Koliko ste otvorene?

Ma pročitao ovde u nekoj temi kako diskutuju o RAZJAPLJENOJ i to se opasno lože učesnici, pa rekoh da se našalim dvosmislenim naslovom....

.....Odziv vam je fenomenalan.....

.....Mada mislim da je ovde publikum suviše "čistunski" da bi pričali o izvesnim , očigledno interesantnim detaljima u estetskom izgledu.....uglavnom se to čita u playboy, i sličnim časopisima.
Čini mi se da sam u joy na naslovnoj strani video naslov o izgledu polnog organa muškarca....
A bilo je i nekih dodataka u sredini , drugarice mi pokazivale šta se sve nudi od ekskluzive....
.....A i tehnike se često pojavljuju u tim časopisima.....

Pošto i ovde ima tinejdžera , verovatno imaju i takva interesovanja.....

..........
Pade mi na pamet iz vaše reakcije da je možda dobra tema , da li izgled svog polnog organa shvatate intimom....anti nudizam ili nudizam....
 
Juuuuuu Patak, pa sta je ovo? :lol:
Postavio si temu i zbrisao, nisi nam sam napisao odgovor u vidu osrednjeg elaborata???
Tz tz tz, kako to sada da shvatimo: nemas odgovor, ne znas ga... ili je prestalo da te interesuje?
I 'ladno si pitao "u centimetrima"???? :lol: :lol: :lol:
 
Opalac... povlacim ono o povlacenju! :lol:
Elem, usred postovanje nije preporucljivo: telefonirati, jesti, birati muziku... onda se desi da se Patak pojavi pre nego ga neko pozove.
Evo, necu menjati svoj prethodni, vec cu se posuti pepelom :lol:
 
Jedan ugao gledanja na pitanje izgleda polnog organa....

Iako je u nastavku rasprava o donjem friziranju i pirsingu polnih organa, mnogi verovatno smatraju da je previše vulgarnosti u ovom pitanju...

Sa tim u vezi, u ovom slučaju nisam bio (kao postavljač teme) EMANCIPOVAN (po def. u čijem prisustvu se niko ne oseća ugroženim i nerazumevanim iako po tom pitanju sklonosti nisu iste). Dalja objašnjenja će biti na forumu filozofija , na temi emancipacija ,ako to nekog odavde interesuje....

Sa druge strane , iz moga ugla gledanja i donji friz i pirsing već pokazuju da je reč o jednom obliku fetiša.....
Varijanta fetiša je i izgled polnog organa, ne samo okoline polnog organa....
E problem je što se izgled polnog organa ne aranžira tako lako kao okolina oko njega.....

Na ovo možete da gledate i kao izvinjenje onima kojima je tema previše vulgarna (postoji li previše ili premalo vulgarna?).
 
Ej patak ovo je strava tema.
Pazi ti kako je slab odziv, kako si samo smeo to da pitas :lol:
Sta je zene, gde je ta sveopsta emancipacija? Plasite se istine? A sta je bilo sa skidanjem okova sovinizma?
Patak probaj sa "malo" vecim brojkama. Ko zna mozda i dobijes iskren odgovor :wink:
 
hanibal77:
kako to mislis "plasimo se istine"? :roll:

Pa istina je jako relativna pojava. To je u stvari definicija realnosti, koju pojedine osobe ako im se ta realnost ne svidi, odbijaju da komentarisu ili pokusavaju da objasne nekim samo sebi poznatim iluzijama, a sto je najgore u potpunosti su ubedjeni da su u pravu. To je nesto sto vecina ne zeli da veruje i odatle proizilazi izmotavanje i ostale gluposti. Prosto je smesno kakvi se odgovori daju na neka tako jednostavna pitanja.
 
Tuzni_patak:
Sa druge strane , iz moga ugla gledanja i donji friz i pirsing već pokazuju da je reč o jednom obliku fetiša.....
Varijanta fetiša je i izgled polnog organa, ne samo okoline polnog organa....
E problem je što se izgled polnog organa ne aranžira tako lako kao okolina oko njega.....
.

:lol:
Eh Patak, teras me da se smejem glasno pored monitora. :lol:
Interesuje me u koju kategoriju fetisa ces staviti odstranjivanje dlaka pod pazuhom ili depilaciju nogu, za mene je to ipak samo pitanje higijene i ukusa.


Fujin357:
Sta je zene, gde je ta sveopsta emancipacija? Plasite se istine? A sta je bilo sa skidanjem okova sovinizma?
Patak probaj sa "malo" vecim brojkama. Ko zna mozda i dobijes iskren odgovor :wink:

:lol: :lol: :lol:
Kako si upleo u ovo sveopstu emancipaciju i sovinizam medju polovima, ili jos bolje, istinu?
Mislim da je centimetar u rukama (onaj krojacki), mnoooogooo vise u rukama muskaraca.
A ti skokni do prvog porodilista i pogledaj neku bebu koja se rodila, pa vidi njen obim glavice... i uporedi koliko si 'beznacajan' :lol:
Oni koji znaju malo bolje, znaju i da je zenski polni organ prilagodljiv, da se siri i skuplja u zavisnosti od potreba i da su misici ti koji vam daju osecaj 'uskog prostora'... prema tome, uzalud meris!
 

Back
Top