Vojna akademija - RTS

Onako. Još me nije previše oduševila, ali u odnosu na ranjene orlove, bikove koji krvare, ptice skresanih krila sa Slobodom i Ivanom Bosiljčićem, ovo je nešto zanimljivije. Mada veća im je fora da reklamiraju Vojnu akademiju i da podignu svest o vojsci, nego da nas zabave novom serijom.
 
Ne gledam nit me interesuje. Reklamira je kao da je ne znam ti ni ja sta. Serija ima 16 epizoda, i naravno posle krecu reprize. I vec pise RTS Vam sa ponosom predstvalja seriju rekordne gledanosti. Strasno. Za to ima da plati da bude na bilbordima, ima da plati za Belu Ladju. A za zaposlene nema, dobice ljudi otkaz. Strasno, ali strasno.
 
Ne znam zasto, pre svega zbog Gordana Mihica, resio sam da pogledam ovaj RTS-ov produkt.
Dovoljno je reci da sam ubrzo prebacio kanal.
Jeftina propaganda ministarstva odbrane, sa gomilom klisea od likova: prvog sutnula riba, pa odlazi na vojnu akademiju, gde ce naci "zenu svog zivota", drugi je razmazeni "punisic", tatin sin, treci je socijala, cetvrti je neki smotanko, koji ne moze ni da prdne bez tatinog blagoslova...
Stvarno je kriminal kakve se sve serije snimaju danas.
Pogotovo me je razocarao Mihic, tvorac legendarnih serija poput "Sivog doma", "Zaboravljenih", tmurne i dokumentarne "Gore dole", pa cak i "Kamiondzija", koje su bar bila originalna serija za sire narodne mase.
Televizija se pretvorila u populisticko, marketinsko sredstvo, gde je kvalitet bacen u zaplicak, a kvalitetni reditelji i scenaristi rade neke gluposti zbog ciste egzistencije...
 
Kako će biti kandidata za Vojnu Akademiju ove godine kad se klinci i klinke nalože.

Ko će da se kladi da će biti neke frke izmedju cige i onog što je bio u navijačima. Pa će navijač ovog da izvuče iz čeljusti svojih bivših zločestih drugova i da postanu najbolji ortaci.
 
Ne znam zasto, pre svega zbog Gordana Mihica, resio sam da pogledam ovaj RTS-ov produkt.
Dovoljno je reci da sam ubrzo prebacio kanal.
Jeftina propaganda ministarstva odbrane, sa gomilom klisea od likova: prvog sutnula riba, pa odlazi na vojnu akademiju, gde ce naci "zenu svog zivota", drugi je razmazeni "punisic", tatin sin, treci je socijala, cetvrti je neki smotanko, koji ne moze ni da prdne bez tatinog blagoslova...
Stvarno je kriminal kakve se sve serije snimaju danas.
Pogotovo me je razocarao Mihic, tvorac legendarnih serija poput "Sivog doma", "Zaboravljenih", tmurne i dokumentarne "Gore dole", pa cak i "Kamiondzija", koje su bar bila originalna serija za sire narodne mase.
Televizija se pretvorila u populisticko, marketinsko sredstvo, gde je kvalitet bacen u zaplicak, a kvalitetni reditelji i scenaristi rade neke gluposti zbog ciste egzistencije...

Слажем се са тобом,чини ми се кој' ће нам серија и В.Академија,када нам није требала војска ?(Иначе ја сам ЗА војску,приближно као некад што је била)
Али одгледао сам ову прву епизоду,видећемо даље !
П.С Колико ли је ВА платила овакву рекламу ?
 
Слажем се са тобом,чини ми се кој' ће нам серија и В.Академија,када нам није требала војска ?(Иначе ја сам ЗА војску,приближно као некад што је била)
Али одгледао сам ову прву епизоду,видећемо даље !
П.С Колико ли је ВА платила овакву рекламу ?

Ali treba nam profi vojska da ratuje po Avganistanu, i sprovodi demokratiju kad udjemo u NATO.
;)
 
Loša serija...loša kopija...pokušavaju da dignu moral, da poprave sliku u vojsci i da je popularizuju...al' loše...i neće ništa postići...samo se brukaju...i kopiraju Amere...al' one njihove zatucane jadnike u Iraku možda i oraspolože sa Hurt Locker-om, al' naš narod nije glup...bar veći deo i to u poslednje vreme...
 

Back
Top