Da li je vama izgled polnog organa intima?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Da li je vama izgled polnog organa intima?

Kako se snalazite sa nudizmom....
Kako to posmatrate na lekarskim pregledima...

Ovde je bilo tema o friziranju donjeg friza, znači estetika polnog područja je itekako bitna, da li je onda bitan i izgled samog polnog organa....

Tek kad ovde razjasnite neke stvari , onda dolazite do pitanja kako raditi na izgledu svog polnog organa......
 
sta ako je pitao..gluplje je chatovati i proseravati se nego pricati o polnim organima..
za one koji ne znaju -ovo je "ljubav i Sex",
a sad smo svi pi.chkice koje nikad nisu videle to dole i svi se pravimo fini..
ako nemas pametnija posla ne komentarisi pitanje autora..ne zelis da pricas o onome sto i zivotinje imaju ispod pupka..ok, cuti i ne seri.
 
Devilishgirl:
sta ako je pitao..gluplje je chatovati i proseravati se nego pricati o polnim organima..
za one koji ne znaju -ovo je "ljubav i Sex",
a sad smo svi pi.chkice koje nikad nisu videle to dole i svi se pravimo fini..
ako nemas pametnija posla ne komentarisi pitanje autora..ne zelis da pricas o onome sto i zivotinje imaju ispod pupka..ok, cuti i ne seri.

Supeeeeer !!! 'ajde nam onda TI onako detaljno OPIŠI, pa da naučimo kako se to radi i malo se OSLOBODIMO !!! :lol:
 
He, he... ne znam stvarno kome ovde šta nije jasno. Usput, posle sam tek pročitala i temu 'koliko ste otvorene'... Patak daje jako simpatične teme. Nije mi samo jasno zašto žene na ovom forumu nemaju smisla za humor. I naravno da je intima, i naravno da svi mi imamo vaginicu ili peniščić, i naravno da svi volimo svoje male ili malo veće organe, pa onda volimo i da sjedinjavamo te organe... U čemu je problem? A tek ono za preglede, nudizam, itd. Sve u isti koš, pa odgovorite... Jeste, mazim je, pazim je, kupam je, friziram je, posebno je uredim kad treba nekom da je pokažem.. i svi srećni i zadovoljni!
Ovde se ljudi jako lako srde, ha? A za ogledalce... živa istina! :lol:
 
Tuzni_patak:
Da li je vama izgled polnog organa intima?
NE,svoj polni organ dozhivljavam kao i sve ostale delove tela, nemam razloga da mu pridajem vishe znachaja nego npr ramenu, vratu ili nechem trecem...shto naravno ne znachi da fleshiram ljude na ulici ... samo poshtujem pravila pristojnosti ponashanja na javnim mestima
Tuzni_patak:
Kako se snalazite sa nudizmom....
Kako to posmatrate na lekarskim pregledima...
iz gore navedenog razloga , nemam nikakvih 'mentalnih prepreka' kada je u pitanju nudizam...ali mu opet nisam sklona iz nekih egzibicionistichkih pobuda...nego mi prija osecaj slobode i odsustvo nametnutih nam stega i pravila ponashanja...
Tuzni_patak:
Tek kad ovde razjasnite neke stvari , onda dolazite do pitanja kako raditi na izgledu svog polnog organa......
:shock: a ovo mi bash nije najjjasnije
'rad na izgledu' :?: :!:
pa ono perem zube, cheshljam se, depiliram noge, chupam obrve...shto bi zaobilazila svoj 'organ', pa onda kao u posebnim prilikama insistirala na "radu na izgledu tog polnog organa" ? :?
 
Da li je vama izgled polnog organa intima?

Kako se snalazite sa nudizmom....
Kako to posmatrate na lekarskim pregledima...

