Produzenje vozacke dozvole

a sto se produzava LK..??
da nije zbog slike..?? ako je zbog nje--zanima me prepoznaje li iko sebe na slici nove LK..??

Da se uzmu pare,JMBG se nikad ne menja,to ti je dozivotno,a u zemlji u kojoj zivim ti je i broj licne karte dozivotan,nikad se ne menja.Sve su to budalastine koje su komunisti uveli da bi stalno drzali narod na dizginima,ali vreme je da se sa toim praksom prekine i da se narod vise bne dere.Sad je svrha tih budalastina dranje naroda,da se otimaju pare.
 
Da se uzmu pare,JMBG se nikad ne menja,to ti je dozivotno,a u zemlji u kojoj zivim ti je i broj licne karte dozivotan,nikad se ne menja.Sve su to budalastine koje su komunisti uveli da bi stalno drzali narod na dizginima,ali vreme je da se sa toim praksom prekine i da se narod vise bne dere.Sad je svrha tih budalastina dranje naroda,da se otimaju pare.

a najtuznije je kad pocnu da pricaju vlstodrsci o potrebi kupovine kompjutera...samo se pitam--za sta li im sluze..?? lopuze...umesto da birokratsku bagru nateraju da se sve ubaci u jedinstvenu bazu podataka--mi jos brljamo obicnim olovkama po arhivama..
 
Dozivotna vozacka a?

Ti mislis da je onaj sto je polozio vozacki sa 22 bez umanjenih vozackih sposobnosti da vozi i kad ima 73?
Do umanjenja sposobnosti može doći i od 43 g. i od 33 g. to je individualno kod svake osobe.
Skandalozno je to što u slučaju neprodužetka, iz bilo kojih razloga, nakon protoka određenog vremena Vaša dozvola postaje nevažeća, dakle neko poništava već položen ispit samo zato što neko nije imao novca.

To je kokošarska besmislica i za svaku je sprdnju.
 
Do umanjenja sposobnosti može doći i od 43 g. i od 33 g. to je individualno kod svake osobe.
Skandalozno je to što u slučaju neprodužetka, iz bilo kojih razloga, nakon protoka određenog vremena Vaša dozvola postaje nevažeća, dakle neko poništava već položen ispit samo zato što neko nije imao novca.

To je kokošarska besmislica i za svaku je sprdnju.

ovo se moze odnositi samo na profesionalnu dozvolu...dozvola za "B "kategoriju se izdaje i invalidnom licu...
mislim da je promenjeno to za produzenje istekle dozvole..
 
Pratim stampu i citam zalbe ljudi na novi Zakon o bezbednosti saobracaja.Ne produzis vozacku dozvolu,kazna ti je ko prosecna plata u Srbiji. :zblesav:
U Norveskoj je ista ta dozvola dozivotna,to ti je diploma,kvalifikovan si zato sto si naucio i polozio,da upravljas vozilima iz te kategorije,mozes time profesionalno da se bavis.
Zasto se kod nas takve diplome,ili dozvole kako ih nazivaju,"produzavaju",cemu sluzi to produzavanje,koji je razlog,zasto...osim da se narod maltretira i pljacka i naravno prave guzve po MUP-u.Zasto i ove druge diplome ne produzavamo?! Sta da produzim,i zasto produzavam,sta se dobija sa tim produzavanjem u kvalitetu.Imam tu vozacku dozvolu 35 godina i stalno moram da je produzavam,a zasto,sta produzavam.z:((
Zato norvezani,evropski narod,civilizovana zemlja...ne produzavaju nego im ta dozvola vazi 100 godina?!
Slicno je bilo sa Izvodima iz MK rodjenih,kao nista ne znace ako su stariji od sest mesecvi.Hvala Bogu to ukinuse.pa ima li jedan pametan u ovoj zemlji da sve te komunisticke gluposti ukine odjednom ili ce nam trebbati 1000 godina da ih ukinemo jednu po jednu? z:((z:((z:((

Mislim da je to samo ako te uhvate da vozis sa neproduzenom vozackom. Ako te ne uhvate onda nista, samo dodjes na salter kao i obicno. Proveri ponovo sta tacno pise.
 
Eto ti ga sad,nadje se neki moderator pa prebaci temu na automobilizam.Nema ova tema veze sa strukom,niti sa automobilizmom,vec sa politikom koju vodi drzava da bi nas pljackala i cinila zivot gorim nego srto je neophodno,pa zbog toga treba na izborima da menjamo vlast.Da dodje nova pa da promeni i glupe zakone.Kakve to veze ima sa automobilizmom i automobilima,cista politicka tema koja mora da se resi politicki,a ne saobracajno.!!!
 
Sta ti ima da poredis Norvesku i ovo nase. kako administracija sama sebi da pravi posao ako ne limitira rok dokumentima ? Moras da overavas i dozvolu i izvod iz knjige rodjenih i katastarski izvod i zdravstvenu knjizicu ...moras da bi oni imali posao a ti placao taxu i nemoj da se bunis .Sta mislis kad bi oni svakom samo po jednom izdali dokument sta bi radili ,da klate noge? ne moze tako.
 
Sta ti ima da poredis Norvesku i ovo nase. kako administracija sama sebi da pravi posao ako ne limitira rok dokumentima ? Moras da overavas i dozvolu i izvod iz knjige rodjenih i katastarski izvod i zdravstvenu knjizicu ...moras da bi oni imali posao a ti placao taxu i nemoj da se bunis .Sta mislis kad bi oni svakom samo po jednom izdali dokument sta bi radili ,da klate noge? ne moze tako.
Ali to nije resenje,to vodi u propast,nije nam to cilj valjda?
 
ovo se moze odnositi samo na profesionalnu dozvolu...dozvola za "B "kategoriju se izdaje i invalidnom licu...
mislim da je promenjeno to za produzenje istekle dozvole..
Treba proveriti, mislim da postoji ROK nakon datuma isticanja u kom se može produžiti važenje dozvole, a da nakon isteka tog roka sledi obavezna provera teoretskog znanja.

Mislim da je to samo ako te uhvate da vozis sa neproduzenom vozackom. Ako te ne uhvate onda nista, samo dodjes na salter kao i obicno. Proveri ponovo sta tacno pise.
Šta to znači, ako te uhvate.? U tom slučaju (ako vas uhvate ) ste u prekršaju jer upravljate sa nevažećom dozvolom i sledi propisana kazna,
a ukoliko produžavate dozvolu kojoj je istekao rok važenja, pod uslovom da protok vremena nije duži od propisanog ( 1 g. ) naravno da nema nikakvih sankcija.
Dakle, grešku činite samo i jedino ako upravljate vozilom nakon isteka važenja dozvole.
 
Šta to znači, ako te uhvate.? U tom slučaju (ako vas uhvate ) ste u prekršaju jer upravljate sa nevažećom dozvolom i sledi propisana kazna,
a ukoliko produžavate dozvolu kojoj je istekao rok važenja, pod uslovom da protok vremena nije duži od propisanog ( 1 g. ) naravno da nema nikakvih sankcija.
Dakle, grešku činite samo i jedino ako upravljate vozilom nakon isteka važenja dozvole.

Pa nece mene da uhvate kad nisam u prekrsaju.
 

Back
Top