Gdje da nađem Word?

mladjo11

Zainteresovan član
Poruka
178
Skoro sam izgubio Microsoft Office 2003 i nigdje na internetu ga ne mogu pronaći za skidanje (besplatno).
Nije mi potrebno sve, dovoljno je samo i Word 2003. Zna li neko gdje da ga skinem ili ga neko može negdje postaviti? Pomozite, molim vas!
 
Ako se ne snalaziš sa ..Torentima...kontaktiraj člana...Angel4U...z;)..( kaži mu da sam te ja poslao )
-----------------------
Moraćeš...malo da ga sačekaš da se vrati iz ...Banovine...
z:(
 
Poslednja izmena:
Ako ti treba program samo da citas (bez opcije da editujes dokumente) onda pokusaj da nadjes besplatan

FreeFileViewer (pazi sta sve podrzava koje formate)

Download and install FreeFileViewer and you will be able to view documents like DOC, DOCX, PDF, TXT, XLS, XLSX, images like JPG, PNG, GIF, PSD, videos like FLV, MP4, MOV, MPG, audio files like FLAC, MP3, OGG, WMA, and various other formats like BIN, CFG, DAT, DIZ and and many many other file formats.

FreeFileViewer is a non-bloated, simple file viewer and music player. For example, it will enable you to display Adobe® PDF files and Microsoft® Office documents without Adobe® Reader® or Microsoft® Office being installed, and PSD files without having Adobe® Photoshop® installed. This is the all-in-one file viewer product you have been looking for!

PS. A bas ako trazis Word onda idi pa googlaj i trazi termin napr: Microsoft.Office.2007.Pro.Word.Excel Only PORTABLE (tako da ne moras da ga instaliras svaki put kada ti padne sistem i resio si problem dugorocno) U principu uvek potrazi portable verzije i onda si zaista se spasio
 

Back
Top