Ovde je bilo tema o friziranju donjeg friza, znači estetika polnog područja je itekako bitna, da li je onda bitan i izgled samog polnog organa....
pitanje je da l,i volite gola tela,ja sam lud za njima,da zivim,radim,go,u drustvu drugih je nesto fenomenalno,i zeleo bih da mogu da to dozivim,svaji polni organ je isti skoro isti,jao jaje jajetu,kur...sa kur..pi...sa pi...razlika je samo u sitnim detaljima...
 
mislim da je 80% muskaraca nesigurno u velicinu svog organa tako da je frizura sasvim u drugom planu :)
a da ne pricamo o nudizmu i sl...
merenje patke je uvek bio tabu za moje drugare u detinjstvu...svi bi oni sagli glavu kada se prica o velicini...
a da ne pricam o tome kada devojku lozim kako mi je kita ooooogromna... ( ne moze a da ga ne vidi a tada je KASNOOOOOOOOOOOOOO )
jesam ludak a?
:wink:
 
Tratinčica:
Mislim da je to nesto najprirodnije sto postoji. Dug je proces dok nisam stigla dovde. A sada, iako malo punacka, uzivam u carima nudizma. Midlim da su nudisti zdravi ljudi u psihickom smislu te reci i imaju vece sanse da uzivaju u sebi i svom telu od drugih.

Mislim da do nudizma vode više različitih poriva, od kojih su neki normalni, a neki nisu. Ipak jedno je početi , a drugo je kako to kasnije oblikuje osobu....ili kako je ostali u nudističkoj zajednici oblikuju. To mogu da ocene ili bar pokušaju oni koji su u takvim okruženjima....
 
Jedan ugao gledanja na pitanje izgleda polnog organa....

Iako je u nastavku rasprava o donjem friziranju i pirsingu polnih organa, mnogi verovatno smatraju da je previše vulgarnosti ili banalnosti u ovom pitanju...

Sa tim u vezi, u ovom slučaju nisam bio (kao postavljač teme) EMANCIPOVAN (po def. u čijem prisustvu se niko ne oseća ugroženim i nerazumevanim iako po tom pitanju sklonosti nisu iste). Dalja objašnjenja će biti na forumu filozofija , na temi emancipacija ,ako to nekog odavde interesuje....
Ljudski stavovi su uslovljeni stereotipima, a to opet ide u ljuskama , vezano, opet bliže na temi Emancipovanost na filozofiji.

Sa druge strane , iz moga ugla gledanja i donji friz i pirsing već pokazuju da je reč o jednom obliku fetiša.....
Varijanta fetiša je i izgled polnog organa, ne samo okoline polnog organa....
E problem je što se izgled polnog organa ne aranžira tako lako kao okolina oko njega.....
 
Tuzni_patak:
Tratinčica:
Mislim da je to nesto najprirodnije sto postoji. Dug je proces dok nisam stigla dovde. A sada, iako malo punacka, uzivam u carima nudizma. Midlim da su nudisti zdravi ljudi u psihickom smislu te reci i imaju vece sanse da uzivaju u sebi i svom telu od drugih.

Mislim da do nudizma vode više različitih poriva, od kojih su neki normalni, a neki nisu. Ipak jedno je početi , a drugo je kako to kasnije oblikuje osobu....ili kako je ostali u nudističkoj zajednici oblikuju. To mogu da ocene ili bar pokušaju oni koji su u takvim okruženjima....

Da, slazem se sa tobom. Govorila sam samo o licnom iskustvu. Mene oslobadja. I ne dozivljavam ga kao da me neko gleda, mada ima takvih i perverznjaka, voajera, "ofingera", dr...adzija, ali oni nisu nudisti. Cak mi dodje malo zao takvih. Stvar je izbora i mogucnosti. Ja zivim u Beogradu, ali vise uzivam na Adi Bojani.
 
mario80:
peach:
jesi! :x
kvalite,ne kvantitet...zar to nisi shvatio s godinama?! :roll:
ahaaaaa....mala, znas koliku kitu imam? :twisted:
Mislim da je to intimna stvar, a da se sloboda stiče u glavi a ne u nudizmu. Ako nemate frku u glavi onda vam je i nebitan nudizam kao osećaj slobode. Većinu muči, bar muškaraca, veličina a ne okolina. Pa svi oni koji su slobodni i jaki na rečima, nek nas i uvere. 8)
 

Back
Top