve ti bude jasno.
Hajl Maja.
mozhda i ona dodje na svirku i povede tomu... sheshelj bi sigurno doshao, svideo bi mu se koncept te svirke, al ne mozhe, zauzet je JAKO :)
 

Back
Top