Auto Run Program

mexxx

Zainteresovan član
Poruka
132
Imam dvadesetak filmova u racunaru .Hteo sam da ih narezem na CD .Interesuje me
odakle da skinem neki Auto run program i kako se on koristi?
Ako neko moze da mi objasni bio bih mu zahvalan!
 
Definitivno ovaj program.. Ja ga koristim vec odavno i ne da mi se svidja nego je sasvim Cool.. Ima mnogo opcija i dosta zanimljivih stvari da odradis u njemu...

Po meni jedan od mnogobrojih autorun programa koji ima na sve strane.. Sasvim je OK i moze da zadovolji i ponajstrozije ukuse...

Ako ti zapne u radu sa njim pogledaj njegov template i na osnovu njega se orijentisi kako se pravi sa njim autorun...
Ja sam pomocu njegovog template rjesenja provalio i napravio svoj prvi autorun i dosta mi se dopao da bi kasnije bila igrarija raditi sa njim...
Sve preporuke...
 
a moze i ovako>
kopiras od nekog postojeceg filma autorun.exe, i 2 prateca notpad dokumenta koja mu kazuju kako i sta da se aktivira kad se ubaci cd.Jedan ima 2-3 reda i on kaze racunaru da pokrene program autorun, a drugi sluzi za setovanje samog autorun programa.Otvoris taj drugi-duzi, nadjes liniju koja kaze`enable edit mode` ili change mode ili sl, i iya koje pise``no``.Ti to no izmenis u yes, upamtis i yatvoris.Otvoris autorun program i u settingsu imas mode-RUN ili EDIT.kliknes na edit i onda si u mogucnosti da sam menjas reference programa, tj na koje dugme ce sta da otvori, kako da pusti film, koju sliku da prikaze, kakav i sl.
 
ono gore sto sam ti opisivao je prerada CDA-tj, Compact disc autoruna.Nemoras ga skidati, ja tako radim i slazem se da je najlaksi.inace je OPEN source, pa sme da se po njemu ceprka, a da ne narusis nicija autorska prava.
 
mshone:
a moze i ovako>
kopiras od nekog postojeceg filma autorun.exe, i 2 prateca notpad dokumenta koja mu kazuju kako i sta da se aktivira kad se ubaci cd.Jedan ima 2-3 reda i on kaze racunaru da pokrene program autorun, a drugi sluzi za setovanje samog autorun programa.Otvoris taj drugi-duzi, nadjes liniju koja kaze`enable edit mode` ili change mode ili sl, i iya koje pise``no``.Ti to no izmenis u yes, upamtis i yatvoris.Otvoris autorun program i u settingsu imas mode-RUN ili EDIT.kliknes na edit i onda si u mogucnosti da sam menjas reference programa, tj na koje dugme ce sta da otvori, kako da pusti film, koju sliku da prikaze, kakav i sl.
A postoji i jos laksa varijanta :) Samo prekopiras autorun.exe otvoris ga i sve je prazno. Samo menjaj. Ima opcija za dodavanje ini i inf fajla :)
 

Back
Top